Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, Drodzy Użytkownicy dekoderów od CP chciałbym zapytać, które dekodery umożliwiają tworzenie własnej listy ulubionych kanałów wedle uznania od kanału nr 1? (tak jak np. w Echostar DSB 717 gdzie można od kanału nr 1 tworzyć listę z wszystkich wyszukanych kanałów a jedynie kanał 23 Dla abonentów jest narzucony przez CP) Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :brawo:

Od jakiegoś czasu przeglądam oferty platform i na chwilę obecną oferta PC wydaje mi się najatrakcyjniejsza w stosunku-cena/programy(familijny HD+Sport HD+Extra HD)

Przeglądałem też dekodery i Sagem ESI-88 tez jest chyba najrozsądniejszym wyborem.Ma ktoś z forumowiczów jakąś inną propozycję/alternatywę?

Czy może ktoś zna jakąś stronkę aktualizowaną na bieżąco z porównaniem ofert/dekoderów platform?

Z góry dzięki za pomoc

 

p.s. czy orientuje się ktoś czy PC przewiduje możliwość uruchomienia multiroomu na więcej niż 2 telewizory?W N-ce i C+ już chyba jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki-stronka super :brawo:

 

Chyba za szybko ją pochwaliłem :(

Po wybraniu np. wszystkich AXNów,FOXów,Nickelodeonów oraz innych programów serialowych(MGM,13 Street,Universal) i kliknięciu "następny krok"-porównywarka "mieli i mieli" i wyskakuje info o przekroczonym czasie...

Tylko u mnie tak jest czy coś się u nich sypnęło? Inne tematy/odnośniki ładują się normalnie i bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ceberebek

Ta strona nie wyświetla Ci ,, mieli i mieli ,, oczekiwanych wyników ponieważ dodałeś kanały z kilku platform , a nie z CP . Nie możesz mieszać ofert dwóch platform ( C+ N i CP ) bo wtedy system głupieje . Tu możesz zobaczyć aktualną ofertę : http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... a/index.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej też zaznaczałem z kilku platform programy i bez problemu pokazywała informując w procentach trafność wyników na poszczególnych platformach- i chyba na tym ma polegać założenie tej porównywarki-zaznaczam programy,które mnie interesują i pokazuje trafność w poszczególnych platformach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moim Echostarem podłączonym do TV eurozłączem. Otóż kiedy kabel jest w wejściu do tunera w oznaczeniu TV telewizor strasznie buczy. Kiedy natomiast przełożę kabel do wejścia VCR dźwięk jest idealny jednak tuner nie reaguje na robienie głośniej/ciszej jego pilotem. Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam dekoder polsatu HD2000, no i jak co niektórzy mam problem z zawieszaniem się na kanałach HD tego urządzenia. Mam dwa pytania : Czy jak odniosę dekoder do punktu polsatu to od razu dostanę inny w zastępstwo/wymianę ? I czy jest np możliwa wymiana na dekoder HD5000 ( czy musi być ten co jest w umowie ? ) Dzisiaj telefonicznie zmieniłem umowę z rocznej na 15 miesięczną z tym pakietem extra HD, no ale irytuje to że nie można oglądać najbardziej pożadanych kanałów HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie techniczne mam ustawiona antene 90 cm na zez HB - Astra, ostatnio kanały Hot birda zaczeły mi fiksować tzn> moc sygnału spada do zera ,obraz znika itp.

 

sprawdziłem ze jakosc sygnalu na HB jest w granicach 64 maksymalnie, Astre mam ustawiona lepiej i dochodzi do 90 procent jakosci

 

czy takie ustawienie anteny moze wplywac na jakosc odbioru kanalow z HB? wczesniej mniej mi sie wieszalo i nie drazylem tematu tego ustawienia ostatnio mam problemy dlatego szukam przyczyny.

 

Mam manewrowac antena to polepszy sprawe czy przyczyna lezy gdzies indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z odbiorników oferowanych przez CP umozliwia swobodny zapis programów na własnym nośniku ?, czy też trzeba zakupić albo wynając od CP ich dysk 320 GB ?

 

I jakie odbiorniki CP mają funkcję PVR ?

 

Pytanie wiąże się z tym, że zamierzam podpisać nową umowę na 15 m., i oferują mi HD2000, ale to chyba stary model bez żadnych bajerów. A zależy mi na nagrywaniu audycji podczas nieobecności w domu - przy czym mam już własny HDD 2,5".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...