Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie umowa do końca lipca 2016  i posiadałem w słynnym łamańcu :

Comfort+
Opcje dodatkowe
MULTIROOM STANDARD
EXTRA+
HBO
Premium Sport &Film
Multi+

 

, zadzwoniłem do nich sam i powiedziałem co chce, zaproponowali to :

  • HBO
  • Najem Box+
  • Extra+ z CANAL+
  • Multiroom Standard C+

za 79,99 na 24msc

brać ? :)

Brać i nie czekać bo się rozmyślą dobra oferta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że dla Ciebie te kanały są mało warte to nie znaczy, że dla innych też. Eleveny za 11,90zł też Ci nie pasują - to za ile byś chciał? Zresztą zobaczymy za ile Ty przedłużysz umowę...

Skoro nie rozumiesz mojej wypowiedzi, to się nie wypowiadaj. Ja Eleven nie chcę wcale, można je mieć za niecałe 8 i nie ma sensu brać ich w zobowiązaniu jak i innych opcji dodatkowych drożej. Skoro ciekawi Cię ile ja wyciągnę przy negocjacjach to czekaj do stycznia 2017. Jak w ogóle będę negocjować. .... bo przy moim zestawie nie trzeba się wysilać.

 

@megas. Dobra oferta, ale sam nie umiesz podjąć decyzji? Przecież czytasz forum rozumiem i wiesz, że taniej nie dostaniesz.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie rozumiesz mojej wypowiedzi, to się nie wypowiadaj. Ja Eleven nie chcę wcale, można je mieć za niecałe 8 i nie ma sensu brać ich w zobowiązaniu jak i innych opcji dodatkowych drożej. Skoro ciekawi Cię ile ja wyciągnę przy negocjacjach to czekaj do stycznia 2017. Jak w ogóle będę negocjować. .... bo przy moim zestawie nie trzeba się wysilać.

Dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź więc mi nie mów czy mam się wypowiadać czy nie. To, że można mieć za 7,95zł w opcji włącz wyłącz na koniec i początek miesiąca to wiem - ale może komuś nie chce się w to bawić - więc bierze za  11,90 i ma spokój - o tym już nie pomyślisz tylko piszesz, że drogo, że zobowiązanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem tę całą ofertę nc+ i doszedłem do wniosku, że wiem już co chcę. obecnie: 

EXTRA+

Premium Sport
Premium Film
HBO

Multi+

za 49,90.   A chcę comfort + z C+ i jakiś zwykły multiroom bez nagrywarki, bez wypasionych dekoderów.  C+ może być 8, ale też nie nie będę marudził na 6. Jak uważacie, jaka cena za to będzie rozsądna? Dodam, że nie interesuje mnie żadne HBO, HBO Go, Eleveny. Jestem zapracowanym człowiekiem i nie mam na to wszystko czasu. Ciekawi mnie Wasze zdanie w sprawie ceny jaką mogę uzyskać za wymienioną wyżej opcję.

Edytowane przez toja00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Comfort+ z 6 Canal+ oraz Eurosport2 za 65pln, umowa na moduł nCam który siedzi w SamsungTV. Moduł jest moją własnością. Umowa na 24 miesiące. Wcześniej miałem łamaniec za 53 pln z Extra C+ (8 canal+ i pakiet Extra). Nic innego nie udało się wytargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPremium z 6 C+ za 94,90zł lub z 8 C+ za 99,90. Chyba się zdecyduje. I jeszcze pytanko dla bardziej ogarniętych.

 

Czy to prawda, że w opcji Multiroom nie można dobrać aktualnie drugiego dekodera z nagrywarką?

Dekoder dodatkowy też nagrywa. Tyle, że sam dysk kombinujesz. 2 × PVR z dyskiem nie dostaniesz. I nie aktualnie, tylko tak jest cały czas. Cyfra + dawała 2, ale te czasy to tylko dobre wspomnienie. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za info. Jak się zdecyduje na SuperPremium i chciałbym dodatkowo 2 x Multiroom to można negocjować żeby multiroom był gratisowo bez opłaty miesięcznej czy raczej zawsze się za niego płaci?

Aktualna propozycja to 5zł miesięcznie za pierwszy rok i 10zł za drugi rok umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Z końcem czerwca kończą mi się dwie umowy w NC+ i jestem już po pierwszych rozmowach z jakże uprzejmymi konsultantami ;)

 

  • Pierwsza umowa to zupełnie podstawowy pakiet, ważne jest żeby było tanio. Obecnie płace 19,90 za Comfort+ (umowa na rok) i jest to pakiet jak najbardziej spełniający wymagania wujka, który z tego korzysta. Obecnie dostałem taką samą ofertę z tym, że umowa już na 24 miesiące. Z tego co widzę w temacie to raczej wielkich szans na kolejną roczną umowę nie ma, więc nie wiem czy jest sens bawienia się i wykłócania jakiś 2 zł różnicy ;) Skłaniam się do przystania na taką ofertę.

 

  • Druga umowa to oferta, z której sam korzystam w domu i na wstępie zaznaczę, że nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia :) Ostatnio było to Ekstra+ z 6xC+ oraz multiroom Cameleon i Pace na 12 msc za 59,90 zł. Dzisiaj dostałem propozycję tego samego pakietu wraz z nc+ Go (100h) za 69,90 zł, podobnie jak w przypadku pierwszej umowy, tylko i wyłącznie możliwość 24 msc. Dodatkowo miła Pani konsultantka, starała się mi powiedzieć, że ta oferta jest możliwa tylko i wyłącznie w tym momencie i przy następnym telefonie już czegoś tak super opłacalnego już nie dostanę. Z Waszych wypowiedzi wynika, że teraz jakiś ekstra ofert nie ma więc w sumie zgłupiałem i nie wiem co robić przy tej umowie :( Jakieś rady ? Da się ugrać coś więcej (np. kanały Eleven) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebool

 

Jeśli chodzi o Twoją pierwsza umowę ja również taką posiadam- pakiet Comfort+ Multi w ceni 19,9 + Mediabox 5 zł (umowa do 31.05). Wypowiedzenie zarejestrowane.

Rozmawiałejm z konsultantem oczywiście proponował to samo w tej cenie, ja jednak że chciałbym taniej. Po konsultacji z kimś tam innym proponował mi pakiet Comfort + Multi za 14,9 zł +Mediabox 5 zł.

Czyli da się. Niby to 5 zł to nie dużo, ale może warto w Twoim przypadku zawalczyć choćby o symboliczne obniżenie stawki.

 

Ja się jeszcze zastanawiam, bo jednak bardziej by mnie urządzał pakiet Start za 9,9 zl. Narazie otrzymałem odpowiedź, że się nie da- ale już nie wnikałem, czy nie da się w tej cenie czy jednak wogóle już pakietu Start nie oferują.

Może ktoś ma jakieś info na ten temat?

Edytowane przez onifer2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie. 30.06 kończy mi się umowa. Dziś do mnie dzwonili i proponowali pakiet ze wszystkimi canal plusami i elevenami za bodajże 103zł.

Aktualnie mam ofertę "łamaną" i średnio wychodziło coś ok 70/80zł

Jakiś czas temu dokupiłem eleveny.

Za ile mogę dostać to co mam (oczywiście po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia)? 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisiejsza oferta. Sam zadzwoniłem pod nr 22 220 0191. Mam Extra z 6xC+.i MR standard ( razem 59,90) Umowa do 31.lipca. Wypowiedzenia nie wysyłałem. Dali to: Brać, czy czekać.? Nie ma żadnego haczyka?

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów

Chciałem wkleić tabelkę z meila, ale rozrzuciło jako tekst...

Sumując 79,99 za Extra +6xC+  HBO + MR standard wszystko na 24 mce i Filmbox jakiś do końca maja

Edytowane przez artur662
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że dział reklamacji mógłby tylko coś zmienić. To ciekawe. Właśnie na 1,5 miesiąca przed końcem okresu umowy druga reklamacja - chcieli mnie naciąć na jeden miesiąc płatny 139 złotych zamiast 49, ale wyszło, że to błąd ich systemu. Mogę to wykorzystać jakoś w ewentualnych negocjacjach?

 

Chyba trudno będzie.

Filozofia reklamacji jest taka, że można coś ugrać, jeśli obcięli ofertę, którą miałeś w umowie,

czyli powołujesz się na niezgodność towaru z umową (oferty z wyciętych kanałów już nie zwrócą,

więc można się spodziewać rekompensaty)

 

W tym wypadku policzyli drożej za to co masz w umowie taniej, więc tak jakby nic bezpowrotnie nie straciłeś,

czyli należy się korekta faktury, a jeśli już zapłaciłeś zawyżoną, to zwrot nadpłaty, co najwyżej z odsetkami,

ale to świeczki nie warta gra.

Tak przynajmniej ja rozumuję.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...