Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam w najbliższym czasie podpisać umowę na Pakiet Super Film i mam pytanie

 

Mogę wybrać z dekoderów :

Samsung DSB-S305G

Echostar DSB 717

 

I z anten także nie wiem którą wybrać i nie wiem która będzie pasować oraz czym się różnią :

Antena za 50zł

Antena za 70zł

 

Z ulotki Cyfrowego Polsatu

 

Możecie mi pomóc w wyborze i przy okazji powiedzieć ile mniej więcej kosztuje montaż anteny satelitarnej.

 

Pozdrawiam i Dzięki z góry za pomoc

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał ten pierwszy dekoder, jakoś ludzie lepiej o nim mówią ;)

Pasować będzie każda antena, one różnią się tylko wielkością, ta droższa jest większa, ale lepiej zapłacić drożej i wiedzieć, że podczas deszczu będzie można odbierać sygnał z satelity, niż później mieć wyrzuty sumienia, że co ja zrobiłem, dlaczego wziąłem mniejszą antenę, itd, itd.

Sam nawet możesz zamontować antenę. To ile kosztuje montaż zależy od montera.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder kryje się pod nazwą Dekoder cyfrowy, spokojnie, tam na pewno będzie ten Samsung. Na początku płacisz 99 zł (jeśli bierzesz sam dekoder) lub 149 zł (jeśli bierzesz dekoder z anteną) i to jest opłata jednorazowa, następnie co miesiąc płacisz XX.XX zł za abonament. Chyba nic nie ominąłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder kryje się pod nazwą Dekoder cyfrowy, spokojnie, tam na pewno będzie ten Samsung.

 

Niekoniecznie. Dlatego piszą w ten sposób bo wysyłają, to co mają na magazynie, czyli Samsunga lub Echostara. Jeżeli koniecznie chcesz Samsunga to lepiej podjechać do dystrybutora, chyba że masz nie po drodze.

 

Montaż w Łodzi kosztuje ~150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się zorientować w jednej sprawie.Otóż mam wykupiony pakiet Familijny+Relax Mix,chciałem się zorientować czy istnieje możliwość usunięcia z oficjalnej listy Cyfrowego Polsatu kanałów do których nie mam dostępu tj.Cinemax,Cinemax 2,HBO,HBO 2,HBO Comedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

od jakiegoś czasu w dekoderze samsung S305 pokazuje mi się informacja o dostępnej aktualizacji oprogramowania. próbuję ją załadować - niby coś idzie, ale po chwili przestaje ładować i uruchamia się normalnie bez aktualizacji.. przy każdym uruchomieniu wyskakuje mi ta informacja o aktualizacji, ale nie udaje się jej załadować.. no i nie wiem co z tym fantem zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh.. restart nic nie zmienił.. cały czas dostępna nowa wersja oprogramowania, zaczyna ładować.. i przerywa :/ nie mam pojęcie jaka karta jest "stara". moja karta jest jedna i ta sama od czerwca 2006.

czy da się to jakoś inaczej załadować? czy sobie odpuścić? a jeżeli tak to co zrobić żeby ten komunikat nie wyskakiwał przy każdym uruchamianiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to próbuj ściągać. Jak nic nie da, zrób wycieczkę do dystrybutora (może czekać Ciebie wymiana sprzętu, wysyłka do serwisu czy cuś).

Aktualizacja jest potrzebna, będziesz miał wymienianą kartę i nowsze oprogramowanie jest potrzebne (jest osobny wątek na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

od jakiegoś czasu w dekoderze samsung S305 pokazuje mi się informacja o dostępnej aktualizacji oprogramowania. próbuję ją załadować - niby coś idzie, ale po chwili przestaje ładować i uruchamia się normalnie bez aktualizacji.. przy każdym uruchomieniu wyskakuje mi ta informacja o aktualizacji, ale nie udaje się jej załadować.. no i nie wiem co z tym fantem zrobić..

 

Sprawdź jaki masz poziom sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...