Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi do końca umowy została jeszcze chwila, ale czytając tutaj wypowiedzi niektórych osób zastanawiam się, czy uda mi się za te kilka m-cy przedłużyć umowę na to samo w tej samej cenie, tj. Premium Film & Sport, Multi+, Comfort+, Extra+, Canal+, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, FilmBox w cenie 99,90 zł i ponownie z umową na 24 m-ce. Jak myślicie?. P.S. dodatkowo mam wykupione opcję History HD i H2 HD, czyli 2x1,99 zł.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Le0nGC, jak wypowiedzenie poleci, to może system przewidzi dla mnie Superpremium za 99,90zł ;-P . Teraz zastanawiam się, czy zanim zacznę negocjacje po wysłaniu wypowiedzenia, to czy lepiej powyłączać opcje dodatkowe w postaci History HD i H2, aby w systemie widniało, że płacę tylko 99,90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Le0nGC, jak wypowiedzenie poleci, to może system przewidzi dla mnie Superpremium za 99,90zł ;-P . Teraz zastanawiam się, czy zanim zacznę negocjacje po wysłaniu wypowiedzenia, to czy lepiej powyłączać opcje dodatkowe w postaci History HD i H2, aby w systemie widniało, że płacę tylko 99,90 zł?

Superpremium w takiej cenie to miałem na ok4.5 miesiąca przed końcem umowy i to w punkcie.Ale  nie interesował mnie ten pakiet więc nie wiem który bo są chyba z 6C+ i 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o umowach na 30 m-cy,nigdzie tego nie moge znalesc.Moze ktos pomoze?

To są umowy dla nowych na stronie tu piszemy o ofertach dla stałych.

 

Nawet jak mam uregulowany rachunek? od poniedzialku do 14 lutego nie jestem wstanie pojechac do nc+ 

Możesz próbować może coś się zmieniło ale z tego co wiem nie  zwrócisz teraz dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie umowy, pierwsza :

extra+ za 49,90zł i podpisałem za taką samą cenę bez żadnego targowania na tych samych warunkach plus miesiąc filmboxy (sami dali nawet nie pytałem) 

druga:

superpremium płacę teraz 69,90zł, dostałem ofertę na to samo za 99,90zł ale tu się jeszcze wstrzymałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy dla mnie z 8-nim stazem oferta superpremium 4×89,90 + 20×129,90 jak dla nowych.Obecnie za to samo 6×25 +18×119,90, tyle ze od poczatku placilem 99zl m-cznie.

I to jest powód do zmartwień?Masz jeszcze 2 miesiące do końca umowy a w tym czasie ceny jak i oferty mogą się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...