Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę już nie dojdą nigdy jakieś rewelacyjne kanały. Zobaczcie na ofertę SKY Digital i wszystkie kanały typu +24 i konkretnie tematyczne kanały. I każdy kanał teraz dochodzący jest urozmaiceniem oferty nie filarem. I nasz rynek do tego samego dąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T były ogólne kanały w CP. Trendy ida tak jak mówię. Powstają kanały tematyczne i powtórkowe. Paczki C+, HBO rozdzielone na powtórkowe kanały. Paczka AXN. Paczka Discovery. Paczka National G itd. Powstawanie takich kanałów jak Ntalk czy TVN religia(jaka będzie nazwa nie wiem) itd. Kolejne powstające kanały to są już takie dla niewielkiej grupy abonentów pokazujące konkretne rzeczy z danej tematyki. Tak samo z muzycznymi kanałami itd.

Rynek do tego dąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory myślałem że n-ka dołączy na jesień kanały NonStop Kino w HD i Filmbox ale informacja o Movies 24 sprawia że bardziej prawdopodobne jest dołączenie tych kanałów do CP, chociaż wcale nie twiwrdzę że Movies 24 jest złym kanałem, wręcz przeciwnie, podobnie jak na Hallmarku w Movies 24 możemy liczyć na najnowsze produkcje filmowe, no i mają to ponoć nie być seriale jak na Hallmarku ale pełnowymiarowe filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zwykły chwyt marketingowy od strony n-ki. Ciekawe, ile ludzi wzięło n właśnie myśląc, że w ofercie jej będzie można oglądać ten kanał. Śmiesznie by było, tak reklamowali swoją ofertę w ostatnich chwilach przed i po starcie. Tyle szumu zrobili wokół obecności wszystkich nowych kanałów tematycznych TVP. Aha, jeszcze TVP Film był w "Hitach filmowych". A tutaj, kochana TVP ich "wydymała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak wygląda 3/4 kanałów. Licząc od Paczki C+, HBO, tematyczne AXN to tez powtórki, TVN7 tak samo, paczka Discovery. paczka CineMax, I z tej listy mamy 16 programów gdzie w sumie tylko jest tak naprawdę 5,5 kanału ( C+ Sport liczę za pół). Telewizja zmierza do tego, żeby każdy mógł oglądać programy o określonej tematyce kiedy chce. I w taki sposób będzie szła oferta każdej platformy. Będą powstawać coraz dziwniejsze kanały albo kanały z powtórkami. Tobie odpowiada premiera o 21 a mi np powtórka o 2.

Tak wygląda SKY digital bardzo rozbudowana tematycznie.

 

A co do tematu to myślę, że N mogłaby się zainteresować aspektami technicznymi sportów motorowych i zrobić tego typu kanał pokazujący wszytko dotyczące sportów motorów od budowy silników, konstrukcji bolidów czy pokazywać rożnego rodzaju dziwne sporty motorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak stworzą to nie mieliby porządnych filmów, bo prawa rozdzielone są już na Canal+ i HBO, chyba, że z własnymi filmami no to coś by mieli lepszego, ale przecież nie mają takiej biblioteki... no sam widzisz, dobrego jakościowo kanału to nie mieliby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ITI nie powinno tworzyć własnego kanału z filmami. To nie jest takie proste zapchać ramówkę, a ludzie badziewia nie chcą oglądać. Swoje kultowe produkcje będą z pewnością dawać na VOD.

 

Ciekawy jestem, czy stworzą kanał nKuchnia. Na platformie takiego kanału nie mają, a kupić kilka produkcji od zagranicznych przyjaciół nie jest trudno. Do tego sami mogą nakręcić kilka programów np. z Pascalem.

Tylko, że taki kanał to nie powinno być tylko gotowanie przy garach, ale i poznawanie smaków Świata, jakieś podróze kulinarne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Wikipedii i pod ADRESEM adresu do Wikipedii nie podam, bo nie wchodzi, musisz sam wpisać w przeglądarce --> http://pl.wikipedia.org/wiki/N_(platforma_cyfrowa)#Uk.C5.82ad_kana.C5.82.C3.B3w tutaj jest cały układ.

 

edit james_b: do @Shadowriver: zauważ, że u mnie adres wygląda lekko inaczej niż u Ciebie i dlatego nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...