Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam Superpremium+, nc+go seriale+, Redlight i MR Premium i do tej pory płace 109,90zl umowa do końca czerwca, jeszcze bez wypowiedzenia.

Pierwszy odebrany telefon 14 marca i konsultantka po dłuższej chwili sprawdzania stwierdziła, że nie przedstawi mi oferty bo jest droższa ( za to samo ), trochę ją przycisnąłem i powiedziała 139,90 zł (lub 134,90 zl nie pamietam). Rozmowa skończyła się stwierdzeniem, że zadzwonią jak będą mieli lepsza ofertę.

Dzisiaj kolejny telefon i znowu konsultantka :) po krótkiej rozmowie stwierdza, że za to samo 10 zł więcej bo doszły 2 C+. Ja jej mówię, że już przy poprzedniej umowie miałem 8C+ a ona z uporem maniaka, że doszły dwa kanały dlatego jest drożej. Paranoja jakąś. Rozmowę zakończyłem rozważeniem zakończynia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjaa a świstak siedzi... pokaż screena to uwierzę inaczej zwyczajnie powiem, że ściemniasz "nowy kolego".

Nie ma takiej oferty.

 

Ehh "nowy kolego" małej wiary ;) Proszę Cię bardzo. Poniżej screen z maila potwierdzającego i 46 strona regulaminu, która mówi, że HBO jest na cały oznaczony czas umowy darmo.

 

39g66f8i8mxr_t.jpg

kfuag24iz573_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ehh "nowy kolego" małej wiary ;) Proszę Cię bardzo. Poniżej screen z maila potwierdzającego i 46 strona regulaminu, która mówi, że HBO jest na cały oznaczony czas umowy darmo.

 

39g66f8i8mxr_t.jpg

kfuag24iz573_t.jpg

Nie dla wszystkich taki pakiet. Dla nie chcą dać takiego. Jaki miałeś wcześniej pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie jest o co powalczyć. Podwyżka o 10zł jest do przełknięcia (aktualnie płacę 59,90 za extra, 6c+, hbo, mr, pvr).

Nikt tu wcześniej nie pisał, że otrzymał taką ofertę, znaczy, 6c+ z hbo za free za 69,90. Będzie trzeba dziś zadzwonić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że taką ofertę dostaniesz bo w DUK upracie twierdzą żę taka nie istnieje tylko dają cały czas:

Extra z 6xC i 6mHBO za 69,90 ( 24 m)

Extra z 8xC i 24m HBO za 79,90 (24 m)

i to tyle.

Umowę mam do końca miesiąca. 

A też bym zabrał taką ofertę. 

Edytowane przez sos80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam taką samą sytuację do tej pory (te same oferty i uparte twierdzenie, że innych nie ma) ale już zdecydowałem, że jak mi nie dadzą tego co wyżej opisałem to finalnie się z nc żegnam. Nie mam zamiaru płacić aż tyle za telewizję, którą i tak oglądam bardzo rzadko. Mogę dać tyle ile ja chcę a jak oni chcą więcej to bye.

Jedyne co dodatkowo proponowali to filmboxy i history2 oraz jakieś jeszcze kanały za free na 1 miesiąc. Nie zainteresowało mnie to jakoś specjalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze dzwoniem na normalne telefony do nc+ dostawałem ofertę Extra+ 8 C+ za 99 zł i jakieś łamańce.

Wypowiedzenia nie skłałem, ktoś z forum podał mi jakiś numer wczoraj zadzwoniem.

Oferta dla mnie była lepsza niż w APS i co to mi wcześniej proponowali o 70%.

 

Tak więc umowa na 24 miesiące:

Extra+

8 Canal+

Eleven do końca listopada za 7,90 bodajże a potem mogę zrezygnować z nich a mogę pozostać ale nie wiadomo jaka będzie cena, wszystko wyjaśni się w listopadzie

Multiroom Premium

 

Za w/w opłata miesiączna 79.90 zł brutto + te Eleveny 7,90.

 

Tak czytam dziś te forum to myślę, że podpaliłem się, bo macie HBO.

 

Dla mnie była opcja jeszcze: Superpremium z multiroom premium za 99 zł. Lub extra + 8 Canal+ + multiroom premium + HBO na 6 miesięcy za 0 zł, a następne 6 miesięcy 25 zł. Cena 79.90.

 

Pozostałem jednak przy Extra+ + * Canal+ + Multiroom Premium = 79,90 zł + Eleven do końca listopada za 7,90.

Nie ma flmboxów i HBO za darmo nawet przez miesiąc. Wypowiedzenia nie składałem, umowę miałem do końca marca. Aktualnie już mi Sport Klub nie świeci, więc pewnie umowa już weszła w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Superpremium+, nc+go seriale+, Redlight i MR Premium i do tej pory płace 109,90zl umowa do końca czerwca, jeszcze bez wypowiedzenia.

Pierwszy odebrany telefon 14 marca i konsultantka po dłuższej chwili sprawdzania stwierdziła, że nie przedstawi mi oferty bo jest droższa ( za to samo ), trochę ją przycisnąłem i powiedziała 139,90 zł (lub 134,90 zl nie pamietam). Rozmowa skończyła się stwierdzeniem, że zadzwonią jak będą mieli lepsza ofertę.

Dzisiaj kolejny telefon i znowu konsultantka :) po krótkiej rozmowie stwierdza, że za to samo 10 zł więcej bo doszły 2 C+. Ja jej mówię, że już przy poprzedniej umowie miałem 8C+ a ona z uporem maniaka, że doszły dwa kanały dlatego jest drożej. Paranoja jakąś. Rozmowę zakończyłem rozważeniem zakończynia umowy.

Przy poprzedniej umowie nie miałeś 8C+ tylko dwa 2C+ dostałeś za free po zmianach w paczce C+ jak wszyscy abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy poprzedniej umowie nie miałeś 8C+ tylko dwa 2C+ dostałeś za free po zmianach w paczce C+ jak wszyscy abonenci.

Jak mnie pamięć nie myli dodatkowe 2C+ weszły w życie 11 maja 2015 i w pakiecie superpremium+ one były czyli łącznie 8C+. Umowę podpisywałem od 1 lipca 2015. Nie chce mi się szukać tej umowy żeby sprawdzić.

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...