Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wszystko jest możliwe ale nie wydaje mi się aby Cyfra zrobiłóa fuzję z CP.

Jeśli tak to dlaczego wcześniej nie pochłoneła CP wecześniej było im znacznie łatwiej a teraz CP napewno nie sprzeda się Cyfrze napewno nie z taka ilościa abonamentów ta firma w końcu zaczęła przynosić zyski a słyszałeś o ty, żeby

jakaś dobrze prosperująca firma nagle została sprzedana?

A co do Fuzji z N-ką to raczej też nie możliwe. Właściciel N-ki to gigantyczny koncern, fabrka do robienia pieniedzy i dam sobie głowe obciąć, że się nie sprzedadzą. Będą tak długo inwestować a pieniądz na to mają i głowe do intersu też aż w perspektywie kilku lat zaczną też zarabiać na swojej platformie.

Wiadome jest też to, że w końcu przybywanie nowych abonentow się skończy

i zacznie się migracja i może być tak, że wszystkie 3 platformy zostaną bo będzie się im to opłacać. Podobną sytuacje obserwujemy na przykładzie naszych operatorów telefonii komórkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"TVP Sport nie może być w żadnej platformie na wyłączność. Bo jest tematycznym kanałem TV publicznej."

 

Mad o niczym to nie swiadczy, TVP Sport jest programem czysto komercyjny i moglby byc na wylacznosc w n-ce tylko nie wiem po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie,ale dlaczego dotak nie ma go w innych platformach moze go nie chcą?

taka umowa na cos w hd w nsport z tvp bylaby dobra dla kanalu platformy n urozmaicila by go tak jak nhl i bundesliga(w przyszlosci moze live w sobbote?bo tyle meczyw sobote a sk sk+ nie pokazą ich wsszystkich) ktora jest na tym kanale dzieki nasn i sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica czy dany kanał jest na wyłączność czy nie? Jak czytam post typu co wy na to żeby TVP SPORT było na wyłączność w "n" to pękam śmiechem! I uwierz nawet jakby było to kokosów na tym kanale by "n" nie zrobiło bo obecnie to najsłabszy kanał sportowy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko jest możliwe ale nie wydaje mi się aby Cyfra zrobiłóa fuzję z CP.

Jeśli tak to dlaczego wcześniej nie pochłoneła CP wecześniej było im znacznie łatwiej a teraz CP napewno nie sprzeda się Cyfrze napewno nie z taka ilościa abonamentów ta firma w końcu zaczęła przynosić zyski a słyszałeś o ty, żeby

jakaś dobrze prosperująca firma nagle została sprzedana?

 

To nie ma żadnego znaczenia. Jeżeli w CP i Cyfrze uznają, że lepiej się połączyć, to tak będzie i żadne lamentowanie nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że TVP nie jest TV Publiczną...

Bo od kiedy i gdzie tak jest indziej aby Publiczna TV pokazywała reklamy, przerywała nimi seriale, a ostatnio gdzieś czytałem że wprowadzone będą konkursy SMSowe, w stylu TVN!

 

Czy to jest TV Publiczna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvp sport inwestuje z wlasnych zrodel na prawa i nie jest publiczna bo inkasuje kase od abonamendow kablowek czy platformy n,

nie wazne czy na wylacznosc czy nie,

wazne czy n podpisaloby umowe na przekaz czegos z tvp sport w nsport w hd,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...