Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Gość Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Canal+ brak dźwięku, w Viaplay 5 Mbps, a w Sky jak zwykle płynnie i 10-11 Mbps pod aplikacją (Android) i 7,2 Mbps w przeglądarce, oczywiście Full HD. Dwa feedy do wyboru.

 

PL-SKY-HD-1.jpg

 

PL-SKY-HD.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem UHD, ale tylko poprzez wybór programu Sky Sport UHD. Zresztą mam dziwną sytuację. Na jednym TV Samsung UHD działa dobrze - mecze są do wyboru w UHD i normalny stream, taktyczny i włoski, na drugim QLED nie ma przy wyborze meczu UHD - są trzy okna: zwykłe, taktyczne i włoskie. Wylogowałem się, od nowa wgrałem aplikacje i nic. Coś w ustawieniach trzeba zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend szykuje się 10 transmisji w UHD HDR. To nie jest mało, w skandynawskim Viaplay przewidziane są tylko 3 transmisje UHD. Podkreślam celowo, bo na forum są nierealistyczne oczekiwania, że będzie tego UHD kiedyś dużo w Viplay PL. Tymczasem Sky CH wyprzedza w tej kwestii wszystkie skandynawskie Viaplay.

 

UHD-Sky-01.jpg

UHD-Sky-02.jpg

UHD-Sky-03.jpg

UHD-Sky-04.jpg

UHD-Sky-05.jpg

UHD-Sky-07.jpg

UHD-Sky-08.jpg

UHD-Sky-09.jpg

UHD-Sky-010.jpg

UHD-Sky-06.jpg

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky zapowiedziało nowy dodatkowy feed SKY NEXT GENERATION podczas klasyka Bundesligi Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Po raz pierwszy w niemieckiej telewizji, Sky wyprodukuje transmisję sportową skierowaną specjalnie do dzieci. Będzie wiele ciekawych historii o grze, które szczególnie przypadną do gustu najmłodszym przed ekranem jak i wiele sekcji przyjaznych dzieciom, a dwoje dziecięcych reporterów będzie przeprowadzać wywiady z zawodnikami i działaczami obu drużyn. Mecz skomentują jedenastoletnia Sophie wraz z Diego, którym towarzyszyć będzie Frank Buschman. Cały wstęp do meczu Bayern - BVB będzie "otwarty" i dostępny w aplikacji Sky, kanale linearnym Sky oraz na kanale Sky Sport na YouTube.

 

SKY-NG.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nolan jak dla mnie to tam jest zero transmisji do oglądania, ale lubię sobie przez chwilę popatrzeć na ładny stream. UHD HDR ze Sky jest naprawdę przyzwoite. Tak powinny być transmitowane wszelkie wydarzenia na żywo, taki streaming ma rację bytu.

Ze Sky najbardziej interesuje mnie pakiet Sky Show ze względu na ciekawą ofertę filmowo-serialową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sky jak zwykle bardzo ładne UHD HDR, a ten stream miał ~20 Mbps nawet w Kodi: https://i.postimg.cc/nhy9h0Zz/Bundesliga-UHD-Sky-Kodi.jpg

 

Sky-UHD-Bundesliga.jpg

 

 

Natomiast klasyk dostał więcej feedów niż zazwyczaj: https://i.postimg.cc/VLSN0nKb/klasyk-Sky-feedy.jpg

Kilka zrzutów z tego skierowanego do dzieci, nawet naturalnie im wyszło.

 

klasyk-Sky-feed-kids2.jpg

 

klasyk-Sky-feed-kids.jpg

 

klasyk-Sky-feed-kids3.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZuziaCzy szwajcarski Sky zadziała w Niemczech bez vpna ? Nie orientujesz się jak wygląda płatność niemiecką kartą ?

Pytam bo widzę że jesteś znawczynią w tym temacie.

Ja dla mnie szwajcarski Dazn za 12.90 Ch oraz SKY za 14.90 to super Deal zważywszy na to że sam niemiecki Dazn to koszt 29.99 €.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tenktoś znawczynią to za duże słowo, ale wiem już jak technicznie ten serwis funkcjonuje, a jest to przykład wzorcowy jeśli chodzi o streaming. Płatność przejdzie praktycznie każdą europejską kartą, niemiecką na pewno, gdyż tysiące Niemców korzysta ze szwajcarskiego Sky. W Niemczech nie będzie potrzebne VPN (za wyjątkiem kanałów Sportdigital i RMC).

 

Ciekawostka, która powinna zainteresować fanów sportu. Sky pokazuje całe mistrzostwa świata z różnymi komentarzami na kanale SRF ZWEI który również jest w Full HD i 10,5 Mbps.

 

sky-olp.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Zuzia napisał:

@tenktoś znawczynią to za duże słowo, ale wiem już tak technicznie ten serwis funkcjonuje, a jest to przykład wzorcowy jeśli chodzi o streaming. Płatność przejdzie praktycznie każdą europejską kartą, niemiecką na pewno, gdyż tysiące Niemców korzysta ze szwajcarskiego Sky. W Niemczech nie będzie potrzebne VPN (za wyjątkiem kanałów Sportdigital i RMC).

 

Ciekawostka, która powinna zainteresować fanów sportu. Sky pokazuje całe mistrzostwa świata z różnymi komentarzami na kanale SRF ZWEI który również jest w Full HD i 10,5 Mbps.

 

@Zuziadzięki za info.

A więc biorę się do dzieła.

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie podobnie jak ze szwajcarskim Dazn, z którego jestem więcej niż zadowolony ( dodatkowo w śmiesznej cenie przynajmniej dla mnie ).

Jednak 12.90 a 29.99 to spora różnica.

 

A tak przy okazji to SUPER opcja z tymi Mistrzostwami, tym bardziej dla Niemców ( i nie tylko ), którzy by oglądać wszystkie mecze potrzebują Magenta TV gdyż po raz pierwszy kanały ARD i ZDF nie pokażą całego turnieju na żywo ( tylko 48 z 64 meczów ).

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wicek napisał:

No tak, ale Sky kosztuje 19,90, to skąd 14,90. Jest jakaś promocja? 

@Wicekmasz rację, zapomniałem napisać 14.90 CH z kodem na który właśnie poluję.

Przeczytałem na niemieckojęzycznych forach że SKY i BLUE zaczęły rozsyłać wybranym klientom promo cody które można aktywować lub podarować znajomym.

Mam nadzieję, że uda mi się taki ogarnąć i nie będę musiał płacić całej sumy.

Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to tylko niemiecki, austriacki i kanadyjski Dazn posiadają prawa a dwa pierwsze pokazują dodatkowo konferencję Ligi Mistrzów.

W Szwajcarii całą Champions League + konferencję pokazuje BLUE a Sky oraz darmowe kanały 3+ oraz TV24 jedynie wybrane macze.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten pakiet Blue, o którym kilka osób już pisało więc postanowiłam zbadać co to za cudo, ale nie załapałam się na żaden promo kod więc w pełnej cenie, niestety.

 

Transmisje są dostępne tylko ze szwajcarskiego IP. HD ma 10,5 Mbps, natomiast UHD nie ma HDR lecz nie wiem, czy to reguła, zobaczę dziś na Napoli - Ajax, który ma być w UHD. Na ten moment live z blue działa jedynie w aplikacji, w Kodi te streamy nie odtwarzają się, wtyczka wymaga modyfikacji. W przeglądarce natomiast maks. 1080p, czyli tak samo jak dla podstawowego pakietu sportowego.

 

UHD oceniam jako bardzo przyzwoite, bitrate takie samo jak na kanach Sky. Mecze wydają się mieć po dwa feedy do wyboru, ale muszę to jeszcze dokładniej sprawdzić na większej ilości.

blue1.jpg

 

blue2.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia czy wszystkie transmisje w BLUE mają Full HD tak jak w Sky czy zdarzają się jakieś sporadyczne 720 ?

Czy można wybierać język komentarza bo widziałem że przy niektórych transmisjach są nawet 4 języki do wyboru ?

I jeszcze jedno pytanko, czy dostałaś już jakiś mail z kodem promocyjnym bo niby Sky i Blue wysyłają swoim klientom promo cody ale nie wiem ile jest w tym prawdy.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu wysyłają te kody promocyjne? Tym którzy nie mają pakietu wykupionego, czy tym którzy mają za 19,90. Ja mam wykupiony Sky Sport za 19,90, więc nie wiem czy mi coś promocyjnego zaoferują. Mam jeszcze jeden problem. Próbując uruchomić Sky na Samsungu, nieopacznie kliknąłem w link i wyłączyłem newsletter na maila. Może ktoś wie jak newsletter ponownie włączyć. Nigdzie nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach piszą, że jak narazie promo cody wysyłają jedynie osobom już subskrybującym usługę ale nie wszystkim dlatego zapytałem @Zuziaczy coś już dostała.

O kodach promocyjnych dostępnych dla wszystkich narazie cisza ale mam nadzieję że wkrótce sie to zmieni, tym bardziej że za niedługo będzie przerwa na Mistrzostwa więc może coś zaoferują jeśli chcą zatrzymać swoich klientów.

Fajnie by było gdyby obniżyli cenę na Blue Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, utede napisał:

Szkoda ze nie maja angielskiego komentarza na transmisjach. 

Mam Sky od wczoraj ( bez promocji za 19.90 Ch ) i zdarza się angielski komentarz ale głównie jest to niemiecki, włoski, francuski i odgłosy stadionowe które są do wyboru.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zawsze subskrybowałem niemiecki Dazn bo ma naprawdę olbrzymi kontent ale zrezygnowałem po sporej podwyżce a teraz gdy mogę mieć to samo + dostęp do innych zagranicznych bibliotek w cenie 12.90 Ch nie musiałem się dwu krotnie zastanawiać.

Jakby nie było to 12.90 Ch przy 29.99 € to spora różnica w cenie.

Może się wyydawać po przeliczeniu na polskie warunki że 12.90 Ch to nadal olbrzymi wydatek ale patrząc na niemieckie realia to plus minus godzina pracy a najlepsze jest to, że po odpaleniu apki Dazn automatycznie mam dostęp do bogatszej niemieckiej wersji, za którą w Niemczech życzą sobie 29.99 €.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...