Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do wypowiedzenia. Umowa kończy mi się 31.12. Do tej pory wypowiedznie wysyłałem zawsze na więcej niż miesiąć do końca umowy, tak żeby być pewnym, że minimum miesiąc przed końcem wypowiedzenie dotrze do nich. W razie nieprzedłużenia umowy unikne płace abonamentu bez promocji. Teraz tak mi się kojarzy, że kiedyś przysyłali chyba jakąś zmianę regulaminu, gdzie termin wypowiedzenia zmieniał się na 3 miesiące. Pewny nie jestem. Nigdzie nie moge znaleść tego pisemka. I pytania: 1. czy mogę iść do APSu jeszcze we wrześniu i złożyć wypowiedzenie umowy tj. oświadczenie że nie chce aby została kontynułowana po 31.12? 2. czy jeżeli pójdę w październiku lub później (zakładając 3 miesięczny okres wypowiedzenia) to w przypadku nieprzedłużenia umowy zapłacę jakis aonament bez promocji? Kojarzy ktoś wogólę sytułację/pismo z 3 miesięcznym okresem wypowiedznia zamiast miesięcznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił do mnie ludek z działu utrzymania klienta i zaproponował Comfort+, Multi+, Extra+, 8xC+, HBO,Cinemax, Filmbox, History i Adventure z MR na kartach Cameleon za 132 PLN. Umowa na 12 miesięcy.

Jak myślicie czy można dostać to taniej? Dodam że wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Edytowane przez cyfrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do wypowiedzenia. Umowa kończy mi się 31.12. Do tej pory wypowiedznie wysyłałem zawsze na więcej niż miesiąć do końca umowy, tak żeby być pewnym, że minimum miesiąc przed końcem wypowiedzenie dotrze do nich. W razie nieprzedłużenia umowy unikne płace abonamentu bez promocji. Teraz tak mi się kojarzy, że kiedyś przysyłali chyba jakąś zmianę regulaminu, gdzie termin wypowiedzenia zmieniał się na 3 miesiące. Pewny nie jestem. Nigdzie nie moge znaleść tego pisemka. I pytania: 1. czy mogę iść do APSu jeszcze we wrześniu i złożyć wypowiedzenie umowy tj. oświadczenie że nie chce aby została kontynułowana po 31.12? 2. czy jeżeli pójdę w październiku lub później (zakładając 3 miesięczny okres wypowiedzenia) to w przypadku nieprzedłużenia umowy zapłacę jakis aonament bez promocji? Kojarzy ktoś wogólę sytułację/pismo z 3 miesięcznym okresem wypowiedznia zamiast miesięcznego?

Możesz już teraz w APS złożyć wyp. umowy,

wystarczy dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do wypowiedzenia. Umowa kończy mi się 31.12. Do tej pory wypowiedznie wysyłałem zawsze na więcej niż miesiąć do końca umowy, tak żeby być pewnym, że minimum miesiąc przed końcem wypowiedzenie dotrze do nich. W razie nieprzedłużenia umowy unikne płace abonamentu bez promocji. Teraz tak mi się kojarzy, że kiedyś przysyłali chyba jakąś zmianę regulaminu, gdzie termin wypowiedzenia zmieniał się na 3 miesiące. Pewny nie jestem. Nigdzie nie moge znaleść tego pisemka. I pytania: 1. czy mogę iść do APSu jeszcze we wrześniu i złożyć wypowiedzenie umowy tj. oświadczenie że nie chce aby została kontynułowana po 31.12? 2. czy jeżeli pójdę w październiku lub później (zakładając 3 miesięczny okres wypowiedzenia) to w przypadku nieprzedłużenia umowy zapłacę jakis aonament bez promocji? Kojarzy ktoś wogólę sytułację/pismo z 3 miesięcznym okresem wypowiedznia zamiast miesięcznego?

Rzeczywiście było coś takiego, ale dotyczy wypowiedzenia umowy, która przeszła z czasu oznaczonego na nieokreślony. I teraz jeśli przegapisz koniec umowy, to masz okres wypowiedzenia 1 miesiąc, a nie 3 jak kiedyś było. Tak czy inaczej wypowiedzenie można złożyć już, to nigdy nie zaszkodzi, a raczej pomoże w negocjacjach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma powodów, żeby oskarżać kolegę o kłamstwo. Poczekajmy na kolejne wpisy, może coś się ruszyło ?

Moja umowa koćzy się w październiku, proponują to co wszystkim, czyli Extra + 6 C+ za 69 zł na 24 miesiące. Powiedziałem, że poczekam do 15 października jak się okaze ile płatne będą Eleveny, bo wtedy będę mieć kolejny argument w negocjacjach. Konsultant niemal na 100% zapewniał, że dla posiadaczy pakietu C+ będą za 0 zł ale nie uwierzyłem mu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zrozum że przy przejściu jest więcej kosztów niż tylko różnica w cenie ABO

nie prawda, przy przejściu z nc+ do CP nie ma aktywacji, nie płacisz za główny dekoder tylko za mr 29 zł ołaty jednorazowej ale to sobie odbijesz 6 miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tylko tak, jak napisał Ci @jerry2006.

Ok. Rozumiem.

 

nie prawda, przy przejściu z nc+ do CP nie ma aktywacji, nie płacisz za główny dekoder tylko za mr 29 zł ołaty jednorazowej ale to sobie odbijesz 6 miesięcy gratis.

Gdzie taki transfer najlepiej załatwić (najlepsze warunki) w APS CP czy przez ich infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma powodów, żeby oskarżać kolegę o kłamstwo. Poczekajmy na kolejne wpisy, może coś się ruszyło ?

 

Umowę mam do końca września. Dzwonili do mnie dwie godziny temu z informacją, że jest to ostani telefon z ich strony oraz czy wiem gdzie i w jakim czasie mam zdać sprzęt. Konsultant nawet mi już nic nie proponował.

 

Chyba chciał mnie tylko zdenerwować przed weekendem.

 

Czekam do końca miesiąca i nadal nie wiem czy przedłużać za 69,90 czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pani jednak nie przyjmowała argumentów, cały czas swoje, że kanały Premium kosztują, i teraz w NC+ już klienci nie mogą tak mówić, że nie ma piłki, bo są wszystkie ligi.

Widocznie konsule mieli szkolenie, co mają gadać, bo mój identyczne (dosłownie) gatki mi wciskał. Wygląda to wszystko tak, jakby chcieli jak najwięcej ludzi złapać przed 15 października.  Dodatkowo ściemniał, że mają 3,5 mln abonentów, jajcarz. JA w każdym razie czekam do końca jak co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...