Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superpremium+ 4K - 109.99 zł 

Canal+4K- 0 zł

Cinemax - 8 zł 

Fox Play - 0 zł 

Mistrzowska piłka - 0 zł 

Sportklub - 1.99 zł 

Nat geo play - 0 zł 

Utrabox 4k+dysk - 10 zł + 5 zł 

Multiroom standard - 10 zł
Razem: 142,99 zł

Umowa kończy mi się dopiero w grudniu, kiedy mogę zacząć negocjować? Dekoder MR chciałem wymienić na 4k (bez dysku) i dograć 3 dekoder. 
Jest opcja ze dostanę coś taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko do znawców:

Przeglądając zapisy obecnej oferty wypatrzyłem intrygujący zapis.

Okres aktualnej umowy kończy się 31.08.2022, od tego momentu abonament powinien wskoczyć w opcję na czas nieokreślony oraz zostanie podwyższony, ale... czy poniższa grafika oznacza, że pakiet HBO po okresie umowy (tj od 1.09.2022) będzie za 0zł do czasu aż sam z niego zrezygnuję?

 

159505eff634d336med.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 136,89 zł za pakiet superpremium +, fox play, mistrzowska piłka, HBO Max, Nat geo play, eleven sports, multiroom standard, zamiana premiumboxa na dekoder 4k z nagrywarką (nie wiem o co chodzi z tą nagrywarką) to dobra oferta ? Informują, że od sierpnia będą wyższe ceny.

Jeśli się zdecyduję to jaki dekoder 4k wybrać bo są dwa rodzaje?

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja już podjęta😂A post i oferta w formie żartu miałem jej nawet nie wstawiać ale nie wytrzymałem czytając tu że najlepsze oferty pod sam koniec umowy🤣 Gość mnie zgasił ta oferta nawet nie chciałem dziadować i o coś się upominać.Chciał mi wcisnąć Netflixa ale za 38 zeta na początku ale nawet nie ciągnąłem tematu bo myslałem że umowa główna to bedzie lipa. A można było cisnąć o Plan 4K w tych 38 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
9 godzin temu, czerstwy napisał:

Warto ponad 3 miesiące do końca umowy

ofe.png

Dodatkowo gość mnie zapewnił że dostanę taką samo ofertę na Viaplay jak przedłużający na jesienii. Spytałem gościa czy jest świadomy że będę reklamował ta rozmowe jak się to nie potwierdzi😂

Chętnie bym przytulił taką ofertę. Gratuluję otrzymania tak rewelacyjnej oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedź. Mam umowę do końca Lipca. Złożyłem rezygnację przyjęta od Wrzesnia wyłączenie usługi. Moje umowa przejdzie na czas nieokreślony i wzrośnie o 4zl (tyle drożeje mój pakiet). W ofercie po cyfrze plus mam drugi dekoder z kartą Cameleona.

Teraz pytanie za 100punktow.

Jedni konsultanci twierdza (na infolinii ogólnej), że będę mógł korzystać w sierpniu z usług na drugim dekoderze, inni konsultanci (z czata strefy Canal plusa) i rozmów próbujących przedłużyć umowę ze nie będe mógł korzystać już z dekodera drugiego i karty cameleona.

Ktoś tu kłamie ?

Kto!?

Czy ktoś ma już doświadczenie w tej sprawie i jaka jest prawda?

Edytowane przez pablo1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,
Obecnie mam:
PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ (MULTIROOM STANDARD, NAJEM DYSK, MOVIES FUN, HBO MAX, NAT GEO PLAY, FOX PLAY, BOX+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) ZA 0 PLN
•    NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) za 5pln, 
•    SPORTKLUB ZA 0,51
•    HISTORY HD 1,99
•    ADVENTURE TV HD ZA 0,51
Całość obecnie za 99,99 PLN. Proponują mi to samo za bodajże 130 PLN.

Ile powinienem ugrać po wysłaniu wypowiedzenia?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PawelTSW napisał:

Tak, wszystkim. 

Jak złożyłeś wypowiedzenie to co ma ci przejść na nieokreślony? :D

Ktoś coś rozumie? :D

Pierwsze umowa do 31. 07 (Lipiec)

Wypowiedzenie złożone w Lipcu teraz . Chłopie miesięczny okres wypowiedzenia umowy mają więc wyłączenie usługi 31.08 . Czyli od Września nie mam usługi. 

Od dnia 01.08.22 do dnia 31.08.22 umowa przechodzi na czas nieokreślony. ;)))) Kumasz.

 

Ktoś chyba nie zrozumiał. ;))))

 

Czyli place 4zl więcej i mam umowę na czas nieokreślony w sierpniu i kwestia drugiego dekodera na cameleonie czy wyłącza czy nie wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2022 o 21:20, PawelTSW napisał:

Cameleon zgaśnie. Zostanie Ci jeden. 

Co moża ugrać max przy przedłużeniu umowy? Tak żeby były 2 niezależne dekodery.

Obecnie płace 79.99zl za pakiet Extra+, 

Multiroom, dekoder z cameleonem i dysk do głównego dekodera 4k. Paczkę c+ z 4k.

 

 

Chciałbym to samo lub optimum z dopełnieniem do extra (z pakietem Canal+) i koniecznie żeby drugi dekoder został niezależny, oraz paczka canal plus.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...