Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jax napisał:

Źródło tych rewelacji.

dawałem fragment z Hiszpanii ze więcej zaszczepionych w szpitalach przerabiał to też Izrael.

 

O mutacji Lambda jest news z dziś

Edytowane przez Kirk
Lambda, nie Lambada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Umek napisał:

W Google je masz;)

Czy znów na tacy je podać? Myślałem że zaszczepieni miłośnicy szczepienia znają je na pamięć a tu patrz..publicznie przyznali że nie maja pojęcia:)

@Jax czego źródło?😂😂😂

Słaba analityka, sprawdzam co Cię tak niepokoi który składnik? 

Chyba w Google nie znajdę Twojej pracy naukowej? 

Strzelasz tezą, nie podajesz konkretów. Mówię sprawdzam. 

Doczekam się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie brak wystarczających testów jak i sens szczepienia się przeciwko czemuś co nawet kaszlu u mnie nie wywołało. 
s także to ze zaczyna się zwyczajnie kupować ludzki rozum oferując im kebaba i darmowa taksówkę do pubu:)

To mi wystarczy by powiedzieć nie dziękuje.

Wiem że to was szlag trafia jak i polityków którzy nazywają niechętnych tym eksperymentom cwaniakami ale cóż..wisi mi to. 
 

Nie zauważyłem by ktoś wam pisał że jestescie *** z powodu szczepienia ale w druga stronę widzimy jak najbardziej pomyje.

 

chcesz jeden z drugim ..szczepcie się ..już niedługo kolejna dawka..pewnie innej firmy bo te już zwyczajnie nie działają (mieszanie leków) nie znając jeszcze długofalowych wyników jednej szczepionki..

 

Bawcie sie dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
5 minut temu, Umek napisał:

O to się nie bój,w przeciwieństwie do pisowskiej Polski nikt praw człowieka nie depcze a puby już dziś puste są i narzekają na brak klientów wiec we wrześniu je zamkną całkowicie ;)

Lajtowo i tak podchodzą, byłem pod koniec kwietnia jak otwierali puby i nie było gdzie usiąść,a mimo że na kwarantannie byłem to na siłe mnie wyganiali do pubu...we wrześniu zobaczę co się zmieniło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emilio1985 napisał:

Dobrze, że chociaż foliarze są nieomylni.

 

To że jestem póki co sceptyczny  wzgledem szczepień nie oznacza że jestem foliarzem. Te wszystkie zachęty typu nagród ,bonifikat ,jak również straszenie wprowadzeniem lockdown dla niezazczepionych bardziej mnie do tego zniechęca niz zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, wystarczy angielska prasę poczytać ;)

Covid coś w ludziach zmienił i chyba dotarło do nich jak bardzo dawali się robić ..a dziś gdy puby wołają po 8 funtów za piwo chętnych nie ma.

Co do zamykania dla nieszczepionych..dla mnie mogą zamknąć wszystko…

Przywykłem i kasy mnóstwo zostaje.

Poczytaj co się dzieje gdy oznajmili dziś że 16 latek nie będzie potrzebował zgody rodziców do szczepienia;) Tymczasem kolejne kluby piłkarskie oznajmiły że nie będą sprawdzać szczepień kibiców..

Takze niech zamykają, mieszają szczepionki i na was eksperymentuja. Bawcie się dobrze;)

Tyle ode mnie . Więcej w ten temat nie zajrzę bo jak widać zaszczepionych szlag trafia;)

 Napisze jedno..kto mnie zniechęcił do szczepienia? Rząd brytyjski, który żywcem zaszczepiony, zabrania wyjechać na wakacje..każe im wcześniej wracać..wysyła na przymusowe kwarantanny, wysyła policję by sprawdzic czy siedzą w domach..podczas gdy ja nie szczepiony podczas covidu nawet mnie pies nie odwiedzil by sprawdzic czy w domu jestem..jak widać bardziej ufają mi niż wam:)

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Umek napisał:

Niepokoi mnie brak wystarczających testów jak i sens szczepienia się przeciwko czemuś co nawet kaszlu u mnie nie wywołało. 

Nie o to pytałem. 

Napisałeś że znasz skład szczepionki i właśnie dlatego się nie szczepisz. 

Pytałem który składnik szczepionki wywołuje u Ciebie niepokój? 

 

Twoim problemem jest to poruszasz się w swerze ogólników. Niczego z tego co wygłaszasz nie dowodzisz. Jedyne co mnie osobiście może cytując Ciebie "trafiać", to takie plotkarskie podejście do tematu. Coś gdzieś usłyszysz, coś gdzieś wyczytasz i plotkujesz. 

Wiedzę każdy z nas ma marną. Dlatego ja wierzę w świat nauki, Ty w co? 

 

Dlatego jeszcze raz konkretne pytanie, który składnik Cię w szczepionce niepokoi? 

Albo masz jaja i rozmawiamy konkrernie, albo bawisz się w przekupkę na bazarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...