Skocz do zawartości

Jak odnaleźć satelitę


kolin_lodz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Właśnie dziś zakupiłem n i mam następujący problem - po ustawieniu anteny tuner nie odbiera kanałów z 10834 V tp 116. Siła sygnału na powyżej 70% a jakość na jednym wejściu antenowym ponad 60%, na drugim około 45% (mam recordera). Co robić? Pozdrawiam, Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie moja antenka jest na wprost drzwa i sygnał mam 89 a jakość ok 15 programy odbierają ale HD się tną mam 80-tkę antenę i dosyć nisko na parterze czy jak założę np 110 to mi się polepszy jakość (moja lokalizacja polska wsch. koło Siedlec na południowy wschód 30km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"trzeba ściąć drzewo, taką mam koncepcję" :)

raczej większa antena nie pomoże a może troszkę. największą przeszkodą są liście a nie konary. w zimę będzie znośnie a od póxniej wiosny ciężki problem. ja musiałem prześwietlić moja czereśnię bo sie rozrosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno większej anteny jest rozwiązaniem tymczasowym, bo drzewo będzie rosło. Wymiana konwertera też nic nie pomoże, w zasadzie zostawiłbym jak jest. A nie da się podciąć tego drzewka we własnym zakresie? Np. gałęzie? Ewentualnie antenę zaczepić w innym miejscu, jeżeli jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...