Skocz do zawartości

w sumie działa ale nie wszystko ...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownie

 

Otóż ...

 

Nabyłem kartę, aktywowałem przez necik, odczekałem ustawodawcze 48h i co?

ano to, że nie wszystkie kanały mi chodzą, dla przykładu nie ma:

TVN, TVN7, TVN24, TVN Style, TVN Lingua, TVN Turbo, Religia TV i CNBC. (tak, tak, zmieniałem na 11.508)

Reszta chodzi.

Czyżby to znaczyło iż aktywacja nie jest pełna? (lub niedokonana?) :)

Dodam że mam odbiornik Humaxa F1-CI + moduł dostępu Conax

ale chyba to nie ma żadnego wpływu? a może ma?

No nie wiem, może miał ktoś podobny problem i prócz tych 48h musiał odczekać następne 2 tyg. :)

Na infolinie nie mam co liczyć, wiekowy czas oczekiwania (po 2 kawach w słuchawce nadal "...Proszę czekać ...")

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No i tak ....

 

Skasowałem starą listę, wgrałem raz jeszcze i .. nic

Skasowałem raz jeszcze i wpisałem ręcznie ... nic

Wyjmowałem kartę, resetowałem tuner, wyłączałem na pare minut, ustawiałem bokiem do ściany północnej .. :)

i ... nic, mam tylko to co miałem (patrz 1 post)

Cóż, pójde dalej za sugestią kolegi: Zadzwonie na infolinie, zrobie sobie jedną kawe potem drugą, wyjże troche za okno i jak usłyszę ... "w czym mogę pomóc", poproszę o reaktywację mojej karty ! :)

i powiem wam że jak po reaktywacji będzie to samo to ... zmieniam tuner !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jak to nie widzi kanału. Mów konkretnie. Czy jest sygnał?? Jeśli jest, a dowolny kanał np. nSport ci nie chodzi jest kilka możliwości - skończyła ci sie umowa na kanały płatne (jeśli jednocześnie chodzi ci Religia TV), a jeśli nie to być może przywiesiła się karta lub nie przeszły nowe uprawnienia, które zwykle są przesyłane pierwszego dnia miesiąca. W takim wypadku zresetuj tuner i pozostaw na dowolnym kanale z tej czestotliwosci na ok.5-10 minut. Po tym wszystko powinno dzialać.

U mnie jest to samo nie działa paczka kanałów Polsatu ( 11158 V) i paczka kanałów TVN natomiast inne działają.

No pewnie. Ciekawe jakim cudem Polsaty mają chodzić w TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Wszystkie kanały na HB i Astrze są ok. Siła i jakość. Korzystan z tuneru Ferguson FX 6600cr

Natomiast nie potrafię sobie poradzić z TVN Warszawa, nadaje na 11.508 tuner wskazuje siłę sygnału w granicach 80-90% natomiast jakość obrazu jest bliska 0%

Co może być przyczyną - przesunięcie czaszy czy wada tuneru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u mnie podobnie :(

od 3-4dni nie dzialaja kanaly: tvn, tvn7, tvn styl,e tele5, discovery, tvn24...

ogolnie to dzialaja tylko tvp1, tvp1, puls, tvp3, tvpolonia

wylaczalam juz z prady, teraz czekam, zostawilam na tvn, moze zlapie sam kanal, potem sprobuje wyciagnac kate- no zobaczymy

nie wiem co zrobic wiecej, dodam, ze antena jest ok, inny dekoder smiga az milo

dziwne to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...