Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z dekoderem HD 5000.Dziś rano pojawiła się informacja o braku sygnału z anteny.Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne ale cofa mnie wtedy do pierwszej instalacji kanałów,której i tak nie mogę wykonać bo wyskakuje błąd.Więc już nie wiem co mam robić może wy coś poradzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie do WAS!

 

posiadam dwa dekodery na dole i u gorze .... na dole taki mini dekoder mi dali ... bo uzywam tam naprawde mini pakiet ten stary za 9 zlotych... na gorze dekoder mam taki lepszy bo jak podpisywalem umowe to bralem pakiet za 39zlostych, u gory juz rozwiazalem umowe i nie uzywam ponad 1,5 roku... zmieniłem ANTENE NA JAKAS LEPSZA NIEMIECKIEJ FIRMY I KONWENTOR ZMIENIŁEM TEZ NA LAPSZY NA DWA WEJSCIA GO MAM. I TE PYTANIE TERAZ.... SKORO MAM DWA DEKODERY A Z JEDNEGO KORZYSTAM jest mozliwosc ogladania z jednego dekodera rowniez u gory telewizij ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak sygnału to nie jest od nieopłaconych pakietów tylko od słabego sygnału, pewnie antena źle ustawiona albo jakaś niskiej jakości ew. konwerter się uszkodził, następnym razem staraj się kupować sprawdzone produkty Corab, Laminas, Televes dostosowane do wymagań polskiego rynku

 

jak chcesz oglądać na górze to co na dole to musisz zamiast dekodera użyć jakiegos video sendera, może być jakiś najtańszy medion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

video sender - wpisz w google to sporo ci sie tego pokaze, albo jak kto woli transmiter z bezprzewodowych urzadzen, lub jesli iteresuje cie polaczenie przewodowe to modulator

 

edit:

dzialac bedzie, tylko pytanie czy nie masz w domu routera bezprzewodowego ktory pracuje na tej samej czestotliwosci i gryzie sie z transmiterami

 

edit 2:

chwila, bo piszesz tak troche bez ladu i skladu, sprecyzuj jeszcze raz co chcesz osiagnac bo juz nie wiem czy chcesz z jednego dekodera sygnal na 2 telewizory podac czy korzystac z obu dekoderow ktore posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam problem z dekoderem Echostar DVR-7400 HD a mianowicie w trakcie nagrywania jakiegoś programu mogę oglądać tylko kilka innych, zwykle akurat nie te które bym chciał. Podobno można coś zmienić żeby oglądać wszystkie kanały nestety nie wiem jak i co. Tak więc prosze o pomoc. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ponieważ na moim echostarze dsb 606 nie chce mi wyszukać kanału Ictimai Tv.Co zrobić aby mieć ten kanał,kiedyś miałem ten kanał ale zmieniła się częstotliwość tego kanału i usunąłem starą wersje,teraz nie chce znaleźć tego kanału dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli wymienisz tuner na nowy ( fabrycznie nowy ) to gwarancja liczy się od początku , czyli dwa lata .

Gdy tuner zostanie naprawiony to gwarancja biegnie swoim ciągiem , czyli nie wydłuża się i trwa określony czas zgodnie z podpisaną umową na w/w tuner .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Widzę że dużo osób zagląda na ten wątek dlatego napisze to bo jest on trochę złożony .1 Samsung 305g nie używany był przez rok chciałem przekazać rodzinie zapłaciłem (PREPAID) podłączyłem i niespodzianka nic nie odbiera prócz innych kanałów nie polsatowych ( nie widzi satelity polsat ani pakietu polsatu) doczytałem ze mam stary soft 160 ale nowego nie mogę wgrać może coś muszę recznie ustawić byłem w 2 punktach polsatu ale ludzie tam ciemni że szkoda gadać...... 2. Czy ktoś skupuje dekodery mam jeszcze 2 dekoder polsatu samsung hd 370 coś tam też prepaid można to jakoś wyrejstrować aby sprzedać ?? polsat drażni mnie niesamowicie wciskają mi już kolejny dekoder i nową umowę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...