Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane usługi: Pakiet Superpremium+ 4K, Adventure TV HD, CINEMAX, H2, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Sportklub, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje: Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Ok, chyba spokój na kolejne 2 lata. Oferta wydaje mi się dobra jak na obecne czasy ;)

 

 

Edytowane przez pretorian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamilos2521 napisał:

Witam umowa przedłużona na to co mam poniżej czy dało by radę taniej? nie wiem ale o 5zł się kłócić szkoda czasu :)

Pakiet Extra z Canal +

HBO, HBO GO

BBC Player

Eleven sports

Mistrzowska Piłka

Multiroom 

Viaplay 

WiFi Premium Box 

Całość 101,89zł na 28 miesięcy.

cameleony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak jak pisałem parę dni temu co aktualnie posiadam, dziś po wielu miesiącach odebrałem pierwszy raz telefon, żeby wysłuchać co mają do zaproponowania bez wypowiedzenia umowy....

 

Aktualnie mam:

- pakiet extra+ z canal+   79,99 zł

- HBO                                 20 zł

- HBO MAX                        5 zł

- Mistrzowska piłka          0 zł

- Eleven Sports                 11,90 zł

- Multiroom standard       0 zł

- najem Mediabox+          0 zł

 

Razem: 116,89 zł

 

Umowa do 31.10.2022

 

Dziś dostałem propozycję utrzymania tego co powyżej za tą samą cenę.

Gdy zapytałem o Viaplay to dostałem ofertę na 15 zł m/c.

Jak chciałem rozbić pakiet extra+ z canal+ na osobne pakiety to otrzymałem informację, że nie mogę tego zrobić, bo oferty za 19zł canal+ dotyczą tylko osób, które nie posiadają canal+.

Zapytałem jeszcze o HBO za 0 zł, to mogłem otrzymać jedynie za darmo na 3 m/c.

 

Dziś wysyłam wypowiedzenie i zobaczymy co dalej będą proponować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Czy DUK kontaktuje się tylko z krakowskich numerów? Drugi raz dzwonią do mnie z telefonu komórkowego 609152361, ptacownik przedstawił się jako DUK. 

Teraz za 69.89 mam

Extra+

Wszystkie C+

C+4K

MP

Najem ultrabox

Miał tylko jedną propozycje, to samo co teraz plus viaplay za 79.99 + ew HBO na 5 mcy max. 

Pakiet o którym mówił często się pojawia w wypowiedziach, czy komuś udało się zejść niżej? Viaplay jest mi zupełnie obojętny i niebardzo chce za niego dopłacać, a na teraz nic innego w propozycji nie było. Człowiek był mało kontaktowy, ciężko było się z nim dogadać. 

Dzięki za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Terefere napisał:

Jak chciałem rozbić pakiet extra+ z canal+ na osobne pakiety to otrzymałem informację, że nie mogę tego zrobić, bo oferty za 19zł canal+ dotyczą tylko osób, które nie posiadają canal+.

Nieprawda. Schodziłem z superpremium 4k i dostałem pakiet extra i canal plus za 19,90zł. Dodam, że bez problemu, wypowiedzeń etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2022 o 14:21, _Artek_ napisał:

Mi chyba ten sam Pan powiedział że już nikt z duk do mnie nie zadzwoni :D 

W środku miesiąca dzwonią aby przedstawić oferty. Pod koniec miesiąca zadzwonią aby podpisać umowę.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ świetna rada.Czekac na podwyzki :)

@Martinos nie masz racji. Często wrzucane są tu świetne umowy,które są przedłużane na parę miesięcy przed końcem.Byly też posty,że ktoś czekał na optimum za 24.99 a nawet już po rozwiązaniu umowy jak miał odenaic sprzęt telefon był z propozycją 39.99,bo taniej nie przysługuje 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ tak jak Pinokio?😆

 

 

59 minut temu, CiekawskiC napisał:

...@Martinos nie masz racji. Często wrzucane są tu świetne umowy,które są przedłużane na parę miesięcy przed końcem.Byly też posty,że ktoś czekał na optimum za 24.99 a nawet już po rozwiązaniu umowy jak miał odenaic sprzęt telefon był z propozycją 39.99,bo taniej nie przysługuje 😎

Dokładnie tak jest. Może nie często, ale dość sporo. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafal761 napisał:

Nieprawda. Schodziłem z superpremium 4k i dostałem pakiet extra i canal plus za 19,90zł. Dodam, że bez problemu, wypowiedzeń etc

No tak, tylko, że ja zszedłem 4 lata temu z superpremium na extra+ z canal+, a nie na 2 pakiety osobno czyli - extra+ i canal+. Ja mam to combo 2 w 1 z, którego chcę zejść te 15 zł niżej jak to rozbiję. Także to jest trochę inna sytuacja niż zejście z superpremium. Dlatego standardowo nie obędzie się bez wypowiedzenia. Nigdy nie dałem rady się z nimi dogadać bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tydzień temu przedłużyłem umowę na następujących warunkach

 

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Łączna kwota 109.99

 

Dodatkowo podpisałem druga umowę w ramach multi-house

(Pakiet extra+ z canal+ oraz mistrzowska piłka za 35 zł + pakiet eleven za 11.90)

 

W ramach pierwszej umowy wymieniłem dekoder do multiroom wraz z karta cameleon na dekoder 4k w cenie 15 zł + 5 zł dysk.

 

Czy w świetle aktualnych ofert przedluzeniowych jest jeszcze jakąkolwiek szansa na otrzymanie viaplay za 0 zł?

 

Oferta przedluzeniowa została aktywowana podczas rozmowy telefonicznej. Wypowiedzenie nie było wysyłane. Umowa do 31.10.2022 (przedłużona o 24 mc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili. Superpremium 4k, mistrzostwa piłka, multiroom, viaplay, bbc player za 109,99. Obecnie optimum,  dopełnienie do extra, paczka c+ wraz z 4k, hbo z max,  cinemax, filmbox, Fox i na geo,  mistrzowska piłka, eleven włącz wyłącz,  multiroom za niecałe 101 umowa na 12 miesięcy do końca stycznia 2023. Wypowiedzenie nie wysłane. Co mogę jeszcze ugrać przy wypowiedzeniu? Druga propozycja to zestawienie tego co mam za ta sama kwotę. 

Edytowane przez mateusz14422
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...