Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić jaki jest sens zmuszania ludzi do przyjęcia preparatu genetycznego, dla niepoznaki zwanego szczepionką, skoro w ChPL nic nie napisano na temat braku emisji wirusa w wyniku zaszczepienia? To samo dotyczy tych idiotycznych moim zdaniem przepustek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już wiele razy wyjaśniane. Każda szczepionka w tym ta szczepionka na Covid-19 zwana przez Ciebie dla niepoznaki preparatem genetycznym uczy Twój organizm szybciej zwlaczyć intruza, gdyż masz w organizmie zapisaną defininicję jego kolca. 

 

To ma dwa pozytywne aspekty. 

1. Szybciej sam zdrowiejesz, a więc krócej jesteś nosicielem. 

2. Zapobiega ciężkim powikłaniom. 

 

To elementarna wiedza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Dziś na COVID-19 umierają tylko niezaszczepieni. Także wolny wybór. Dlatego na mnie dziś liczba zgonów na COVID nie robi wrażenia. Czy to będzie 1000 czy 10000 dziennie, to umierają na swoje życzenie. Nie jeden by powiedział dosadniej - był głupi to sam się ze społeczeństwa wyeliminował. Będzie wśród nas mniej durni. Z korzyścią dla społeczeństwa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niezaszczepieni?

Wyjaśnij mi dlaczego zmarł mój znajomy, po dwóch dawkach przyjętego preparatu, tak zmarł na Covid. 

Życzę Ci tylko abyś za X lat nie musiał sobie zdania przypomnieć i nie był przykładem własnych słów jak okaże się że genetyczna szczepionka zacznie w organizmie robić spustoszenie - był głupi, zaszczepił się i sam ze społeczeństwa wyeliminował.. 

Edytowane przez Mikizncplus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już wiele razy wyjaśniane. Każda szczepionka w tym ta szczepionka na Covid-19 zwana przez Ciebie dla niepoznaki preparatem genetycznym uczy Twój organizm szybciej zwlaczyć intruza, gdyż masz w organizmie zapisaną defininicję jego kolca. 
 
To ma dwa pozytywne aspekty. 
1. Szybciej sam zdrowiejesz, a więc krócej jesteś nosicielem. 
2. Zapobiega ciężkim powikłaniom. 
 
To elementarna wiedza
To jaki jest w takim razie sens przepustek czy zmuszania do szczepień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mikizncplus napisał:

Tylko niezaszczepieni?

Wyjaśnij mi dlaczego zmarł mój znajomy, po dwóch dawkach przyjętego preparatu, tak zmarł na Covid. 

Odpowiedź może być w statystykach dla każdej szczepionki. Ok 2% populacji nie odpowiada wystarczająco wysoko lub wcale na szczepionkę czy jakikolwiek lek. 

 

@aandin Ja ten sens widzę w 1. punkcie. Krócej zarażasz, być może także masz mniej samego wirusa w organiźmie, gdyż organizm mający przeciwciała od razu z nim walczy.

Zarazisz dużo mniej osób prawdopodobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mikizncplus napisał:

Tylko niezaszczepieni?

Wyjaśnij mi dlaczego zmarł mój znajomy, po dwóch dawkach przyjętego preparatu, tak zmarł na Covid. 

Życzę Ci tylko abyś za X lat nie musiał sobie zdania przypomnieć i nie był przykładem własnych słów jak okaże się że genetyczna szczepionka zacznie w organizmie robić spustoszenie - był głupi, zaszczepił się i sam ze społeczeństwa wyeliminował.. 

Lepiej umrzeć za kilka lat z powodu szczepionki niż dziś z powodu COVID. Zawsze to kilka lat do przodu. Poza tym żaden lek nie zrobi ci spustoszenia w tydzień. Jak się chodzi regularnie co roku na badania (krew, mocz, rtg) to jak się coś zacznie dziać to wykryjesz i zdążysz na czas reagować.

Edytowane przez Jorg1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mikizncplus napisał:

Nikt nie sądzie że ludzie będą umierać masowo po szczepionkach :D Kolega Jorg uważa jedynie że na COVID umierają osoby niezaszczepione a ja uważam że umierają równie dobrze zaszczepione jak i nie.

Tak jak już ktoś napisał po szczepieniach umierają tylko ci których organizm nie wytworzył przeciwciał. To jest 2% przypadków. Ale i to można sprawdzić robiąc test na przeciwciała w laboratorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał:

@aandin Ja ten sens widzę w 1. punkcie. Krócej zarażasz, być może także masz mniej samego wirusa w organiźmie, gdyż organizm mający przeciwciała od razu z nim walczy.

Zarazisz dużo mniej osób prawdopodobnie. 

To tylko mniemanologia stosowana.Ja się trzymam faktów.W ChPL nic na ten temat nie ma.Segregacja na zaszczepionych i nie z medycznego punktu widzenia nie ma żadnego sensu .Tak jak te śmieszne pseudo paszporty.

3 godziny temu, Jorg1980 napisał:

Lepiej umrzeć za kilka lat z powodu szczepionki niż dziś z powodu COVID. Zawsze to kilka lat do przodu. Poza tym żaden lek nie zrobi ci spustoszenia w tydzień.

To już są kompletne nonsensy:doh:

2 godziny temu, Jorg1980 napisał:

Tak jak już ktoś napisał po szczepieniach umierają tylko ci których organizm nie wytworzył przeciwciał

Również umierają ludzie po NOPach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aandin napisał:

To tylko mniemanologia stosowana.

To fakt naukowy. Tak działa każda szczepionka. Nikt z forumowicz nic nie poradzi na to że nie wierzysz nauce. Bardziej to co sam piszesz jest mniemanologią stosowaną. 

19 minut temu, aandin napisał:

Kolejna głupota.Również umierają ludzie po NOPach.

Oczywiście, ale takie przypadki mają miejsce zarówno przy innych szczepionkach, jak i przy każdym leku. Szczepionka na Covid 19 noe jest tu w niczym wyjątkowa. 

Odnoś te informacje jednak do skali ich wystąpień wzgl. liczby szczepień, a wyjdzie Ci że to promil promili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi jakikolwiek inny produkt gdzie masz coś takiego napisane. Choćby szczepionka na grypę. Przyznam, nie znam. Może jest. Jeśli jest, zacytuj. Wtedy dyskusja będzie miała sens. 

Szczepionka na grypę także przed grypą Cię nie chroni. Pozwala wytworzyć przeciwciała. A jak działają w organizmie przeciwciała to powienieneś mieć na lekcji biologii a nie w ulotkach :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dvbtowiec napisał:

Pokaż mi jakikolwiek inny produkt gdzie masz coś takiego napisane. Choćby szczepionka na grypę. Przyznam, nie znam

He he he.Trafiony zatopiony.Cały czas tu wypisujesz kocopoły a nie potrafisz ich udokumentować:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żebyś zacytował dokumentację ulotki na grypę, która by wykazała że takie informacje są w innych produktach medycznych. 

Trafiony, zatopiony? Owszem ale Ty, bo widzę nie potrafisz wykazać tego o co proszę. Jeśli szukasz takich informacji w ulotce na Covid, to dobrze by było zacząć od tego czy szczepionki generalnie mają takie informacje w ulotkach. 

A na to że masz elementarne braki w wykształceniu jak działają szczepionki nic nie poradzę. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiecKiedy wreszcie zrozumiesz,że szczepionki nie chronią przed transmisją wirusa?Żadne!Nie rozumiesz definicji szczepionki.

1 godzinę temu, Jax napisał:

Szczepienia są dobrowolne

Serio?We Francji czy we Włoszech nie możesz pracować nie będac zaszczepionym.Udowadniam wam pól dnia,że one nie ograniczają transmisji wirusa i żadne idiotyczne "paszporty kowidowe" i inne bzdury z naukowego punktu widzenia to czyste [beep]stwao.Wy niestety jesteście zaimpregnowani na fakty.Foliarstwo w czystej postaci.

2 godziny temu, Jorg1980 napisał:

, a daliście się za szczepić jako dziecko na kilka innych chorób. I o dziwo jakoś żyjecie.

Ty to już w ogóle nie masz pojęcia o czym piszesz.Preparaty mRNA i wektorowe to nie są tradycyjne szczepionki jakie przyjmowaliśmy kiedyś.Ich zasada działania jest całkiem inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...