Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietaj jednak, że dekoder odłączony od prądu i/lub anteny nie otrzymuje uprawnień do karty i stąd się blokuje. Dlatego wymaga po podłączeniu "złapania" uprawnień do odblokowania kanałów/dekodera.

 

PS. Wczoraj miałem klienta zbulwersowanego, że nie działa dekoder tylko ciągle Błąd 09 od 3 tygodni i nic nie pomaga i żąda ode mnie nowego dekodera i abonamentu nie zapłaci. W 3 minuty dekoder ruszył po ponowieniu uprawnień po wczesniejszym wykonaniu ustawień fabrycznych, wyszukiwaniu kanałów i pozostawieniu na kanale 21 (Dla Abonentów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie ustawień fabrycznych dekoder nie słucha.

 

Zostaw kartę TNK na półce na dwa miesiące to też zostanie bez uprawnień, po włożeniu do tunera trzeba będzie odczekać parę minut aż ruszy.

Normalne.

 

Zostaw włączony tuner i czekaj spokojnie na uprawnienia.

A czekam. I zapewniam, że jestem niesamowicie spokojny człowiek. – Słuchając OPOLA 2011 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to nie dotyczy samego dekodera ale nie moge znaleśc postów z otwartymi oknami w CP , to sa Boomerang,Nick Jr, i Nick ten zwykly czytalam ze sa do 19czerwca, i pozniej znow bedzie ze tego kanalu nie ma w twoim abonamencie, a czy wie ktos z Was czy CP udostępni pozniej jakies inne kanaly, a i czy do pakietu familijnego bede mogla dokupic ten pakiet bajeczka bo moja corcia teraz ogląda bajki na Nick Jr bardzo sie jej podobaja. z góry dzięki za każda odpowiedz. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elizabeth21

a i czy do pakietu familijnego bede mogla dokupic ten pakiet bajeczka bo moja corcia teraz ogląda bajki na Nick Jr bardzo sie jej podobaja. z góry dzięki za każda odpowiedz. :oops:

W starej pakietyzacji Nick Jr dostępny jest w pakiecie Relax Mix, w nowej pakietyzacji w pakiecie Extra HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to nie dotyczy samego dekodera ale nie moge znaleśc postów z otwartymi oknami w CP , to sa Boomerang,Nick Jr, i Nick ten zwykly czytalam ze sa do 19czerwca, i pozniej znow bedzie ze tego kanalu nie ma w twoim abonamencie, a czy wie ktos z Was czy CP udostępni pozniej jakies inne kanaly, a i czy do pakietu familijnego bede mogla dokupic ten pakiet bajeczka bo moja corcia teraz ogląda bajki na Nick Jr bardzo sie jej podobaja. z góry dzięki za każda odpowiedz. :oops:

Jeżeli masz stary familijny, to będziesz mogła dokupić pakiet bajeczka. Jeżeli masz Familjny HD to musisz dokupić pakiet Extra HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko , mam dekoder HD Polsatu i skończyła mi się umowa rok temu, czy na karcie z dekodera są moje dane osobowe zakodowane bądź coś w tym stylu, czy mogę spokojnie sprzedać innej osobie bez strachu że gdzieś kiedyś mnie będą ścigać za niezapłacone rachunki :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...