Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie do frumowiczów odnośnie nowych odbiorników CP mini 2000 HD. Mój problem polega na tym, iż mam problemy z odbiorem kanałów w wersji HD (problemy polegają na tym, iż dekoder po bliżej nieokreślonym czasie dokonuje samoczynnego wyłączenia się i po chwil włączenia się). Kanały nie HD działają bez zarzutu.

Pierwsza rzecz jaką uczyniłem to oczywiście kontakt na info linie - miła Pani sprawdziła jakość sygnału i inne podstawowe rzeczy jakie można sprawdzić zdalnie i stwierdziła, że to wina dekodera, trzeba wymienić.

W moim lokalnym punkcie obsługi Pan powiedział nie ma problemu takie usterki się zdarzają więc wymienił dekoder na nowy.

Jednak nadal jest jak było. Więc znowu jadę do lokalnego punktu obsługi i Pan z punktu podłącza dekoder pod swój telewizor i antenę i u niego jest ok.

 

Gdzieś przeczytałem, że to może być wina kabla HDMI. Dekodery CP posiadają HDMI w wersji 1.2 mój telewizor (SONY) posiada HDMI w wersji 1.3 zatem kupiłem nowy kabel HDMI i znowu to samo.

 

Czy może Ktoś spotkał się z takim problemem i wie gdzie leży problem?

 

Człowiek z lokalnego punktu już mi nie pomoże o ponownej wymianie dekodera nie chce słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens podpisywać umowę przedłużeniową na stary czteroletni,własny moduł CI.

Jak nawali na nowej umowie,to wymienią? Jestem z umową na 2 mies.przed jej kolejnym zrollowaniem.O żadnym dekoderze nie chcę słyszeć.

Lepiej wźiąść nowy moduł. Nie wymienią Ci starego, bo gwarancja dawno skończyła się na niego. Chyba, że za opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie do frumowiczów odnośnie nowych odbiorników CP mini 2000 HD. Mój problem polega na tym, iż mam problemy z odbiorem kanałów w wersji HD (problemy polegają na tym, iż dekoder po bliżej nieokreślonym czasie dokonuje samoczynnego wyłączenia się i po chwil włączenia się). Kanały nie HD działają bez zarzutu.

Pierwsza rzecz jaką uczyniłem to oczywiście kontakt na info linie - miła Pani sprawdziła jakość sygnału i inne podstawowe rzeczy jakie można sprawdzić zdalnie i stwierdziła, że to wina dekodera, trzeba wymienić.

W moim lokalnym punkcie obsługi Pan powiedział nie ma problemu takie usterki się zdarzają więc wymienił dekoder na nowy.

Jednak nadal jest jak było. Więc znowu jadę do lokalnego punktu obsługi i Pan z punktu podłącza dekoder pod swój telewizor i antenę i u niego jest ok.

 

Gdzieś przeczytałem, że to może być wina kabla HDMI. Dekodery CP posiadają HDMI w wersji 1.2 mój telewizor (SONY) posiada HDMI w wersji 1.3 zatem kupiłem nowy kabel HDMI i znowu to samo.

 

Czy może Ktoś spotkał się z takim problemem i wie gdzie leży problem?

 

Człowiek z lokalnego punktu już mi nie pomoże o ponownej wymianie dekodera nie chce słyszeć.

 

Mała aktualizacja:

 

Zakupiłem kabel HDMI 1.3 zgodny z wersją HDMI w TV (jak wcześniej pisałem dekoder CP ma wersję HDMI 1.2 więc kompatybilność w dół zachowana) i tym razem problemy związane są tylko z kanałem TVP1 HD - dekoder się restartuje i pojawia się komunikat "Poza zakresem".

 

W dalszym ciągu poszukuje rozwiązania, czekam na ewentualne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Samsung DSB-H370G .Od kilku dni (3-ech) mam problem: dekoder nie widzi np.TVP2HD,Polsat HD,Polsat Sport HD,Polsat Sport Extra HD,Polsat news.Sygnał (pasek) pojawia się i zaraz znika.Inne programy O.K. Rano jest tez O.K.Późnym wieczorem też O.K. Na innych programach sygnał O.K. Porada mile wskazanaN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...