Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogę włączyć ott? Aktualnie posiadam multiroom, ale chciałem dobrać trzeci dekoder. Konsultant mnie poinformował, że tylko przy drugim dekoderze można dostać bez aktywacji. Teraz musiałbym zapłacić aktywacje 49zł. To prawda czy ściemniał?

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dwóch latach;) Co się zmieniło od tamtego czasu? to brak telefonów ws utrzymania natomiast maile zachęcające do kontaktu.

Obecnie mam pakiet superpremium + z opcją: fox play, multi man pack, Eleven, mistrzowska piłka, filmbox, Nat Geo Play, C+ 4K Ultra, Hbo, Ultrabox 4K i dwa multiroom standard - cena 161,89.

W ofercie na Strefa C+ proponują pakiet z Netflix Superpremium lub VIP.

Na co można obecnie liczyć w tym pakiecie i np z Netflixem 4K i w jakiej cenie?

Pozdr

s3r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

Nat Geo Play

Eleven Sports

FOX Play

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Dekodery:

1) Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR 2) UltraBox+/PVR PACE

W tym momencie place 81.89 zl Oferta do 31.01.2021

 

Oferta od konsultanta:

Utrzymanie wszystkich wyzej wymienionych pakietów w cenie 81.89 zl + dodatkowo na okres 5 mc pakiet hbo i hbo go za darmo

Czy to jest max co moge wycisnąć? Dłuższy okres darmowy hbo jest możliwy do uzyskania ? Zejście z ceny przy utrzymaniu aktualnych pakietów?

Konsultant przekazal mi, ze może wymienić pace na dekoder 4k (oplata miesieczna 5 zl/, wymiana karty cameleon na conax/cayman nie pamiętam) ? Drugi dekoder zostaje z stara karta cameleon - czy to prawda ?

 

musze mieć 2 dekodery z niezależnymi kartami od siebie - żadnego łączenia po sieci

Czy mogę dostać ten dekoder bez opłaty miesięcznej? Dodatkowo 10 x canal plus w cenie 10 zl/mc. Czy tutaj tez moge liczyć na jakiś rabat ? Czy canal plus 4k bedzie dzialac ?

Edytowane przez tomek198609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marxelSą oferty

 

13 godzin temu, drq napisał:

Teoretycznie do extra można wynegocjować hbo za 0, ale chyba dawno nikt tego nie dostał i mogę to utrzymać tylko Ci co już mają taką opcję.

Dostają tylko Ci co mają 

 

 

13 godzin temu, blade1230 napisał:

Umowa do 30.04, ...

W marcu zacznij rozmowy. Na pół roku przed końcem to walka z wiatrakami.

 

@tomek198609 to jest max. MR pozostanie bez zmian. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli jak wymienię starego pace na nowego UltraBox 4k to dalej będą mogl oglądać kanały na 2 niezależnych dekoderach ? Nie będę musiał ich laczy  po sieci LAN? 

 

Kanal c+4k bedzie dzialac czy muszę go wykupić dodatkowo ?

 

Pytam bo nie chce się wkopac, dla mnie najważniejsze to mieć 2 dekodery z 2 kartami niezależnymi jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dasz sobie wcisnąć nowego MR, to zachowasz niezależność dekoderów. Wymieniasz tylko jedną kartę razem z dekiem.

C+ 4k musisz wykupić, ale można go wynegocjować za 0. Oczywiście będzie działał tylko na nowej karcie (cayman).

 

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do kwietnia ale zaczynają się podchody w sprawie przedłużenia. Był telefon jakiś sms. Na razie spławiam i czekam jak zawsze do końca umowy. Mam jednak prośbę. Jest zablokowany temat ze zbiorczym zestawieniem ofert przedłużeniowych 

 

Uważam, że to świetny poradnik, który jest sporym ułatwieniem w zakresie negocjacji i eliminuje tez zbędną dyskusję na forum. Niestety zestawienie jest niekompletne albo nieaktualne. Dałoby się jakoś ten temat odblokować i przez kogoś zorientowanego zaktualizować? Wskazane są tam tylko pakiety podstawowe i podstawowe dodatki. Brakuje opcji z pakietami Optimum oraz VIP. Ponadto jak widzę niektóre z ofert jakie wstawiają użytkownicy forum to też nie zawsze ceny mi się zgadzają ze zbiorczym zestawieniem ofert. Np. to co ostatnio wstawił blade1230. Brakuje również opcji opłat za dekodery.

 

Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drq napisał:

Jeżeli nie dasz sobie wcisnąć nowego MR, to zachowasz niezależność dekoderów. Wymieniasz tylko jedną kartę razem z dekiem.

C+ 4k musisz wykupić, ale można go wynegocjować za 0. Oczywiście będzie działał tylko na nowej karcie (cayman).

 

 

 

jak mam to rozumiec ? konsultant mowi, ze zostaje 1 karta stara + 1 karta nowa ....  ktora opcja jest bezpieczniejsza ? zatrzymanie 2 karta cameleon czy ta nowa opcja 1 karta cameleon + 1 cayman ?

 

podsumowujac:

C+4k - moge wytargac za 0 zl

nowy dekoder z karta cayman - 5 zl/ mc - nie sposob tego wyrwac za 0 zl ?

10 x c+ - 10 zl/mc - nie sposob tego wyrwac za 0 zl ?

 

czy do C+4 musze miec opcje 10 x c+ czy wystarczy aktualna 6 x c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel to niezależna karta, nie ma możliwości zrobienia na niej parowanego MR. Natomiast trzeba pamiętać, że operator zgodnie z regulaminem może zażądać wymiany kart w celu ochrony "kontentu". Nikt nie wie, kiedy nastąpi całkowite wyłączenie cameli, ale warto mieć to na uwadze. Dlatego przy camelach jeżeli aneks właściwie nie zmienia warunków, to lepiej zostać na nieokreślonym.

Dek z dyskiem w teorii można za 0, w praktyce bardzo trudno osiągalne.

Do C+ 4k wystarczy paczka C+ (6), choć pewnie trudniej Ci będzie wynegocjować wtedy 4k za 0.

 

 

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, drq napisał:

Camel to niezależna karta, nie ma możliwości zrobienia na niej parowanego MR. Natomiast trzeba pamiętać, że operator zgodnie z regulaminem może zażądać wymiany kart w celu ochrony "kontentu". Nikt nie wie, kiedy nastąpi całkowite wyłączenie cameli, ale warto mieć to na uwadze. Dlatego przy camelach jeżeli aneks właściwie nie zmienia warunków, to lepiej zostać na nieokreślonym.

Dek z dyskiem w teorii można za 0, w praktyce bardzo trudno osiągalne.

Do C+ 4k wystarczy paczka C+ (6), choć pewnie trudniej Ci będzie wynegocjować wtedy 4k za 0.

 

 

zawsze bralem umowe na 24 mc ... i taka jest teraz tez propozycja ...

rozumiem, ze teraz jak mam 2 karty cameleon to i tak operator moze zarzadac w trakcie umowy wymiany na nowe karty parowane ? jesti tak to nic nie zmienia jesli beda mial 1 karta cameleon i 1 karte cayman - moze byc tak samo w tym przypadku ?

 

no nic beda dzwonic to bede gadac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, drq napisał:

Przede wszystkim zerknij sobie na prognozę płatności w ICA po okresie oznaczonym. A jeżeli już przedłużać, to przynajmniej wymieniać deka, żeby mieć z tego jakąś korzyść.

 

01.2021 81,89 zł/mies.
ostatni miesiąc okresu oznaczonego
02.2021 122,89 zł/mies.
pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...