Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zakodowali w ofercie FTA Polsat 2, jak narazie polsat cafe i play sa odkodowane. :mrgreen:

edit: Dzisiaj zakodowali w pakiecie mini polsat play, polsat play i cafe jest zakodowane w FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie. :wink: Zależy co masz na myśli pisząc na inny, czy SD czy HD? Przypuszczam, że Twoja umowa jest na czas nieokreślony? Jeśli tak to wymiana na dekoder HD kosztuje w zależności od pakietu od 199 zł do 299 zł. A jeśli chcesz wymienić na dekoder SD to tu jest dużo więcej możliwości. Kliknij tutaj i poszukaj Podmiana dekodera SD na SD: [od 09.07.2009r.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzając wczoraj po przywróceniu sygnalu na dekoderze cyfrowego polsatu liste kanalow,to mialem nadzieje ze polsat 2 bedzie u mnie odbieral bez oplat,jednak wlaczajac na ten kanal pisalo sygnal zakodowany,a jeszcze nie tak dawno polsat mowil,ze ten kanal bedzie mozna odbierac za free na dekoderach cyfrowego polsatu,wie ktos o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zastanawiam się nad ofertą cyfrowego Polsatu i mam jedynie taki problem mam 3 tv w domu ale nie chcę brać abonamentu na każdy z osobna bo to lekka przesada by płacić po ok 170 zł za 3 abonamenty (myślę o pakiecie tym największym ale nie z HBO) i tu pojawia się pytanie czy jest jakiś sposób żeby to obejść czy nie ma szans ? (bo słyszałem że ofercie Cyfry Plus się da)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie w\ogóle są niekodowane kanały dla posiadaczy tunerów cyfowych polsatów, ale nie abonentów?

 

Kanał "Dla abonentów" :) i TV Biznes

a poza tym Tele5, PLUS, Polonia1, TVS, TVP Polonia, Info, Historia i Kultura (wszystkie z Astry), Mango :? VIVA, 4fun i ITV

 

i to chyba wszystko co nam oferuje Polsat z czego tylko te dwa pierwsze nie działają na dowolnym dekoderze FTA

 

@wysk jeśli masz moduł CAM i trzy różne tunery z obsługą modułu CI możesz przenosić moduł między dekoderami, jeśli masz moduł z odkrytymi numerami możesz przenosić samą kartę między tunerami z linuksem (draembox, linbox) ale nie możesz oglądać na raz na kilku odbiornikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...