Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Przy takiej kwocie dojdzie miesięczny czynsz za EVOBOX PVR - 5 zł (przy Familijnym Max HD 49.99).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni mam EVOBOXa i polecam... Inni niech się uczą od Polsatu jak się powinno robić dekodery...

Inni czyli kto?Orange ma już dekoder 4K inni już też takie dekodery testują.Akurat Polsat robi od dawna dekodery i do tej pory szału one nie robiły.Do czasu gdy nie pojawiło się  ADB to były okresy że dekodery ciągle się zawieszały i trzeba było ich resetować.Oczywiście piszę o sprzęcie własnym bo dekodery nie ich produkcji w ich ofercie działały normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD5500 też mogą dać i ten polecałbym brać.

A czym on tak bardzo różni się od HD 2000 :?:

toż to prawie zamiana siekierki na kijek :wink:

----------

@seba8006

Choć Cię nie interesuje nagrywanie,ale możesz ewentualnie zapytać o ESO-88 albo PVR 7000(ale ten nie pamiętam czy można teraz dostać) oba nagrywają, będą bez abonamentu a przede wszystkim są znacznie szybsze od wszystkich typu HDXXXX,

ale wszystkie te jednak na głowę bije Evobox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni czyli kto?Orange ma już dekoder 4K inni już też takie dekodery testują.Akurat Polsat robi od dawna dekodery i do tej pory szału one nie robiły.Do czasu gdy nie pojawiło się  ADB to były okresy że dekodery ciągle się zawieszały i trzeba było ich resetować.Oczywiście piszę o sprzęcie własnym bo dekodery nie ich produkcji w ich ofercie działały normalnie.

no właśnie chociażby Orange... 

i co z tego, że 4K?

Ani to ładnie nie wygląda(wygląd grafiki jak z poprzedniego wieku), z działaniem też są duże problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym on tak bardzo różni się od HD 2000 :?:

toż to prawie zamiana siekierki na kijek :wink:

----------

@seba8006

Choć Cię nie interesuje nagrywanie,ale możesz ewentualnie zapytać o ESO-88 albo PVR 7000(ale ten nie pamiętam czy można teraz dostać) oba nagrywają, będą bez abonamentu a przede wszystkim są znacznie szybsze od wszystkich typu HDXXXX,

ale wszystkie te jednak na głowę bije Evobox

No 5500 trochę szybszy jest niż reszta, według mojej opinii i innych. PVR 7000 już nie można dostać, tylko ESI-88.

 

Jeszcze możesz sprawdzić ten obecny HD2000 czy gdzieś nie ma z nim problemów, bo mógłbyś go wymienić na inny HDxx00 i nie musiałbyś płacić aktywacji i miesięcy za free było by 3 a nie 1.

Edytowane przez Cyfek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwonię do Cp i  zapytam co mi mogą zaoferować. Wtedy podam tu co mi chcą dać.


Po rozmowie z konsultantką za 49.90 plus 5 zł na miesiąc opłaty ( promocja przez 6 miesięcy 19.90 ) , wybrałem evoboxa. Czekam na kuriera z przesyłką i nową umową. Zobaczymy jak to będzie się sprawowało.

Edytowane przez swojadroga
Przeniosłem do bardziej odpowiedniego tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinka sobie wzięła CP z evoboxem ,a więc miałem okazje się pobawić nim i przyznam ,że mile mnie zaskoczył. Moim zdaniem jest o wiele lepszy on dekoderów NC+ i ORANGE. Oczywiście można się przyczepić ,ale jest to sprzęt od operatora ,a on będzie miał zawsze jakieś ograniczenia . CZERSTWY @ a skąd wiesz, że ten evobox nie odbiera 4K i DVB-SX? Nie ma tego w specyfikacji ,ani soft tego nie umożliwia teraz pewnie ze względu licencyjnych ,ale nigdy nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsultantką za 49.90 plus 5 zł na miesiąc opłaty ( promocja przez 6 miesięcy 19.90 ) , wybrałem evoboxa. Czekam na kuriera z przesyłką i nową umową. Zobaczymy jak to będzie się sprawowało.

No i fajnie,ale jak już go ogarniesz to idź do APSu i dokup zestaw antenowy a szczególnie konwerter unicable, który robi dosłownie z niego kombajn a w dodatku jeszcze przyspiesza zmianę kanałów,po za tym szybko się przekonasz do nagrywania-na bank :) a z nowym konwerterem możesz jednocześnie rejestrować nawet 3 kanały i czwarty dowolny oglądać.

 

 CZERSTWY @ a skąd wiesz, że ten evobox nie odbiera 4K i DVB-SX? Nie ma tego w specyfikacji ,ani soft tego nie umożliwia teraz pewnie ze względu licencyjnych ,ale nigdy nie wiadomo

Było tu już o tym(nawet sam miałem takie nadzieje), ale fachmany z forum po analizie bebechów wydali wyrok że to nie przejdzie,

no ale... "koń ma 4 nogi i też się potknie" ;)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fezuj na tę chwilę posiadam talerz 90 , konwerter jakiś zwykły bez szału. Generalnie 2 kwietnia wylatuje do Irlandii i tam będę używał a raczej mój syn będzie oglądał bajki. Dla tego między innymi nabyłem też miernik satlinka ws6933 co by przy wiatrach jakie tam są nie płacić non stop za wołanie  kogoś do  ustawiania.  Jak wspominałem nagrywał nie będę a i tak większość swojego wolnego czasu spędzam przy moim hobby jakim jest krótkofalarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog

Tylko pamiętaj, że będzie to całkowita analogia np. do jazdy samochodem sportowym tylko na 1 biegu..... itp.

A dokładniej- posiadasz szybki sprzęt i tak po mojemu dławisz jego 3/4 mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem wszystko rozumiem , ale na tę chwilę nie mam " wolnych " środków na zakup czegoś innego , z 2 strony i tak będę musiał kupić talerz w Irlandii i może tam jakiś konwerter nabędę , póki co  do końca marca " pomęczę" się z tym co mam  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie taniej Ci wyjdzie wydać w APSie,albo CP 130zł. na talerz i konwerter unicable(cena promocyjna przy przejściu na Evoboxa),

talerz zostaw a konwerter do walizy i hajda we świat ;)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale będzie kłopot z przelotem , bagaż mam już wykupiony i zabieram sporo sprzętu krótkofalarskiego, talerz mam 90 i używam go tu w Polsce zresztą nie wyobrażam sobie zabierania talerza razem ze sobą do Irlandii. Tam na pewno mają i będzie można kupić za przysłowiowe grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...