Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lion80 nie trzeba czekać na koniec umowy ale na pewno trzeba wysłać wypowiedzenie. Zrób to. potem napisz do @Krzysiek11:) i on sprawdzi jaka jest najtańsza opcja dla ciebie. Ja miałem umowę do końca października i już z miesiąc temu sprawa załatwiona: extra za 44,90 do tego pakiet canal plus z 4k za 2 dyszki i polsaty premium sporty za free (ale miałem tak już wcześniej). To co ci proponują teraz to jednak zbyt wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lion80 napisał(a):

Cześć,

 

do tej pory pakiet Extra+(8xCanal, mistrzowska piłka, eleven), dekoder 4K bez dysku i 3 multiroomy. Za wszystko 129zł. Umowa do Grudnia

Teraz telefon z propozycją przedłużenia za to samo w cenie 151zł - wiadomo inflacja. Brać czy uda się coś wyrwać taniej na koniec umowy?

Superpremium 4k 109,99 + 3×MR 36. Jeden MR możesz mieć za free,Masz czas . Nie zawracaj sobie glowy jak narazie. Wyslij wypowiedzenie w październiku, bo dzisiaj nnie dostaniesz nic sensownego nawet z wypowiedzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do tej pory taką umowę:

 

1.Comfort Plus - 22,50

 

2.Canal Plus - 19,90

 

3.Dysk Ultrabox N9 - 5zł

 

Razem: 47,40 zł

 

Otrzymałem taką ofertę:

 

1.Optimum + - 24,90

 

2.Canal Plus - 19,90

 

3.Dysk Ultrabox N9 - 5zł

 

4.Canal Plus Family - 0zł

 

Razem: 49,89 zł

Umowa do 30.09.

 

Walczyć o coś więcej czy nie ma sensu bawić się z wypowiedzeniem ? Wydaje mi się że to dobre warunki i więcej nic nie ugram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Optimum+ Canal+Family  1xmultiroom jeden dekoder z dyskiem, jeden zwykły. Za to płacę śmieszne 34,99 xD Kończy mi się umowa za msc, wypowiedzenie dziś wysłane. Czy da się coś jeszcze z tego wycisnąć? :D Da się dostać umowę np na 1 rok? i mieć dalej to samo za tyle samo albo coś więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wracam po dwóch latach do wątku :)

 

Obecnie mój pakiet wygląda tak:

- Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 69,99zł

- Eleven Sports - 11,90zł

- Najem 4K UltraBOX+ z dyskiem - 5,00zł

- CANAL+ 4K ULTRA HD - 0,00zł

- Mistrzowska Piłka - 0,00zł

 

W sumie: 86,89zł/m

 

Umowa do końca sierpnia, nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia, ale już telefony się urywają, próbowałem zdjąć opłatę za najem dysku i w to miejsce dorzucić Viaplay Medium żeby było na zero, ale nie chcą dać... tylko podwyżka i podwyżka ponad 10,00zł/m, bo mój pakiet zniknął, a nowy jest droższy.

 

Na co można liczyć po wypowiedzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie mam :

Pakiet Superpremium+ 4K / MISTRZOWSKA PIŁKA / MULTIROOM STANDARD / Nat Geo Play / SERIES Fun / Opłata najem 4K UltraBox+ / Opłata najem N9 UltraBox+

Multiroom Standard - 10zł

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku - 0zł

Mistrzowska Piłka - 0zł

Superpremium+ 4K - 109,99

Najem Dysk PVR 1 TB - 5zł

 

Wypowiedzenie złożone. Koniec umowy 31.07. Na ten moment proponują 121,99 zł/msc . Brać czy uda się coś wyrwać taniej ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do 31.07.2023 wypowiedzenie wysłane

Mam obecnie:

Extra+, C+, HBO i MR Cam umowa była na czas nieokreślony 88,99 zł

Propozycje:

1) Superpremium 4k za 109 zł

2) E+, C+, HBO i HBO Max za 99 zł

3) E+, C+, Viaplay m, MP za 84,90 zł

4) E+, C+ 69,90 zł

Druga karta:

E+ 25zł

E+C+ 45 zł

Pytanko:

Wiem, że opcje 4 ktoś dostał za 64,90zł ale czy opcje nr 2 i 3 można taniej wyrwać?! Jeśli tak to za ile :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam obecnie takie 2 abonamenty:

Pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł

WIFI PREMIUMBOX+ za 0zł

+ Liga Mistrzów

+ aplikacja

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE za 92 zł

Eleven

WIFI PREMIUMBOX+ za 0zł

 

2 abonamenty na jednej umowie stąd, że wcześniej miałem stary multiroom w dwóch różnych lokalizacjach, a przy poprzednim przedłużaniu umowy rozbili mi to już na dwie osobne umowy.

 

Na jaki pakiet można liczyć w podobnej cenie?

Właśnie miałem telefon i do pierwszego abonamentu dołożą mi jakieś 2 kanały i cena będzie 35 zł (wcześniej 25 zł)

Do drugiego abonamentu dodadzą mi canal+ sport 3 i 4 + viaplay total, za wszystko 125 zł (wcześniej 92 zł)

 

W sumie to co mam jest ok, chciałem tylko dodać viaplay total (tutaj oferują mi za 10 zł/miesięcznie przez cały okres umowy.

Witam,

mam obecnie takie 2 abonamenty:

Pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł

WIFI PREMIUMBOX+ za 0zł

+ Liga Mistrzów

+ aplikacja

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE za 92 zł

Eleven

WIFI PREMIUMBOX+ za 0zł

 

2 abonamenty na jednej umowie stąd, że wcześniej miałem stary multiroom w dwóch różnych lokalizacjach, a przy poprzednim przedłużaniu umowy rozbili mi to już na dwie osobne umowy.

 

Na jaki pakiet można liczyć w podobnej cenie?

Właśnie miałem telefon i do pierwszego abonamentu dołożą mi jakieś 2 kanały i cena będzie 35 zł (wcześniej 25 zł)

Do drugiego abonamentu dodadzą mi canal+ sport 3 i 4 + viaplay total, za wszystko 125 zł (wcześniej 92 zł)

 

W sumie to co mam jest ok, chciałem tylko dodać viaplay total (tutaj oferują mi za 10 zł/miesięcznie przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z CANAL+ 79,90

CANAL+ 4K 0 zł

Mistrzowska piłka 0 zł

Eleven Sports 11,90 

Viaplay Medium 5 zł lub Viaplay Total 15 zł

Multiroom 0 zł

Dekoder Ultrabox z dyskiem 0 zł

Wifibox 0 zł

Przedłużenie drugiej umowy z modułem CAM 35 zł (było 25 zł) 

Propozycja bez wypowiedzenia 

Koniec umowy grudzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem drugą umowę na pakiet Extra+ z Canal + za 25 zł ważną do 31.10.2023 r. W środę poszedłem do salonu, bez wypowiedzenia, ot tak żeby porozmawiać. Podobnie jak Wam konsultantka zaproponowała mi przedłużenie umowy za 35 zł. Uznałem propozycję za korzystną, gdyż za C+ i Mistrzowską Piłkę w Orange musiałbym dodatkowo zapłacić 50 zł. Wymieniłem jeszcze dekoder (+10 zł/miesiąc) i wziąłem pakiet Eleven + MultimanPack  (za 25 zł). Kwota trochę się zwiększyła, ale mam lepszy dekoder, gdzie m. in. ustalam swoją listę programów z moimi numerami i dodatkowe kanały.

Starą umowę, ważną do 31.12.2023 r, będę negocjował w listopadzie, bo będę też chciał przenieść do nich nr telefonu, a wtedy zyskam dodatkowe bonusy w postaci większego pakietu internetu.

Edytowane przez krzysiugumisiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie extra+ 3 dodatkowe mr. 1 dekoder 4k bez dysku i 3 wifi szorty żadnych opcji dodatkowych. Umowa do końca października. Place niecałe 7 dych. Wczoraj zadzwonił konsultant zaproponował przedłużenie za 7 zł więcej z Canal+. Ponoć to najtaniej co można mieć żeby utrzymać ten pakietu co mam i nr. Szczerze mówiąc to wystarczyłoby mi optimum bez dodatkowych opcji,  o czym mu powiedziałem.  Idzie zbić pakiet na niższy? Myślę chyba przeciągnąć umowę do grudnia i rozważam Polsat bo ten pakiet za 4dyszki z mr zachowałbym obecna cenę. No chyba że się c+ ogarnie z jakąś sensowną propozycją gdy dostaną wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał(a):

@maqs6 wypowiedzenie i zacznij z nimi rozmawiać w październiku jak chcesz zejść na Optimum. 

Dzięki, tak też zrobie. Ale jak ktoś te canal+ chce to taką oferte może rozważyć. Ja jednak przeciągnę do grudnia. Polsat lubi dawać pół roku gratis - skompensowałoby się z ceną za sprzęt. Tylko nie wiem czy telewizja pewnego toruńskiego szamana mi zadziała z monoblocka na inchszym dekoderze. Na tych szrotach z c+ działa świetnie. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2023 o 15:45, maqs6 napisał(a):

Mam obecnie extra+ 3 dodatkowe mr. 1 dekoder 4k bez dysku i 3 wifi szorty żadnych opcji dodatkowych. Umowa do końca października. Place niecałe 7 dych. Wczoraj zadzwonił konsultant zaproponował przedłużenie za 7 zł więcej z Canal+.

Czyli płacisz 30 zł za 3 multiroomy a 40 zł za pakiet extra +? Czyli teraz za 47 zł proponują Ci extra + z canal +? Może samo canal + familiy Ci proponują do pakietu a nie cała paczkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem września,  mam na jednej karcie Superpremium z MR za 99,99, a na drugiej umowie bo były dwie oddzielne karty 25 zł,, dziś telefon z propozycją  tego samego za 109,99 i 35 zł . 

Czy  mogę dostać, to samo w tej samej cenie, czy faktycznie jest o 10 zł wyższy abonament. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Obecnie posiadam taki pakiet:
1.Optimum + - 24,90
2.Canal Plus z 4K - 19,90
3.MP - 5zł
4.Dekoder 4K z dyskiem 1TB i multiroom za 0zł Dysk Ultrabox N9 - 0zł
    Razem: 49,89 zł
Koniec umowy 31.12.2023r.

Teraz przechodzę na Extra+ wszystko zostaje to samo co wcześniej tylko cena idzie o 15zł w górę i do tego 5zł za Viaplay Medium oraz BBC Player 0zł i Filmbox ale to tylko do końca sierpnia łącznie daje 20zł więcej niż wcześniej. Umowa na 15 miesięcy. Nie wysyłałem wypowiedzenia. Myślicie, że dobra oferta?
Wstępnie się zgodziłem ale jeszcze nie kliknąłem akceptuj w mailu. Z tego co czytałem to chyba trudno będzie ugrać coś lepszego. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios  Dodatkowo do mojego poprzedniego pytania czy  Superpremium 4 K z MR mógłbym dostać za 109 zł jak mi teraz proponują  Suprepremum bez 4K za 109 zł o 10 zł drożej czy wysłać wypowiedzenie żeby dostać tą ofertę w tej samej cenie co miałem ?  Bo w Superpremium 4K jest Eleven, tak ? 

Edytowane przez anonim69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...