Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie myślę dyskutować z Tobą na ten temat. Dla zainteresowanych tylko napiszę, że przy Pakiecie Familijny + Relax Mix dostałem za zepsutego Echostara nowego Samsunga za symboliczną złotówkę + Pakiet HBO gratis przez trzy miesiące. Pisałem zresztą na ten temat jakiś czas wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że na dwa lata? To co miałem zrobić? Płacić trzy miesiące bez oglądania, żeby rozwiązać umowę? Naprawić dekoder na swój koszt? Przynajmniej mam gwarancję, że w czasie trwania umowy, żadna podwyżka abonamentu mnie nie obejmie, a może ona być na dobrą sprawę w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest jedyny plus podpisanej umowy.a w moim przypadku mialem troche szczescia bo uznali mi ze okres wypowiedzenia mam miesiac a w koncu okazalo sie ze powinno byc 3 miesiace.A to ze ja mialem inna odpowiedz i Ty na infolinii w tej samej sprawie to swiadczy o kompetencji osob tam pracujacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż ja mam takie pytanie do ludzi którzy się naprawdę znają i mi fachowo odpowiedzą.

Mam wiekowy dekoder ( Echostar dsb616, jak by nie było swoje lata ma ) i postanowiłem go wymienić na dekoder z HD ( samsung dsb h370g lub echostar dsb7200 )w Cyfrowym Polsacie jestem już ponad 3 lata i chciałbym wiedzieć czy można podpisać jakieś przedłużenie umowy, albo po prostu wymienić dekoder na inny za dopłatą?? Nie chce składać wypowiedzenia i pisać żadnych innych pism.

I jeszcze jedno pytanie czy mój telewizor ( bo mam jeszcze kineskopowy ) poradzi sobie z dekoderem HD. po protu chodzi mi o odbiór programów tych co dotychczas.

Za odpowiedz dziękuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozostaniesz przy pakiecie familijnym to dekoder HD będzie cię kosztował 299zł na własność i umowa na 24 miechy. Lepiej wypowiedzieć starą i podpisac nową koło świąt. W tej chwili przy nowej umowie można wydzierżawić dekoder HD już za jednorazową opłatą 99zł. Dodam jeszcze, że chociażby ze względu na rodzaj gwarancji dzierżawa jest korzystniejsza dla klienta, a sprzęty CP dosyc czesto ulegaja awariom ostatnio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też dalej zacina Polsat HD na Samsungu ,niedawno rozmawiałam ze znajomym elektronikiem który stwierdził ze to jest wada oprogramowania więc dzwoniłam do CP zeby coś z tym zrobili ale nic mi w tej sprawie nie powiedzieli konkretnego a podejrzewam ze technicy CP już chyba olewają Samsungi HD bo stwierdzili ze są wadliwe ,przez to już nawet rozwiązali umowe na te tunery ale gdyby wszyscy co mają Samsungi HD dzwonili to może by to oprogramowanie porawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że to wina techników CP ,a ja mam odmienne zdanie bo znajomy ma Echostara Hd i u niego niema żadnych problemów z odbiorem kanałow Hd i nawet ma gorzej ustawioną antenę bo sygnał ma zaledwie na 60 procent a ja mam prawie 100 procent ,więc coś z tymi samsungami nie tak a jak czytam posty to większość co ma tunery samsungi to ma ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD zacina na samsungach, i to wina dekodera.

dziś specjalnie cały dzień miałam włączony na APS-ie echo 7200 i nic, super śmiga (jakoś w domu nie miałam serca tracić dnia na oglądanie tv :P:)

aha, ktoś zaraz powie, że mam pewnie sygnał - żyleta - więc mam ==> 24% , 57% (nawet nie "dobrze" buhaha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy SAMSUNG HD. Po włączeniu go dzisiaj następująca sprawa-sygnał z satelity w porządku a dekoder pokazuje na pasku przy danej stacji datę 02 stycznia 1970 nie ma obrazu, ani fonii na żadnym kanal . restart zrobiony , ustawienia fab.tez i dalej to samo ciemnica .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Twój tuner ,, zdechł ,, i czeka go naprawa .

Skoro robiłeś restart i przywracałeś ustawienia fabryczne , a sygnał masz dobry to pozostaje tylko awaria tunera .

Myślę , że próbowałeś zainstalować ponownie kanały z listy podstawowej CP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to nie wina tunera

 

jezeli taka sytuacja sie dzieje to przy wlaczonym dekoderze wtyczke wyjmij :P jezeli to nie pomaga to wtyczka kabel antenowy karta odczekaj 5 minut :P nastepnie przykrec to ze data sie wyswietla stara znaczy ze albo dekoder sie zawiesil albo cos jest z antena proponuje sprawdzic jaka nazwa sieci sie wyswietla ;p pzdr;p posiadacz samsunga hd :P a najlepiej podlaczyc pod inna antena ;P to na 100% pozwoli Ci stwierdzic czy to dekoder sie popsul

 

P.S instalacja kanałow i fabryczne nic nie dadza w tym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...