Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi, mając Superpremium, tylko przyznają, że owszem, są takie promocje, ale za nic w świecie ich nie dostanę. :) No cóż, taka strategia, aby skroić klienta, ile się da.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poza tym, post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przed chwilą konsultantka powiedziała, że oferta za 59,99 zł, owszem była przez jeden dzień, ale był to błąd systemu.  :)

I nie ma już takich ofert. Jakbym się zdecydował wtedy to bym dostał, a teraz dają standard, czyli 69,90 E+, 6xC+; 79,90 E+, 8xC+, 3xHBO.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, jutro wysyłam wypowiedzenie. Była jedna oferta ale tak kosmiczna że odmówiłem. Były też telefony ale ze wzgledu na prace nie mogłem odbierać.

Dzisiaj HIT Pani zadzwoniła przedstawiła mi super ofertę to co mam minus cinemaxy za 20 zł wiecej niż dotychczas. Kiedy stwierdziłem że taka oferta mnie nie interesuje i poczekam to szanowna Pani stwierdziłą że już 16 prób kontaktów było ze mną i teraz nikt już do mnie nie zadzwoni i sam mam sobie dzwonic a i tak lepszej oferty nie dostane. Już zaczynają grozić heheheheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie jest śmieszne. Telefon 5 min temu (12 390 78 93) i okazuje się, że jedyna oferta jaka dla mnie jest to Superpremium z HBO i Cinemxami + Eleven (mam obecnie) za... 117,95zł  :crazy:

 

Mówię, że mnie nie interesuje Supepremium i chcę Extra + 6C+. Nie ma takiej oferty. Na pytanie dlaczego nie mogę wziąć czegoś co mnie interesuje usłyszałem jedynie, że w systemie ma tylko to. No żenada do kwadratu, nawet nie wiem jak to opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie maja takie oferty:

59,99 E+, 6xC+ (bez c+ w nc+ go)

69,99 E+, 6xC+

79,99 E+, 8xC+, 3xHBO

 

Wszystkie na 24 m-ce.

Możesz potwierdzić kiedy dostałeś taką ofertę: 59,99 E+, 6xC+ (bez c+ w nc+ go). Przed chwilą zadzwoniłem i takiej niema, była w minioną środę, tak jak było na forum pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 10:21 dzwonili z +48 12 294 78 79. Powiedziałem, co mnie interesuje. Pan złożył 3 propozycje.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już o 11:29, według dzwoniącej konsultantki, taka oferta była nieaktualna (cytuję: "była błędem w systemie"). Ciekawe... dzwoniła z tego samego numeru. :)


@ Barti ---- co było takiego niechlujnego w moim poście bo już nie łapie - poprawiasz kolejny mój post ???

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to co w podpisie

 

Nowa oferta nc+:

- Superpremium+ (8C+, 3HBO, Cinemax)

- Man Pack

- Redlight HD

- Eleven

- MRs

- nc+go (100h)

- Filmbox 1m (później sam ma się wyłączyć)

 

Cena: 127,94zł ( w tym Eleven za 7,95 do końca października, później może będzie jakaś nowa promocja)

 

Warto? Chyba taniej się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest to wpis nie wymagający komentarza. Goły Extra+ jest ale za 44,90!

System dziś musiał się mocno nagrzać :oops: od tych upałów i pokazuje takie brednie !

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy co to za przypadek ;)

Nie ma żadnego myku ;) bo technicznie nie da się tego zrobić ;)

Nie chce mi się szukać osoba z dość wysokim pakietem nie pamiętam dokładnie nicku.Mam nadzieję że jak czyta wyjaśni jak to dokładnie wyglądało.Na bank wymienili mu dekoder.Edit potrudziłem się i znalazłem https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1341?do=findComment&comment=1091886

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...