Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Umek napisał:

Oczywiście że masz..:)

Naprawdę?

Sprawdzamy jeden z najprostszych medykamentów, zwykłe kropelki

https://pl.gsk.com/media/966196/20210309-pl-pl-fenistilkrople-excipientsupdate-and-crsf-clean-kopia.pdf

 

Cytat

4. Możliwe działania niepożądane

Słowo "Możliwe" coś Ci mówi w jakim kontekście jest napisane?

 

Dalej czytamy

Cytat

Pozostałe działania niepożądane, które mogą wystąpić są zwykle łagodne i przemijające. Najczęściej występujące działania pojawiają się szczególnie na początku leczenia.

Słowo "Najczęściej" coś Ci mówi w jakim kontekście jest napisane?

 

@Umek Masz napisaną skończoną listę skutków ubocznych? :)

 

  

Mało tego dalej czytamy

Cytat

Zgłaszanie działań niepożądanych

🙄

 

Cytat

Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym wszelkie objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie, lub pielęgniarce.

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak samemu się uwalić…podajesz lek sprawdzony o czym właśnie pisze sprawdzony w którym doskonale wiesz co MOŻE się stać i porównujesz do szczepionki która dopiero testowo jest na rynku gdzie symptomy dopiero są pisane..:)

 

Gratulacje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Umek napisał:

Nie ma to jak samemu się uwalić…podajesz lek sprawdzony o czym właśnie pisze sprawdzony w którym doskonale wiesz co MOŻE się stać i porównujesz do szczepionki która dopiero testowo jest na rynku gdzie symptomy dopiero są pisane..:)

 

Gratulacje;)

Dlatego nie przyjmuj żadnych leków, nie bądź królikiem doświadczalnym. 

Przecież sam widzisz to ciągłe badania, nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Umek napisał:

Jeśli cały  czas FDA dopisuje symptomy to tak..jest to eksperyment. Gdy bierzesz znany lek z całym info o tym co powoduje to wtedy bierzesz lek.

https://healthfeedback.org/claimreview/covid-19-vaccines-received-emergency-use-authorization-from-the-fda-after-clinical-trials-demonstrated-that-they-are-safe-and-effective-covid-19-vaccines-arent-experimenta/

Mylisz podstawowe pojęcia naukowe, albo celowo wprowadzasz w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2021 o 15:11, dvbtowiec napisał:

My Was nie atakujemy fizycznie, a ruchy antyszczepionkowe zaczynają to robić napadając na punkty szczepień.

 

 

 Nagroda dla pracowników, którzy bronili punktu szczepień w Grodzisku Mazowieckim

 

No to dostali nagrody  za waleczność braw. Przecież to jakiś cyrk z tymi nagrodami.

 

https://zyciestolicy.com.pl/nagroda-dla-pracownikow-ktorzy-bronili-punktu-szczepien-w-grodzisku-mazowieckim/


Cytat

 

Długo nie trzeba było czekać, aż rząd podchwyci temat. Sam minister Niedzielski zabrał głos.

„Wolność na sztandarach, usta pełne wulgaryzmów i pięści przeciw drugiemu człowiekowi. Tak dziś wygląda ruch antyszczepionkowy? Tu nie ma z kim dyskutować. To trzeba piętnować. Dziękuję @PolskaPolicja za interwencje” – napisał Niedzielski.

 

https://nczas.com/2021/07/25/prowokatorzy-czy-popis-[beep]twa-szarpanina-krzyki-i-krew-awantura-pod-punktem-szczepien-w-grodzisku-mazowieckim-video/

 

Jak dla mnie to była typowa  ustawka przez policję  i tyle w temacie.

Na koniec trzeba tą datę zapamiętać na zawsze 25.07.2021 zapadnie do końca  w naszych sercach. Napadli na punkt szczepień.


 

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Umek napisał:

 Pomyliłem się w sprawie zamkniętej lisy co nie zmienia całej istoty rzeczy.. 

Także nie masz pojęcia jak i kiedy odbywa się IV faza badań leku na pacjencie.

 

 

1 godzinę temu, Umek napisał:

.dlatego ja sobie taka szczepionkę przyjmę jak już ja na was przetestują. Nie wcześniej.

 

Przecież pisaliśmy możesz nawet umrzeć, a Ty nadal niby czekasz na dalsze testy. Bezsensu🙂

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro  ja nie mam to niestety producenci tez bo to oni piszą o tym nie ja:)

A teraz szykuj rączkę ;)

 

szef Astra Zeneca; nasza firma nie może produkować szczepionki no profit wiecznie i w końcu zaczniemy wyceniać  ja drożej..mimo iż zarobią w tym roku na szczepionce 24 miliardy funtów:)

Takze jak nadal nie wiecie o co chodzi..:)

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Umek napisał:

Teraz pytanie..kiedy sami zaczniecie za nie płacić :)

Póki co dobrowolne szczepienie, więc jeśli będą płatne to przekalkuluje te powiedźmy 100zl czy warto wydać 🙂

 

Ja bardziej sugeruje bać się Tobie.

Bo jak zrobią obowiązkowe i do tego płatne. Co wtedy zrobisz?🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sebek00 napisał:

Póki co dobrowolne szczepienie, więc jeśli będą płatne to przekalkuluje te powiedźmy 100zl czy warto wydać 🙂

 

Ja bardziej sugeruje bać się Tobie.

Bo jak zrobią obowiązkowe i do tego płatne. Co wtedy zrobisz?🙂

O mnie się nie boj:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałem że wiem co się z Tobą stanie? Pewnie nic..

Mnie nikt nie zmusi bo od tego są odpowiednie zapisy choćby z Norymbergi..stad próbują dawać wam luz w postaci możliwości pójścia do pubu( który i tak jest pusty) ..

Także wystarczy znać swoje prawa.. to tak niewiele a jednak dla wielu za wiele:)

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...