Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ Extra z 8xCanal+ i do tego dekoder Mediabox i 3x Wifibox za wszystko płacę 124,90 do tego opcja Eleven za 7,95 do końca listopada za 7,95 co daje w sumie 132,85 PLN.

Telefon z przed chwili:

Pakiet Superpremium+ za 109,99 + 30 zł za 3x Wifiboxy do multiroomu + 5 zł za Mediaboxa co daje w sumie 144,99 zł + 7,95 do listopada za Eleveny 152,94 PLN

 

Umowę mam do końca roku. Konsul twierdzi że taniej już nie będzie. Problem w tym że ja walczę o pakiet Comfort+Extra z 8x Canal+ i do tego te trzy dekodery do multiroomu z Mediaboxem. Nie interesuje mnie HBO, Cinemax czy Filmbox. Pytanie za ile mogę wynegocjować taki pakiet z tymi dekoderami? Konsul ma dzwonić w poniedziałek

W natłoku postów mój został bez odpowiedzi. Proszę o pomoc i udzielenie odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kudłaty

@ratownik777

 

Ile Wam zostało czasu do zakończenia umowy? Wysyłaliście wypowiedzenie?

 

Wypowiedzenie oczywiście było wysłane, umowa obowiązywała do końca września.

 

@Buziaczek1982

Ale co da się więcej wyrwać? Zależało mi na paczce C+ i HBO a nie kojarzę żeby ktoś ostatnio dostał to taniej niż za 79,99. W cenie uwzględniona jest opłata za Eleveny na standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8x

 

Fajnie jakby w tej cenie dali Ci jeszcze HBO, bo jak widzisz ja dostałem HBO w tej cenie:

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carlos91

Po przeczytaniu warunków promocji, które udostępniłeś wyżej wynika jasno, że po okresie 6 m-cy kiedy płaci 25 zł może ta opcję bez problemów i kar wyłączyć i nie płacić, bądź korzystać dalej ale już po ceni 40 zł od 7 m-ca do końca trwania umowy.

Przeczytaj dokładnie punkt 10 warunków promocji.

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skr.poczt 8

02-100 Warszawa to jest prawidłowy adres do wyslania wypowiedzenia??

Bylem dzis w punkcie i dostalem takie same warunki jak przez telefon od konsula,podobno od dwoch miesiecy jest nacik odgórny by stacjonarne puknty przedstawialy niegorsze oferty niz przez infolinie.Przykład

Comfort+24,90

Extra 44,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up kolega tak samo dobrze mówi

 

A to wybaczcie zwracam honor :D

 

skr.poczt 8

02-100 Warszawa to jest prawidłowy adres do wyslania wypowiedzenia??

Bylem dzis w punkcie i dostalem takie same warunki jak przez telefon od konsula,podobno od dwoch miesiecy jest nacik odgórny by stacjonarne puknty przedstawialy niegorsze oferty niz przez infolinie.Przykład

Comfort+24,90

Extra 44,90

 

Juz to ktos kiedys na forum pisal, ze punkty APS maja takie same promocje jak infolinia i mozna juz obnizac pakiety a nie to samo lub drożej.

Ja osobiscie wole podejsc zapytac do punktu, porozmawiac twarza w twarz i przeczytac tam warunki promocji niz to zalatwiac przez infolinie, bo juz mi sie zdazylo ze jedno obiecali a co innego dostalem, a z reklamacjami sie potem ujadac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

numer Abonenta

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy o konieczności aktywowania zamówienia dotyczącego oferty/usługi:

 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

49,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

24 mies.

Początek okresu oznaczonego

01-10-2016

Koniec okresu oznaczonego

31-12-2018

Wybrane usługi

Pakiet Comfort+, CANAL+,, Dopełnienie do Extra+, Eurosport 2 HD, MULTIROOM STANDARD, SunDance HD

Wybrane promocje

Comfort+ 14,99 zł 24 m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią.

 

Potwierdzamy, że uruchomienie oferty/usługi nastąpi z dniem 01-10-2016 po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację oferty/usługi.

 

W przypadku zaakceptowania wyżej wymienionej oferty/usługi, będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od oferty/usługi w ciągu 14 dni.

 

W celu aktywacji oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniżej.

AKTYWUJĘ OFERTĘ

W przypadku otrzymania od Państwa rezygnacji z oferty/usługi lub nieuzyskania akceptacji, w terminie uzgodnionym podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, oferta/usługa zostanie anulowana.

 

Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na uruchomienie oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniżej.

 

REZYGNUJĘ Z OFERTY

 

 

Z poważaniem,

 

Zespół nc+

 

To w końcu kiedy kończy mi się umowa po 24 miesiącach czy 27 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wybaczcie zwracam honor :D

 

 

Juz to ktos kiedys na forum pisal, ze punkty APS maja takie same promocje jak infolinia i mozna juz obnizac pakiety a nie to samo lub drożej.

Ja osobiscie wole podejsc zapytac do punktu, porozmawiac twarza w twarz i przeczytac tam warunki promocji niz to zalatwiac przez infolinie, bo juz mi sie zdazylo ze jedno obiecali a co innego dostalem, a z reklamacjami sie potem ujadac..

Nie do konca APS mają gorszą ofertę na rabatowanie. No u mnie mam 69,90 Extra+ 6x C+( live) bez multiroom. Na infolinii zaś rabat na Mr dostaję 100% a w APS bym płacił 20zł miesięcznie za Multiroom po Cyfrze+.

 

Wiec to nie tak do końca że APS mają to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...