Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ryplem się z cyframi .  Miało być 19,99

 

 

2 godziny temu, Domini1234 napisał:

Witam

Umowa do końca tego miesiąca wypowiedzenie złożone, aktualnie w pakiecie mam:

EXTRA+CANAL+(6)LIVE

Fox play 

Mistrzowska piłka 

Nat geo play 

Multiroom standard 

Dekoder to jeden mediabox i drugi wifibox 

Za całość aktualnie place 87,50 w cenie wliczone 10za multiroom i 5zl za najem mediaboxa. Mam pytanie czy w tej cenie mogę dostać coś więcej? Dodatkowe c+ lub HBO? I jak wygląda sprawa z dekoderem gdybym chciał wymienić mediaboxa na jakiś 4k? Jest szansa za 0zl wyrwać? 

 

Masz napisane wcześniej, dzisiaj za ile można mieć E+ z C+, czy HBO można dostać za 0.

Dekoder możesz wymienić.  Dekoder 0, dysk 5.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa obecnie mam wszystkie możliwe kanały platformy tylko bez sundance.tv i bez netflixa. Do tego 2 dekodery z karami cayman jeden to 4k ultrabox+ drugi do MR jakiś wifi box. Dekodery pracują niezależnie bez wspólnego połączenia. Za to wszystko płacę 153zł.

 

Umowa do końca września. Zależy mi na 2 niezależnych tunerach, proponują 2 umowy. Co można osiągnąć w tym temacie żeby zachować obecną ofertę i do tego 2 niezależne tunery ? Jak podejść do tematu ? Mogę coś dołożyć do obecnej kwoty ale narazie proponują jeden pakiet taki jaki mam za 153zł czyli full a drugi jakiś okrojony gdzie tylko jest dodatkowo C+ i to ma kosztować ok 55zł co łącznie da ponad 200 a oferta kanałów słaba.

 

Idzie coś ugrać w tej kwestii ? Wypowiedzenie coś zmieni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem tylko mi zależy mi na 2 max pakietach i 2 niezależnych dekoderach tak jak jest teraz. Mam płacić 150x2 ? przecież w stosunku do tego co mam teraz to słaba opcja, nie do zaakcptowania, a drugi goły pakiet za 50 pln też bardzo mnie nie interesuje
Ktoś z doświadczenia był w podobnej sytuacji ? Jak to wyjdzie finansowo żeby było tak jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Finansowo, żeby tak jak było teraz, musisz spiąć dekodery w jedną sieć. Jeśli nie możesz tego zrobić, to druga umowa na okrojona ofertę (i tak bardzo atrakcyjna oferta), albo tak jak piszesz 2x150 zł. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, PawelTSW napisał:

Tak

Tzn można wyrwać taki pakiet na przedłużeniu za 35zł ?

8 minut temu, REBUS82 napisał:

Tzn można wyrwać taki pakiet na przedłużeniu za 35zł ?

To jest pakiet wyższy niż optimum czy niższy bo juz cie pogubiłem...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga umowa jest dla abonentów z MR po C+. Jak nie masz MR po C+, to zapomnij 

 

 

Godzinę temu, malin_f1 napisał:

to wiem tylko mi zależy mi na 2 max pakietach i 2 niezależnych dekoderach tak jak jest teraz. Mam płacić 150x2 ? przecież w stosunku do tego co mam teraz to słaba opcja, nie do zaakcptowania, a drugi goły pakiet za 50 pln też bardzo mnie nie interesuje
Ktoś z doświadczenia był w podobnej sytuacji ? Jak to wyjdzie finansowo żeby było tak jak jest teraz.

Chyba od pół roku jak nie dłużej jest pisane o tym. Nie jeden był w podobnej sytuacji . Już Ci wytłumaczyli jak to będzie wyglądać.  Akceptujesz albo rezygnujesz. Ewentualnie bierzesz mniejszy tańszy pakiet.

Czasy dzielenia drogiego abonamentu na 2 dobiegają ku końcowi. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na koniec miesiąca handlowcy chcą dobić do limitów. Dziś od konsula na 2 miesiace przed zakończeniem umowy i bez wypowiedzenia dostałem ofertę:

Extra+ z CANAL+, 3xHBO za 79,99zł czyli to co mam teraz.

 

Niestety nadal nic odnośnie viaplay (a Liga Angielska jest dla mnie priorytetem) także nie skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Martinos napisał:

Chyba na koniec miesiąca handlowcy chcą dobić do limitów. Dziś od konsula na 2 miesiace przed zakończeniem umowy i bez wypowiedzenia dostałem ofertę:

Extra+ z CANAL+, 3xHBO za 79,99zł czyli to co mam teraz.

 

Niestety nadal nic odnośnie viaplay (a Liga Angielska jest dla mnie priorytetem) także nie skorzystałem.

Ja miałem taka ofertę wyszczególniona raz , jednak cos rozłączyło jak sie powołałam okazało się ze to pomyłka ,  po czym przy kolejnym telefonie juz wróciło do 84,99zl a ostatnio jest 89,99 (twierdza ze promocja za 84,99 zl juz jest niedostępna) ...Umowa do jutro wiec zobaczymy czy zadzwonią  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dwóch latach.

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie złożone. W skrócie mam Ekstra, 6 Canal+, MP, stary multiroom z pejsem i jakimś sagemcomem, za 69,99zł. Tą ofertę w tej cenie chcę utrzymać, ewentualnie podnieść do wszystkich Canal+ z 4k za 79,99zł. Chcę jedną umowę i nowy multiroom. Będę walczył o dekoder 4k z dyskiem za 0zł, podpowiedzcie, jaki drugi dekoder jest do multiroomu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie superpremium 4k ze starym MR za 111,98, umowa do końca lipca,wypowiedzenie wysłane

 

Chcę zostać tylko przy 1 dekoderze,mam peace oraz sagecoma

 

Nie potrzebuję już filmboxów, cinemaxów

Chciałem tylko canal+ oraz eleveny wraz z MP + eurosport 2, bez fightclubu oraz sportclubu (to chyba można mieć za 1,99 mc)

 

 

Co 2 lata coraz to nowsze nazwy pakietów męczą mój wzrok

 

Czy,

 

optimum 24,99

canal+ 19,99

eleven 11,9

MP 0

 

plus ew nowy dekoder bez dysku za  0 PLN ?

 

razem za to 56,88 z tego co tutaj wyczytałem + HBO za 20PLN ( teraz mam chyba za 0)

z HBO byłoby 76,8 PLN ?

i chyba była by to dobra cena biorąc pod uwagę większość wpisów ?

 

Do peaca sie przyzwyczaiłem, chyba że nowsze są lepsze, nie potrzebuję dysku

 

Oczywiście umowa na 24 miesiące, stała kwota co miesiąc, bez żadnych łamańców

 

Czy za canal plus online jest naliczana jakaś dodatkowa opłata ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez piotreki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotreki To masz bardzo mało czasu na negocjacje, bo dziś ostatni dzień. Nie wiem czy Ci się uda, aż tak zejść do najniższych cen, bo jest to duża rzadkość. Podliczając pakiet Optimum+ za 24,99 zł, CANAL+ 19,90 zł, Eleven 11,90 zł, HBO z HBO Max za 20 zł/m. Daje to łącznie te 76,79 zł/m co napisałeś, ale za Mistrzowską Piłkę trzeba minimum doliczyć do tego 5 zł dodatkowo. Jeśli nie zgodzą się zbudować pakietu na bazie Optimum+ w najniższej cenie, to możesz próbować zbudować pakiet na bazie wyższego pakietu Extra+ w cenie 44,99 zł. W przypadku dekodera, to możesz otrzymać dekoder 4K UltraBox+ za 3 zł/m bez dysku lub za 6 zł/m z dyskiem. Za free dostępny był jedynie dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB, ale jest duży problem z jego dostępnością na magazynach i nie wiadomo, czy uda Ci się ten model uzyskać u konsultanta. Nie polecam Ci brać zwykłego dekodera bez dysku wifiBox+ jako głównego, bo to dość słaby sprzęt. Na Twoim miejscu celowałbym w główny dekoder 4K UltraBox+ bez dysku za 3 zł/m + do tego przejście na nowy utrzymany nadal bez opłat miesięcznych Multiroom na dodatkowym wifiBoxie+, bo cena abonamentu taka sama, a masz zawsze możliwość odbioru na dwóch TV, a nie na jednym w tej samej cenie.

Jeśli chodzi o CANAL+ Online, to jest to serwis bez dodatkowych opłat w ramach abonamentu. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...