Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Brat dał mi dekoder polsatu z mozliwością odbierania kanałów FTA. U niego działało, a u mnie nie chce żaden kanał działać. Dekoder podłączyłem kablem eurozłączem, bo to ten mini do plazmy. Dołączyłem też kabel od anteny. Czy samo zmienienie na podłączenie dekdoera do telewizora z wejścia HDMI 1 czy HDMI 2 NA wejście AVI nie powinno wystarczyć. Jakieś rady. Każdą przeczytam uważnie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dekoder Samsung H370G w którym jest pełna możliwość edycji listy kanałów. Mogę sobie ustawić cała listę pod siebie.

Teraz pytanie, czy te dekodery HD w aktualnej ofercie również mają taką możliwość? Bo chce przedłużyć umowę a samsunga już w ofercie nie ma.

To dla mnie najważniejsza sprawa ta edycja listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki komunikat Ci się pojawia?

Jeśli tego kanału nie ma w Twoim abonamencie to ponów uprawnienia przez icok

jeśli błąd 09 dekoder zablokowany na infolinie

dekoder ma być na kanale 21

 

Jeśli brak sygnału nikt Ci nie pomoże oprócz samego siebie :)

 

PS: nie kreuje sie na biznesmena tylko w koncu mowie i robie co chce wobec klientow polsatu bez cenzury a poza tym to forum uczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już wspomniałem w temacie Sagemcoma mam inny problem który ujawnił się podczas ustawiania list ulubionych a mianowicie dekoder nie kopiuje z listy głównej do listy ulubionych wybranych stacji - u mnie do listy B nie przeniosło Rodin TV ale do innych już tak. Dodatkowo dekoder czasami nie akceptuje przeniesienia kanału na inną pozycje przywracając poprzedni stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie . Jak nagrywać programy polsatu mając najprostszy dekoder . Aby mieć nagrywarkę polsatu , musiałbym wziąć większy pakiet , a to na razie nie możliwe . Czy mogę kupić jakąś nagrywarkę , z twardym dyskiem , którą mógłbym nagrywać kanały polsatu ?

Możesz nagrywać na magnetowid przez euro złącze lub każdą inną nagrywarkę z twardym dyskiem . Jest jeden szkopuł takiego rozwiązania , możesz nagrywać tylko i wyłącznie program aktualnie oglądany lub inny program zaprogramowany w magnetowidzie lub nagrywarce ( dla przykładu w nocy ) , ale tuner musi pracować , innej możliwości nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie . Jak nagrywać programy polsatu mając najprostszy dekoder . Aby mieć nagrywarkę polsatu , musiałbym wziąć większy pakiet , a to na razie nie możliwe . Czy mogę kupić jakąś nagrywarkę , z twardym dyskiem , którą mógłbym nagrywać kanały polsatu ?

Można także nagrywać na dysk komputera, posiadając kartę telewizyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie . Jak nagrywać programy polsatu mając najprostszy dekoder . Aby mieć nagrywarkę polsatu , musiałbym wziąć większy pakiet , a to na razie nie możliwe . Czy mogę kupić jakąś nagrywarkę , z twardym dyskiem , którą mógłbym nagrywać kanały polsatu ?

 

Najprostszy dekoder ma tylko wyjścia analogowe, więc będzie utrata jakości ale nagrywać się da. Jak dla mnie większy sens miało by skorzystanie z modułu polsatu i zakup tunera PVR z wejściem na moduły. Na moduł można wziąć każdy pakiet włącznie z najniższym a przy nagrywaniu nie będzie utraty jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam pytanie a mianowicie czy wam po ustawieniu 4 list ulubionych też się wam kasuje jedna z nich na Sagemcomie po ustawieniu wyszukiwania automatycznego ? Bo u mnie tak niestety było i z list B,D,F,H usunęła się zawartość listy B. A z problemem wyżej to w części mam już rozwiązanie - kanał Rodin TV przeniosło na listę ale niestety nie dało się zmienić jego lokalizacji na liście :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Aktualnie mam moduł cp i od kilku lat dekoder Ferguson HF8900 ale nagrywanie na nim programów to męka, a przełączanie kanałów nie jest płynne, szczególnie w HD jest długie, z piśnięciami i szatkowanym obrazem. Do tego chyba nie będzie już dla niego wsparcia

Co wybrać ? Zastanawiam się nad

- rezygnacją z modułu i zakup dobrego dekodera HD PVR z oferty polsatu np.: Sagemcom ESI-88 lub Echostar 7400

- moduł i kupno karty DVB do PC, instalacja w komputerze typu media center

- moduł i kupno porządnego dekodera HD PVR, może na linuxie ?

 

Interesuje mnie przede wszystkim cyfrowy polsat ze względu na kanały Polsat Sport (siatkówka)

Proszę doradźcie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie CP nie ma już Echostara 7400 a Sagemcom nie jest tak dobrym dekoderem, jak być powinien. Najlepsze rozwiązanie to moduł i kupno dobrego dekodera na linuksie. Najlepiej idź z twoim modułem do dobrego sklepu z techniką satelitarną, nie wiem co by to było we Wrocławiu. W Krakowie byłby to np. Hollex. I w tymże sklepie pytasz o dekoder który będzie działał z twoim modułem. Pokazują Ci kilka modeli i wybierasz najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...