Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Ogólnie najważniejsze dla mnie kanały to: Canal+(raczej wszystkie),Eleven Sports,Eurosport,Eurosport 2 + Multiroom. Wychodzi na to, że teraz za to wszystko będzie trzeba zapłacić około 100 złotych, nawet na wypowiedzeniu... ?

80-90zł. Chyba, że nc teraz każe sobie placić za MR 20... To więcej.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem miesiąca kończy mi się umowa, od kiedy stosują praktyki wysyłania sms'a do klienta by zadzwonił pod podany numer w sprawie umowy podkreślając iż jest to prośba o pilny kontakt? Nie dość, że mają do czynienia z klientem, któremu kończy się umowa to na dodatek wymagają od klienta by do nich dzwonił... LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ciekawości zadzwoniłem pod ten numer, ale jak usłyszałem "Centrum promocji nc+" to już wiedziałem, że nie chce mi się gadać z czymś takim ;)

Mam potwierdzone na kopii wpłynięcie wypowiedzenia i teraz niech oni się starają ;) a jak nie to się pożegnamy, ja płakać z powodu pozostających co miesiąc w moim portfelu 53zł nie będę ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie bez zmian - dalej robią ze mnie głupka :/ Pakiet Ekstra+ z 8C+ (z 6C+ ponoć ta sama cena!) za 89,90! I wg konsula nie ma innych pakietów na Ekstra+ tylko sam sobie ceny wymyśliłem...

 

 A Ekstra+ z 6 C+ za 69,90 zł i Eleveny wezmę. Stracę na tym,ale nikt obecnie nawet na 0 nie wychodzi, więc co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te umowy są ciągle tylko, że na 12 miesięcy nie dostaniesz ceny takiej jak na 2 lata

1. O tym, że one są to ja wiem, za dużo razy negocjowałem i znam chwyty nawet te z ITI

2. Są ale nie dla każdego, bo dla mnie kilkanaście dni temu nie było nawet za drożej niż na 24 miechy

3. Wiec reasumując  dziś dla ciebie jest umowa na rok , jutro nie ma choćbyś zapłacił 140 zł za te 12 miechów. Ot taka zabawa NC+ i robienie ludziom wody z mózgu i zwyczajne naciąganie na długie płacenie.

 

Tyle

A u mnie bez zmian - dalej robią ze mnie głupka :/ Pakiet Ekstra+ z 8C+ (z 6C+ ponoć ta sama cena!) za 89,90! I

 

 A Ekstra+ z 6 C+ za 69,90 zł i Eleveny wezmę.

no weźmiesz za 69 zl ale na 24 miechy. A BPL cie interesuje? jak tak to co zrobisz z taką długa umową na C+ kiedy stracą tą ligę? a jest na to szansa jak nigdy dotąd.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no weźmiesz za 69 zl ale na 24 miechy. A BPL cie interesuje? jak tak to co zrobisz z taką długa umową na C+ kiedy stracą tą ligę? a jest na to szansa jak nigdy dotąd.

 

 BLP aż tak dla mnie nie jest ważna - akurat wolę obejrzeć włoską i hiszpańską, więc tutaj tylko opcja Elevenów zostaje. Opcji na 12 mscy dla mnie ani razu nie było, a teraz jeszcze wciskają 89,90 zł na 2 lata, więc to odpada. Analizowałem konkurencje, uzgodniłem wszystko z żoną i uznaliśmy, że za rok w NC+ może być tylko drożej, więc przy 69,90 zł i tak zapłacę mniej (tracąc wprawdzie HBO, które poza "Grą o tron" dla mnie szału nie robi) niż obecnie. W tv oglądam głównie sport, więc co zrobić.

 

Nie jest to wymarzona oferta, ale co zrobić. Taniej nie ma, a mnie interesuje tylko sport. Żona ma swoje kanały, a syn swoje ;) W tym kraju zostaje tylko "płacz i płać" niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kogutko21 Zależy czy musisz je mieć już, czy może wolisz poczekać, choć ceny które podali będą takie same niezależnie czy te kanały będziesz miał aktywne w czasie negocjacji  czy nie.


 BLP aż tak dla mnie nie jest ważna - akurat wolę obejrzeć włoską i hiszpańską, więc tutaj tylko opcja Elevenów zostaje. Opcji na 12 mscy dla mnie ani razu nie było, a teraz jeszcze wciskają 89,90 zł na 2 lata, więc to odpada. Analizowałem konkurencje, uzgodniłem wszystko z żoną i uznaliśmy, że za rok w NC+ może być tylko drożej, więc przy 69,90 zł i tak zapłacę mniej (tracąc wprawdzie HBO, które poza "Grą o tron" dla mnie szału nie robi) niż obecnie. W tv oglądam głównie sport, więc co zrobić.

 

Nie jest to wymarzona oferta, ale co zrobić. Taniej nie ma, a mnie interesuje tylko sport. Żona ma swoje kanały, a syn swoje ;) W tym kraju zostaje tylko "płacz i płać" niestety...

no to bierz jak ci nie zależy na BPL na 24 miechy za 69 zł, zawsze to taniej, ja tez bym mój pakiet wziął za tyle na 2 lata jakbym miał gwarancje pozostania tej ligi w C+

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy musisz je mieć już, czy może wolisz poczekać, choć ceny które podali będą takie same niezależnie czy je masz już, czy nie.

no to bierz jak ci nie zależy na BPL na 24 miechy za 69 zł, zawsze to taniej, ja tez bym mój pakiet wziął za tyle na 2 lata jakbym miał gwarancje pozostania tej ligi w C+

 

 

No problem z tym, że za 89,90 zł mi to wciskają :/ tzn akurat jeden konsul strasznie nieprzyjemny w dodatku. Do 31.10 mam umowę, więc muszę się jakoś dogadać. Czekam na tel od fajnej konsultantki - oby zadzwoniła tak jak obiecała. We wrześniu proponowała za 74,90 zł i mówiła, że te 69,90 wejdzie mi pewnie w październiku. A tu teraz wyjeżdżają mi z kwotą 90 zł, a za 96 zł Superpremium mogłem mieć. Pozamieniali się tam na rozumy z kimś lub czymś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kogutko21 Zależy czy musisz je mieć już, czy może wolisz poczekać, choć ceny które podali będą takie same niezależnie czy te kanały będziesz miał aktywne w czasie negocjacji  czy nie.

 

 

Mogę je włączyć dopiero 2.11 (wtedy pewnie listopad za free). Uważasz, że cena 7,95zł, niezależnie czy sam teraz włączę czy włączą mi przy przedłużeniu, będzie sztywna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już rozmawiał dziś w sprawie przedłużenia po tym jak podali ofertę na eleveny?

 

Mam jeszcze dwa pytania. Umowa do końca listopada. Mam dwa sagemcomy.

Czy przy przedłużaniu jest możliwa wymiana jednego/dwóch na Pace PVR 500?

 

I drugie pytanie w ICA mam możliwość włączenia manpacka, filmboxów albo HBO na m-c za 0. Czy jakbym teraz je aktywował to to zmieni moją pozycję podczas negocjacji? (Podejrzewam, że nie ;-) )

Edytowane przez ppyrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem z tym, że za 89,90 zł mi to wciskają :/ tzn akurat jeden konsul strasznie nieprzyjemny w dodatku.

Napisałem o 69 zł bo myslałem że tyle teraz ci oferują na 2 lata.

Moim skromnym zdaniem jak ci nie zależy na BPL, ani polskiej piłce, ani zbytnio na filmach z C+ to odpuściłbym sobie tą paczkę tym bardziej jak sztywno będą chcieli 89 zeta na aż 2 lata. C+ wygląda marnie zbyt marnie aby wiązać się na 2 lata za tyle kasy jak komuś na piłce nie zależy.

Zgodzisz się na 89 zeta to + abo za Eleven i za rok będziesz bulił ponad 100 zł. Ale kto bogatemu zabroni hahaha

 

@kogutko

No tak mi sie wydaje, ze cena zostanie taka sama, a już na pewno nie będzie niższa, nie w tej firmie w tych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

with, umowa konczy mi sie pod koniec miesiaca, niestety zaspalem z wypowiedzeniem, placilem 53zl (srednia) + 30zl za multiroom na lacznie 4tv, teraz dostalem oferte przedluzenia na kwote 109zl na 24 msc za to co mam, nie zle dowalili, co moge zrobic? jak zrobic zeby placic mniej jak doloze eleven to wyjdzie mnie 120zl za to czyli przedluzenie umowy zamiast taniej to mam 40zl drozej

 

Wybrana oferta:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

3x Multiroom

Edytowane przez Glorusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle wysłałeś wypowiedzenie? jak nie przedłużysz to pierwszy miesiąc zabulisz krocie, staraj się przedłużyć jakiś mały pakiet, weź np. Start+ 6x C+, czy coś w tym stylu. Później może dobierzesz coś co ci potrzebne będzie w przyzwoitej cenie.

Pamiętaj idą świeta, nie ma cudów muszą wyluzować z tym co wyprawiają. Może bedzie jakaś promocja to powiększysz pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane i dziś zarejestrowane i przy okazji oferta z dziś:

-Extra+, 6C+, Multiroom (2 karty), PACE PVR 500+Sagemcom za 69,90 na 24 miesiące

-Extra+, 8C+, Multiroom (2 karty), PACE PVR 500+Sagemcom za 79,90 na 24 miesiące

Dodatkowo 11 i 11sports przez pierwsze 12 miesięcy za 7,95 potem 15,90

Do tej pory średnio płaciłem średnio 53 z groszami miesięcznie (ostatnio 79,90 z pięcioma miesiącami darmowymi).

Poczekam jeszcze

P.S. nc+go ma być niedługo w nowej odsłonie (więcej kanałów live) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  w C+ od dnia kiedy jestem zarejestrowany na forum

 

Umowa do końca miesiąca . Wypowiedzenie złożone. Obecnie umowa łamaniec ze średnią około 55 zł.

 

Najlepsza oferta jaką otrzymałem:

 

Umowa 24 miesiące Extra pluc 6 C+ za 69 zł  plus Eleveny 7,9 12 m. i 14,9 m.

Dekoder mam swój multiroma brak

 

Podwyżka z 55 na prawie 80 zł to ponad 50% za to samo!

 

Dziękuję za współpracę dla mnie poprostu jest za drogo. Przechodzę do Polsatu pakiety ze średnią 45 zł pluc moduł CAM

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane i dziś zarejestrowane i przy okazji oferta z dziś:

-Extra+, 6C+, Multiroom (2 karty), PACE PVR 500+Sagemcom za 69,90 na 24 miesiące

Proste pytanie: dlaczego ja za ten sam pakiet mam zapłacić 89,90?

 

@tracer10

Mi wyłącznie na piłce zależy dlatego ten pakiet chce i wydaje mi się z dostępnych najrozsądniejszy tyle, że nie w pokopanej cenie. Milionerem nie jestem i 20 zł miesięcznie więcej to dla mnie dużo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...