Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnosnie odbiornika HD Cyfrowego Polsatu. Aktualnie posiadam tuner CP2, ale chciałbym go zmienić na tuner HD. Czy konieczne jest podpisanie nowej umowy? Pamiętam jak zepsuł mi się echostar dsb 616 , to żeby dostać CP2 musiałem zerwać starą umowę, i podpisać nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa umową a podpisanie porozumienia na korzystanie z kanałów HD to drugie ! Ja mialem z tym problem, nie mogąc doprosić się przesłania tego porozumienia (zresztą problem szeroko opisany w SatKurier). Kiedy już przesłali (po niezliczonych telef. i mailowych interwencjach) to "prosilem się" znowu o załączenie Polsatu Sport HD i to pomimo wpłaty 2 m-ce wcześniej. Ech, na szczęście to historia - od połowy marca ma / miała być w tym temacie zmiana na +

 

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaszekk wszystko masz w temacie Xenomorpha, poczytaj o podmianie dekoderów, ale nie wiem czy jest to aktualne, bo w międzyczasie skasowali mozliwość zakupu tunera HD na własność. Ja rzucą jakąś kwotę z kosmosu (vide 299zł) to kup moduł HD i dekoder HD ze slotem CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat w kwietniu rozpocznie w swojej fabryce produkcję dekoderów HD, poinformował prezes spółki Dominik Libicki w czwartek. Dodał, że w tym roku Cyfrowy Polsat wyprodukuje w sumie ok. miliona dekoderów - wszystkie wyłącznie na potrzeby własne.

 

"W tym roku planujemy wyprodukować około milion dekoderów wykorzystując pełne moce produkcyjne naszej fabryki. Dekodery HD mogą stanowić ok. 30% tej liczby" - powiedział Libicki dziennikarzom. Poinformował też, że do tej pory Cyfrowy Polsat wyprodukował około miliona dekoderów.

 

Według prezesa spółka przeznaczy całą produkcję dekoderów na potrzeby własne.

 

"Zostaną one przeznaczone zarówno dla nowych klientów, jak i na wymianę sprzętu posiadanego przez obecnych klientów" - zaznaczył Libicki. Podkreślił, że Cyfrowy Polsat nie tylko produkuje ten sprzęt, ale jest on również wewnętrznie zaprojektowany, zarówno jeśli chodzi o hardware, jak i software.

 

Oszczędności wynikające z produkcji własnych dekoderów HD mają być analogiczne do produkcji tradycyjnych dekoderów - ta inwestycja zwróciła się na poziomie 300 tys. sztuk. Niezależnie od własnej produkcji firma nadal będzie wykorzystywać sprzęt producentów zewnętrznych.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cyfrowy ... 10356.html

 

Co to znaczy spółka przeznaczy całą produkcję dekoderów na potrzeby własne? Produkują jakiś sprzęt dla kogoś innego niż CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cytatu wynika,że cała produkcja pójdze na potrzeby własne i wspomagał ich będzie producent zewnętrzny,pewnie Echostar.Wcale się nie dziwię,przy takiej jakości produkowanych dekoderów muszą się zabezpieczyć ilościowo.Pewnie liczą na to,że jeszcze "złowią"parę setek tys.abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam dekoder Mini.Chciałem się zorientować czy istnieje możliwość wyłączenia tego czarnego paska z informacją o vod który wyświetla się co jakiś czas bez naszej zgody na dole ekranu.Bo trochę mnie to denerwuje, często nagrywam dla siebie filmy z tv a taki pasek trochę szpeci.

 

Proszę o jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkrotce byc moze bede zmuszony wymienic w ramach "lojalki" zepsuty dekoder (samsung g305) na nowy. nie ciesze sie bardzo na ta zmiane, ale jak mus to mus ;/

jest cos godnego uwagi z tego co oferuje teraz polsat ? lub moze inaczej, co najlepiej wybrac z tego calego badziewia ?

PS nie interesuje mnie HD i dekodery z dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie namierzyc samsunga 305G. H370g nie mozna dostac juz ponoc od jesieni ;] tak ze uderzam ponownie po samsunga.

tylko ciekawe czy znow pod 2 latach sie s[beep]aczy. czy w przypadku wziecia dekodera na udostepnianie, bardzo czepiaja sie [beep]ol odnosnie jego stanu przy oddawaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli mam zepsuty dekoder to musze czekac na telefon od Biura Obsługi żeby mi wymienili ? bo już do dziadów dwa razy dzwoniłem i obiecywali że skontaktują się do 7 dni a tu już dwa tyg prawie mijają i zero odezwu od nich !!!!!! A abonament trzeba placic. Mieliście taki sam problem może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeginają naprawde, 16 marca dzwoniłem do nich to powiedzieli że do 7 dni ktoś się odezwie. potem dzwoniłem raz jeszcze jak te 7 dni minęło to powiedzieli że trzeba byc cierpliwm bo kolejki mają ... i do dzisiaj zero odezwu od nich! Na bank będe pisał do nich reklamacje bo to przecież przechodzi ludzkie pojęcie.

A myślisz że oddadzą kase ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...