Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jestem abonentem CP pakiet familijny i stworzyłem sobie listę własnych kanałów które najczęściej oglądamy w takiej kolejności która mi pasuje a nie w takiej jaka jest w CP ale nie mogę znalęźć Polsat Jim Jam zrobiłem wyszukiwanie kanałów i nic, jest jakiś jeden ale jest zakodowany a w liście CP mogę oglądać, kiedyś miałem podobny problem ale z innym kanałem i okazało się że jest pod inną nazwą, ale nie chce mi się każdego kanału sprawdzać bo to by trochę potrwało może ktoś wie gdzie go znaleźć.

jeszcze nie ma kanału TCM ale tego akurat nie oglądam. Mój dekoder Echo star dsb 717

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po co ustawienia fabryczne, żeby Listy Ulubionych Kanałów od nowa układać?

 

Mnie też nie chce się każdego kanału sprawdzać, ale pamiętam, więc napiszę. Polsat Jim Jam - Test 2.

 

TCM (Turner Classic Movies) - przeszukaj transponder 10 949 V i kanał zostanie dopisany na końcu listy WSZYSTKIE KANAŁY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pewne pytanie, moja umowa wygasla z dniem 1 lutego, wobec czego na obecna chwile nadal jestem na 'automacie przedluzajacym usluge na czas nieokreslony' - program e faktycznie zniknal i u mnie, zreszta jak tutaj pisaliscie ale do tej pory nie pojawily sie u mnie central comedy i ng wild pomimo przeszukiwania. Czy to wynika z faktu odnoszacego sie do umowy?

Z gory dzieki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@evre

Jeśli masz dekoder od CP to przeskanuj sieć. Jeśli już przeskanowałeś to może masz włączoną listę ze wszystkimi kanałami. W takim wypadku należałoby włączyć listę CP.

Powiedz jaki masz dekoder to może więcej pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung-DSB-H370G , skanowalem poprzez opcje skanowanie selektywne (wybierajac - nie kodowane). Na liscie CP nie mam tych kanalow - sprawdzalem wszystkie rowniez - a uzywam na codzien swojej listy kanalow, inna sprawa ze np program polsatowski futbol i jego 4 kanaly po wejsciu do oferty pojawily sie same z automatu bez problemu a z tymi ostatnimi mam wlasnie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ... Mam do was takie male pytanko... Czy w punkcie sprzedarzy CP moge kupic na wlasnosc lub wyporzyczyc dekoder typu pvr/dvr gdy chce podpisac umowe na pakiet familijny ? ? ? bo na stronie cp nie moge takiego dekodera zakupic z pakietem familijnym ale gdy wybiore wiekszy pakiet to pokazuje ze moge bo wybrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stary dekoder SAMSUNG. Dostałem go ostatnio w wymianie po zgłoszeniu, że nie da się oglądać FTA.

Dekoder mimo wszystko dalej nie pozwala na oglądanie FTA. Czasami tylko wbija i się to udaje.

 

Myślę zrobię sobie aktualizację może to coś pomoże. Zrobiłem i odziwo wbiło mi kanały FTA.

Mało tego zostawiło mi stare kanały ze starego skanowania gdzieś sprzed roku.

 

Więc postanowiłem usunąć sobie wszystkie listy kanałów ulubionych i potem wszystkie kanały.

 

Wchodzę w instalacja, wyszukiwanie kanałów. Wybieram: Automatyczne i tu pojawia się problem!

Gdzieś przy znajdywaniu 54 kanałów niekodowanych i iluś tam kodowanych dekoder wył skan.

Bzdura kompletna bo ni jak nie wiem dlaczego się tak właśnie dzieje.

 

Wybieram zatem skanowanie tylko kanałów CYFROWEGO POLSATU.

Skanowanie zatrzymuje się tak samo szybko jak je rozpocząłem.

Ilość znalezionych kanałów 0 - słownie zero czyli nic! Null!

 

Czy ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić z tym złomem !?

Bo szkoda mi telewizora szpecić taką podstawką.

 

Dekoder mam wykupiony na własność za pożal się.. 900zł!

Dawniej takie ceny były normalnością za ten przywilej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sposób na to długie przełączanie się kanałów SD na HD otóż:

 

z kanału SD przełączamy na kanał HD i po przełączeniu natychmiast przełączamy z powrotem na kanał SD i znów natychmiast po przełączeniu z powrotem na HD i powinno od razu zadziałać - u mnie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki za odpowiedż.

 

A tak po zatym to ja w ogóle nie mam problemu z odbiorem kanałów HD na dekoderze Samsung DSB H370G kanały HD włączają się od 3 do 7 sekund. Pasek sygnału oczywiście zielony na wszystkich kanałach HD i SD.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz aktualizować kanały, miałem tak z paczką z Astry (Astra Demo, Anixe, ZDF, Erste) czarny ekran, ale wywaliłem ręcznie kanały (nie wszystkie tylko kanały od numeru 200 w dół żeby nie stracić ulubionych) i zaktualizowałem listę kanałów, po czym... jeszcze raz wywaliłem ręcznie kanały od 200 w dół a zostawiłem tylko HD, po co mi tyle zakodowanych kanałów w wykazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w instalacja, wyszukiwanie kanałów. Wybieram: Automatyczne i tu pojawia się problem!

Gdzieś przy znajdywaniu 54 kanałów niekodowanych i iluś tam kodowanych dekoder wył skan.

Bzdura kompletna bo ni jak nie wiem dlaczego się tak właśnie dzieje.

 

Wybieram zatem skanowanie tylko kanałów CYFROWEGO POLSATU.

Skanowanie zatrzymuje się tak samo szybko jak je rozpocząłem.

Ilość znalezionych kanałów 0 - słownie zero czyli nic! Null!

Albo to jest zbiorowa awaria starszych dekoderów, albo Polsat ma jakieś problemy z tp. 11.158, ponieważ mam bardzo podobny problem z Thomsonem. Również się zawiesza lub resetuje, gdy próbuję wyszukać kanały z podanego wyżej transpondera. Ciekawe, czy ktoś jeszcze ma podobny problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...