Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Powiedzcie mi ludzie dobrej woli, w jakich pieniądzach w chwili obecnej chodzi taki zestaw jaki dotychczas posiadam do końca czerwca 2016 r. w cenie 59,93 zł/miesiąc (umowa na 24 miesiące):

COMFORT+ EXTRA + MULTI + PREMIUM SPORT & FILM (jeżeli się nie mylę to w skrócie chyba powinienem napisać Extra+ 6xC+)

MULTIROOM

ULTRA BOX HD (PACE PVR) + SAGEMCOM DSI83 HD.

 

Do tego przydałyby się 2x Eleveny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedząc już, że pakiet który mam (minus HBO i dwa Canale) kosztuje obecnie 69,90 + 5zł dekoder i taniej nie będzie (obecnie płacę średnio 64zł za wszystko) postanowiłem, że może zrezygnuję z Canalów zupełnie. Liczyłem na jakąś dobrą ofertę na samo Extra+. A tu dostałem (podaję ceny z dekoderem) 59zł/msc umowa na 15msc lub 64zł/msc umowa na 30 miesięcy, ale pierwsze pół roku za darmo. Coraz bardziej załamuje mnie nc+, bo właściwie tak samo cenowo wychodzi obecna promocja dla nowych klientów. Mało tego, jakbym wziął nową umowę, dostałbym jeszcze 2 miesiące C+, które przy przedłużeniu od razu mi zabiorą.

 

Liczyłem, że może szkoda zachodu ze zmianą operatora, umów itp jeśli Extra+ będzie w dobrej cenie. A jest i tak ok 8zł/msc droższy niż w CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowicjuszem, pierwszy raz próbuję coś negocjować przy końcu umowy. Koniec umowy 30.04 - wypowiedzenie wysłane w lutym. Telefony są, ale narazie bez konkretów - po starych warunkach lub zmniejszenie pakietu.

 

Obecna oferta: 94.90zł

 

Comfort+

NC+ GO Internet

EXTRA+
Najem mediaBOX+
Aktywacja mediaBOX+
Aktywacja NC+ GO internet
netVOD+ konto podstawowe
Premium Sport &Film

Multi+

Do jakiej ceny mógłbym to zredukować? Lub ewentualnie co mogliby dorzucić jeżeli zgodziłbym się zostać przy aktualnej cenie? Interesuje mnie głównie sport i film. Ewentualnie ile bym musiał liczyć za aktualną ofertę + HBO i Cinemax.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez mały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki.. Jesli przedluze umowe na kilka miesiecy przed koncem umowy to te nowe warunki beda obowiazywaly od najblizszego okresu rozliczeniowego czy od zakonczenia sie okresu podstawowego obecnej umowy?

To zależy jak ustalisz z konsultantem.Ja miałem umowę do maja przedłużyłem w styczniu a nowe warunki od 1 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki.. Jesli przedluze umowe na kilka miesiecy przed koncem umowy to te nowe warunki beda obowiazywaly od najblizszego okresu rozliczeniowego czy od zakonczenia sie okresu podstawowego obecnej umowy?

Ja miałem progesywnego łamańca do sierpnia.  Przez ostatnie 5 m-cy  miałem płacić po 104,90 ale przedłużyłem umowę od 1 kwietnia ( konsultantka pytała od kiedy chcę aby obowiązywała nowa umowa )  i płacę 69,90 zł/m-c. Myślałem że przedłużam na 24 m-ce ale okazało się umowa obowiazuje do sierpnia 2018 ( 24+5 m-cy ). W efekcie tej zmiany straciłem 2 CANALE i Sportklub, ale zapłacę w sumie 125 zł mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz upewniłem się, że nc+ mnie nie chce. Dzisiaj pierwsza rozmowa od wypowiedzenia czyli po 4 tygodniach.

Zostałem poinformowany o konieczności zwrotu sprzetu itd.

Oferta utrzymaniowa: pakiet super premium za 99.90 czyli tyle samo ile oferta  przed wypowiedzeniem oraz informacja, że od ub. tygodnia nie ma już pakietów (poza ww.) zeby HBO bylo na 24msc.

Uprzejmie poinformowałem, że mają czas na zastanowienie gdyż otrzymałem już sprzęt z konkurencji i mam tylko jeszcze 10dni na ewentualny zwrot.

Niestety Pan nie rozumie iż w CP zamiast pakietu 8xC+ są inne kanały filmowe więc różnica w cenie dla mnie nie uzasadnia wydania dodatkowych 40zl/ms

Konsultant skwitował, że chyba lepiej zapłacić więcej niż mniej za "byle co"...

Mam jeszcze jedna umowe  w nc+ ale chyba bede wypatrywał HH w CP, tak dla zasady

Edytowane przez iceman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęta propozycja z dzisiaj: Pakiet Superpremium+ (Canal+ x 8, HBO, Cinemax),, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR 137,94 zł umowa na 15 miesięcy

Wcześniej za to samo 147 zł

Kto bogatemu zabroni :)

Ja zdałem dzis turbacza, przede mną pan ok 40-50lat z mamą swoją wymieniał mediaboxa, bo jak to pani stwierdziła: "śmierdzi palonym plastikiem" :)

Chyba stali klienci, bo pan opowiadał też, że wcześniej juz pilota wymieniał, bo sam przełączał mu kanały i musiał go dlatego pod poduszkę chować :)

Edytowane przez greg28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam obecnie pakiet Comfort + z opcjami: EXTRA+; Premium Sport; Aktywacja BOX+; Multi+ i płacę miesięcznie 69,99 zł. Z racji tego, że interesuje mnie tylko i wyłącznie sport a co za tym idzie kanały sportowe chciałem powalczyć o dwa kanały Eleven. Umowa kończy mi się za 1 miesiąc, na początku oferowano mi przedłużenie umowy na tych samych warunkach + 15.90 zł za kanały Eleven, obecnie dalej mam propozycję umowy na tych samych warunkach czyli za 69,99 zł tylko, że kanały Eleven już są za 11,90 zł. Czy mam szansę jeszcze coś utargować czy nic z tego? Dzięki za pomoc! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,dwa lata temu przy przedłużaniu umowy wynegocjowałam pakiet extra plus HBO za 39,99zł.Teraz złożyłam wypowiedzenie, zadzwonili, zaproponowali:

pakiet extra z NC+Go na 15 m-cy za 44,99

lub

Comfort za 39,99zł na 15 m-cy ,oraz gratis na 6 m-cy Filmbox

lub

Comfort za 44,99zł na 15 m-cy, plus HBO ,oraz gratis na 6 m-cy Filmbox

Czy jest szansa wynegocjować coś więcej?

Zadowoli nas Extra z filmboxem na 6 m-cy gratis i umowa na 15 m-cy za 39,99zł.

Czy mam szansę,czy przystać na propozycję?

Pozdrawiam.Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęta propozycja z dzisiaj: Pakiet Superpremium+ (Canal+ x 8, HBO, Cinemax),, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack, NAJEM PVR 137,94 zł umowa na 15 miesięcy

Wcześniej za to samo 147 zł

Kto bogatemu zabroni :)

Tragedii wielkiej nie ma. Superpremium 99zł, Eleven Sports - jak na czas nieokreślony 15,90zł, Filmbox 5-10zł no chyba, że bez zniżki to 15zł, Man Pack 5zł no chyba, że bez zniżki to 10zł. Najtaniej dało się to wyjąć za 120,90zł a najdrożej za 139,90zł. Trzeba też spojrzeć na fakt, że Kolega wcześniej płacił więcej. Najważniejsze, że oferta Go zadowala i to trzeba uszanować.

Edytowane przez bigbaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...