Skocz do zawartości

Samsung TV Plus


September77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będziemy mogli podyskutować sobie o usłudze Samsung TV Plus. :D

 

Od siebie mogę powiedzieć, że korzystałem przez kilka miesięcy z tej usługi w tamtym roku, a dokładniej to z wersji niemieckiej dla testów. I byłem z niej bardzo zadowolony, jedyny minus to brak kanałów po Polsku, ewentualnie Angielsku (oczywiscie mówimy o niemieckiej wersji).

Wczoraj, znowu przetestowałem sobie tą platformę i bardzo się zdziwiłem tym, że w przeciwieństwie do tamtego roku, cały interfejs STV+ był w języku Polskim. Czyżby platforma ta w najbliższym czasie miała pojawić się w Polsce? :) Ja bardzo na nią czekam, tak samo jak na Pluto TV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kilka screenów z kanałow dostępnych w bezpłatnej usłudze Samsung TV Plus (region UK i USA).

Jeśli chodzi o ofertę usługa naprawde robi wrażenie, poniżej to tylko drobny wycinek.

Jest też między innymi sporo kanałów informacyjnych jak Bloomberg, CNN, Euronews, kanały filmowe, serialowe jak Hallmark, FilmRise itd.

Są nasze kanały "premium" jak Love Nature czy Insight. Jakość nie dla wytrawnych koneserów niestety, ale należy pamiętać, że usługa darmowa.

 

Kanały 4K 12-12,5 Mbps

Kanały 1080p 5-5,5 Mbps

Kanały 720p 3,5-4 Mbps

 

BBC Home

bbchome.jpg

 

BBC TopGear

topgear.jpg

 

Clarity 4K

clarity4.jpg

 

GBNews

gbnews.jpg

 

 

Edge Sports

edge.jpg

 

FreeSports

fressports.jpg

 

Insight TV

insight.jpg

 

Luxe.TV

luxetv.jpg

 

Love&Nature 4K

lovenature.jpg

 

Loupe 4K

loupe.jpg

 

Now 80s

now80s.jpg

 

MMA TV

mmatv.jpg

 

TravelXP

travelxp.jpg

 

Trace Urban

tracetv.jpg

 

Trace Sport&Stars

tracesports.jpg

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest, że do tego serwisu istnieje wtyczka do Kodi, można ją zainstalować z repozytorium SlyGuy (tego samego, gdzie są wtyczki Disney+, HBO Max i wiele innych). Na zrzucie regiony, wszystkie są dostępne w Polsce bez VPN. Można odtwarzać strumienie HLS.

 

Samsung-TV-Plus-Kodi-1.jpg

 

Przykładowo włoskie, dziesiątki kanałów, filmowe, sportowe, muzyczne, informacyjne, jakość jak to w darmowych zazwyczaj, różnorodna, ale są wyjątki lepiej wyglądające i brzmiące. 

 

Vevo `90 & `00' 

1080, 5,44 Mbps, 30 FPS.

Samsung-TV-Plus-Kodi-2a.jpg

 

Clubbing TV

1080, 7 Mbps, 50 FPS i audio 320 kbps.

Samsung-TV-Plus-Kodi-2b.jpg

 

Szwajcarski Quello Concerts by Stingray.

1080p, 5,71 Mps, 30 FPS.

Samsung-TV-Plus-Kodi-2c.jpg

 

Brytyjski Veve Pop.

1080, 5,44 Mbps, 30 FPS.

Samsung-TV-Plus-Kodi-2e.jpg

 

Niektóre sportowe są w Full HD, ale FPS powyżej 30 nie stwierdziłam. Wybrane kanały wymagają VPN np. amerykańskie Fubo Sports Network.

Samsung-TV-Plus-Kodi-2g.jpg

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bardzo fajne muzycznie Now 80s zostało ostatnio podniesione do HD 720p. W końcu jakoś wygląda, bo SD było bardzo brzydkie.

Jeszcze mogliby popracować nad "zaślepkami", które wchodzą podczas reklam, których tutaj w przeciwieństwie do wersji satelitarnej nie ma. Teraz często teledyski są ucinane w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka nowości i kolejnych ciekawostek z ofert bezpłatnych kanałów od Samsunga:

 

Tennis Channel

tennis.jpg

 

Trace Latina

tracelatina.jpg

 

 

Deluxe Lounge

delue.jpg

 

Bloomberg TV+ UHD

bloomberg.jpg

 

Nature Time

nature.jpg

 

Baywatch

baywatch.jpg

 

 

Auto Motor Sport Channel

automotor.jpg

 

 

Viaplay Xtra

viaplay.jpg

Na Now 80s od jakiegoś czasu chodzą bloki reklamowe takie same jak w przekazie z satelity (wcześniej dość nieumiejętnie wstawiali teledyski jako bufor, ale ucinali je w losowych momentach), podobnie emitowane są "normalne" bloki reklamowe np. na Trace Latina.

Nadal jednak większość kanałów zamiast reklam ma zaślepki i różne autopromocje (zamiast których w przypadku oglądania przez aplikację w odpowiednim regionie mogą być wstawiane reklamy targetowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odszukaj sobie interesujący  Ciebie kanał https://i.mjh.nz/SamsungTVPlus/  dla kibica ciekawszy  jest  niemiecki Sportdigidal dziś było pięć wydarzeń live a na Viaplay Xtra  jedno również  na Bein Sport Extra jeden  mecz inne ciekawe kanały sportowe to LEquipe Live 1 i 2 Sportitalia oraz Fox Sport .

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...