Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własną listę kanałów chyba ustawić się nie da, czytałem tutaj, że jedynie lista ulubionych.

 

Czy ta lista ulubionych włączy się od razu po włączeniu dekodera? Czy mam pełną swobodę w układaniu kanałów, czy są na liście jakieś pozycje, których nie mogę ruszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było powiedziane wiele razy o dekoderach CPT stabilność kiepska i to nie mal każdy.(zależy od egzemplarza bo możesz dostać dobry ale HD3000 to porażka) można układać listy ulubionych ale jak ułożysz to nie można przesuwać kanałów na liscie tej co ułożyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli dołożą/usuną kanały to listę muszę ułożyć od nowa? Trochę kiepsko, ale nie codziennie zachodzą zmiany na liście, więc te pół godzinki można poświęcić na ułożenie listy. Nie ma na niej jakichś pozycji, których nie można przesunąć? Pełna swoboda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było powiedziane wiele razy o dekoderach CPT stabilność kiepska i to nie mal każdy.(zależy od egzemplarza bo możesz dostać dobry ale HD3000 to porażka) można układać listy ulubionych ale jak ułożysz to nie można przesuwać kanałów na liscie tej co ułożyłeś.

Próbowałeś teraz, odkąd wprowadzono nowy soft i rzeczywiście tak u Ciebie jest, czy tylko powtarzasz nieaktualne opinie dotyczące starych wersji oprogramowania? Pytam, bo sam mam HD 3000 do multiroomu od tygodnia i ani jednego zawieszenia nie doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to jak wezmę sagema to nie będę żałował że nie ma ipli.

z tego co czytałem wcześniej to chimery mają te wyższe modele czyli 5000 i 6000 (tu pilotem trzeba celować żeby działał) a własnie 3000 najlepszym wyborem do multiroom'u

zresztą wydaje mi że te wszystkie deki są identyczne różnią się wyjściami , wyświetlaczem itp. ale flaki pewnie mają te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy włączam dekoder HD6000 i TV zawsze muszę wybrać na telewizorze HDMI1, bo wyświetla się domyślnie AV2. Można to jakoś zmienić? W "n"-ce jeśli wyłączyłem najpierw telewizor, to było okej. Jeśli wpierw dekoder, to też musiałem wybrać ręcznie.

Moje obecne połączenie:

TV <-> dekoder: HDMI (gniazdo HDMI1)

TV <-> DVD: SCART (gniazdo AV2)

dekoder <-> DVD: SCART

Dodam, że nagrywarka DVD jest wyłączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...