Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos mi wytlumaczy co tam sie dzieje w tym NC+? Otoz konczy mi sie umowa w zamian za przedluzenie konsultant zaproponowal mi dodatkowo pakiet canal+ 6 kanalow za 20zl wiecej miesiecznie co daje 69zl. Po 1 dniu swierdzilam ze to slaba oferta bo kanaly sa beznadziejne wcale ich nie ogladam, Postanowilam zadzwonic i zapytac sie jak to odwolac. Po 1 probie kontaktu konsultan udawal ze zrywa polaczenie i sie rozlaczyl. Po drugiej probie konsultant stwierdzil ze juz nic nie da sie zrobic, ewentualnie moge zerwac umowe ale poniose kare. Jednakze jak pozniej sama odkrylam ze nie odeslalam im zadnego potwierdzenia ze sie zgadzam na te warunki co powinnam dokonac sms zwrotnym ktorymi nadeslali. Nowe warunki powinny sie automatycznie anulowac po 7 dniach bodajze. Jednak ze tak sie nie stalo dzis sprawdzila na w moim panelu klienta na stronie NC+ iz moja umowa zostala zaakceptowana. Czy ktos mi odpowie w jaki sposob zostala zaakceptowana? wyglada na to ze ktos albo podrobil umowe albo ukradl mi telefon i wyslal smsa:)

Zgodzilas się na aneks wiec możesz zapomnieć o zerwaniu umowy bez kary.Wystarczyla telefoniczna akceptacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałeś umowę 1 lipca 2015 i już negocjujesz kolejną?Czy wtedy nie dawali tylko umów na 15 lub 24 miesiące umów?Jak podpisałeś po 11 maja to żeczywiście masz te kanały w umowie.

Umowa na 12 miesięcy :)

Po drugie sami do mnie dzwonią.

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałeś umowę 1 lipca 2015 i już negocjujesz kolejną?Czy wtedy nie dawali tylko umów na 15 lub 24 miesiące umów?Jak podpisałeś po 11 maja to żeczywiście masz te kanały w umowie.

Dawali wtedy na 12 miesięcy. Ja mam z sierpnia 2015 umowę na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba pora dostarczyć im wypowiedzenie.Ale tym razem będzie bardzo trudno o umowę na 12 miesięcy.

Tak też uczynię niebawem i tym razem nie dam się namówić, żebym płacił chociażby złotówkę więcej. Na nc+ świat się nie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane, przyszedł sms z prośbą o szybki kontakt. Dostałem Superpremium za 99 lub Superpremium z HBO GO  bez Cinemaxów za taką samą kwotę. Aktualnie mam Extra+ 8C+ w łamańcu. Umowa do końca kwietnia. Oferta chyba do przełknięcia, choć chciałbym się zamknąć w stówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia, w trakcie pierwszej rozmowy (w sumie to drugiej - przy pierwszej okazało się, że jest jakiś błąd w systemie na moim koncie i rozmowa została przerwana bez przedstawiania propozycji ale z uwagą z mojej strony, że jak w ciągu paru dni nie dostanę niczego satysfakcjonującego to wypowiem umowę :) ):

 

  1. Oferta z treści maila z linkiem aktywującym:
    nc%2B%20III_16mail.jpg
     
  2. To samo z zakładki ofert do akceptacji w ICA:

    nc%2B%20III_16.jpg
  3. Jak łatwo wyliczyć z poprzedniego zrzutu do tej pory płaciłem 89.90 bez elevenów

Mam do Was pytania:

  1. Konsultant w trakcie rozmowy potwierdził mi, że będę miał również za 0 zł:
    1. CANAL+ VOD
    2. nc+go TV
    3. nc+go
      Czy tak jest naprawdę? Pytam bo nie widać tego w ICA a widać na obecnej ofercie (z 03.01.2015). Czy ktoś z Was ma tak samo w ICA a włączyli mu te 3 rzeczy?
  2. Czy HBO GO działa teraz TYLKO w nc+go TV? Pytam, bo w dołączonych do maila warunkach ta opcja jest nazwana nc+go TV: HBO... W tym momencie mogę używać HBO GO również w przeglądarce i na smartfonie. Tak jest też teraz czy jednak tylko na nc+go TV?
  3. W warunkach jest coś napisane o dodatkowo płatnej opcji nc+go TV: seriale. Ja tego nie chcę i nie zostało mi to przeczytane w oświadczeniu. Czy to oznacza, że mi tego nie włączą i nie będę musiał wyłączać po pierwszym, bezpłatnym miesiącu?

Jestem skłonny zaakceptować taką umowę ale tylko wtedy jeśli opcje z pierwszego pytania powyżej będą zawarte w ofercie. Nie chce mi się czekać na ew. promocje i wypowiadać umowy a gość zaoferował superpremium w cenie, którą niektórzy dostają dopiero po kilku rozmowach i wysłaniu wypowiedzenia więc jestem w miarę zadowolony :)

Edytowane przez KF2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, nie złożyłem wypowiedzenia. Wcześniej płaciłem 54,9 zł za to co w podpisie.

Dziś zadzwoniłem do DUK(niby ten warszawski 222200191). Można powiedzieć, że to była pierwsza rozmowa, bo wcześniej raz gadałem z gościem, ale tak długo przygotowywał dla mnie ofertę, że się rozłączyłem ;) Potem jeszcze były telefony z firmy zewnętrznej z tarnobrzeskiego.

Trafiłem na miłą babkę i udało się przedłużyć za standardową ofertę 69,99 zł za Extra+6Canal+multiroom + 2 dekodery. Umowa 2 lata. HBO nie chciałem, bo straszna tam bryndza...

Jak na dzisiejsze czasy jestem zadowolony.

 

PS Nie wiem jak to jest, ale zawsze panie mają najlepsze oferty dla mnie i u nich przedłużam ;)

Edytowane przez Luks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem takiej oferty, ale przyjąłąłbym gdyby mi ją zaproponowali.

Mi nie chcą takiej dać. Twierdzą że dla mnie takiej nie ma. Ale to są scany z innego forum gdzie takie oferty abonenci otrzymywali. Chyba tylko dla wybrańców. Jak we wcześniejszych negocjacjach udało się komuś dostać hbo na cały okres umowy to teraz ma lepsze propozycje za każdym razem. Ja taki pakiet przyjąłąłbym od razu a Ci którzy mieli go wcześniej za 59,90 lub 69,90 teraz kręcą nosem. A co mają powiedzieć Ci którzy płacili 79,90 i nie mieli hbo a teraz jak chcą go dostać to muszą płacić 89,90 lub 99,90.

A za 79,90 były propozycje z Extra+ 8 c+ oraz hbo na cały okres w tej cenie.

Edytowane przez arielko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium z 8C+ teraz najtaniej z tego co pamiętam to 99.90 zł a jeszcze posiadasz Redlight który kosztuje ok.15 zł.Czyli trzeba by bo brać w opcji włącz wyłącz by średnia wyszła poniżej 110 zł

Wszystko się zgadza tylko gdzie w tym jest nc+GO TV Seriale+ które teraz mam? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego tu się cieszyc- dostałeś podwyżkę o jakieś 25% za mniej carnal + oraz sporo sportu ucietego..

A nie widzisz że już nie ma ofert z cenami koło 50-60 z C+??A jak nie wierzysz to zadzwoń i wynegocjuj pakiet Extra z C+ z dekoderem za 54-59zł.Też wcześniej miałem taki pakiet w takiej cenie i też przedłużyłem za kwote 69zl.Tylko że ja przedłużałem w listopadzie i myślałem że oferty może się zmienią ale jednak pozostają na tym samym pułapie.A co do sportu to mozna dokupić sobie Eleveny i jest naprawde co oglądać.A jak komus nie odpowiada to CP wita z otwartymi rękoma tylko z jaką ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę co się dzieje i dlatego nie czuję ciśnienia mimo, że jestem maniakiem sportu- ale skoro nc+ ma nas głęboko i robi podwyżki oferując mniej i zabiera sport poczym wraca z nim za dopłatą to ja z nich rezygnuje.

Istnieje świat bez TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego tu się cieszyc- dostałeś podwyżkę o jakieś 25% za mniej carnal + oraz sporo sportu ucietego..

Cieszyć to się nie cieszę, bo przedłużyłem tylko ze względu na 2 niezależne karty. Canal+ nie straciłem, bo go nie miałem. Dlatego też napisałem, że jestem zadowolony. Przy takiej kalkulacji i tak jeszcze mi się to opłaca. Tak właściwie to nie wiem czy ugrałbym coś więcej, bo rok temu w styczniu innym oferowali ten pakiet za średnio 53 zł, a mi już tego nie chcieli dać(straciłem na rozmowy z nimi kilka godzin z życia). Przedłużyłem dopiero po zakończonej umowie i to też na średnich warunkach, bo nie chcieli za Chiny ludowe zrabatować PVRa. Właściwie w ostatniej chwili wyszarpałem HBO za 0...ech :/

Jak za 2 lata będzie jeszcze drożej to pewnie powitam CP ;)

 

A nie widzisz że już nie ma ofert z cenami koło 50-60 z C+??A jak nie wierzysz to zadzwoń i wynegocjuj pakiet Extra z C+ z dekoderem za 54-59zł.Też wcześniej miałem taki pakiet w takiej cenie i też przedłużyłem za kwote 69zl.Tylko że ja przedłużałem w listopadzie i myślałem że oferty może się zmienią ale jednak pozostają na tym samym pułapie.A co do sportu to mozna dokupić sobie Eleveny i jest naprawde co oglądać.A jak komus nie odpowiada to CP wita z otwartymi rękoma tylko z jaką ofertą.

Otóż to! Od kilku miesięcy zaglądałem na forum licząc, że coś się zmieni. Niestety jest podobnie, a nawet i gorzej.

Edytowane przez Luks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z wczoraj Extra+ 8xC+, VOD za 79,99zł (cały okres umowy). Do tego dekoder za 0zł (jak oddam stary własnościowy - stary odbiornik opticuma). Multiroom za 5zł przez 1 rok. Później za 10zł. Eleveny za 11,90zł (rabat 5zł - zamiast 16,90zł jakoś tak). W sumie by mnie to kosztowało w pierwszym roku 96,99zł na miesiąc.

Aktywacja multirooma 99zł (wifi) lub 49zł LAN. Na razie się nie zgodziłem. Najbardziej zależy mi na elevenach, ale to trzeba płacić prawie 100-wę. HBO jest mi zbędne nic ciekawego tam nie leci, Ciekawe nowości i tak oglądam w kinie :)

Edytowane przez Mr. Orbita
O Cyfrowy Polsat proszę pytać w dziale Cyfrowego Polsatu - offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KF2008. Canal+ VOD jest gratisowy dla posiadaczy paczki Canal+. nc+ Go TV i nc+ Go też jest gratisowe. HBO Go działa tak jak działało Ci wcześniej. Nie widać tych Seriali... więc nie ma problemu. Nawet z wypowiedzeniem nie dostaniesz taniej.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Wynika z tego, że w tym roku wszystko przeszło maksymalnie bezboleśnie - zero negocjacji i bez wypowiedzenia :) W takim razie zaakceptuję ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z rana Extra+8xCanal+MR Premium+Eleveny w cenie 91,90/95,90.(12miesięcy/12miesięcy) Bardzo mnie zdziwiło, że proponują MRP przez cały okres za darmo. Dam radę coś urwać z tej ceny? Na Elevenach specjalnie mi nie zależy.Mogą być, ale nie muszą. Umowa do końca czerwca, bez wypowiedzenia

Edytowane przez Buster01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...