Skocz do zawartości

Oferta programowa platformy "n"


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostęp miałbym tylko u mnie z zamocowaniem konwertera drugiego jest problem , bo antena stara ma 3 te druty które trzymają konwert i ciężko przymocowac drugi , już miałem to zrobione ale zostawiłem jeden ustawiony idealnie na Hot Birda i teraz by Hot Bird był idealnie a także Astra to może być problem , ale może się pobawie z tym kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie się zgodzę.Powinna wejść paczka polsatów w pierwszej kolejnośi:polsat,tv4,polsatnews(podobno jest niezły) i reszta polsatplay i polsat cafe.Superstacja też bo to dobry kanał.Jeżeli chodzi o ofertę muzyka i style:to Paczka MTV(MTV Dance,MTV BASE,MTV HITS,TMF) oraz FoxLife ten kanał jest dobry:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

No właśnie, się nie dziwię. Na samym początku umowy większość dostaje prawa na wszystkie kanały, później testowe zostają zablokowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Wam opowiem inną sensację...

Parę miesięcy temu, skakałem z nudów po kanałach i na pierwszym z brzegu testowym mignęła mi plansza NGC...przez ułamek sekundy, pomyślałem wtedy ,, gites, będzie świetny kanał na N'' a tu kicha do dziś nie ma...

A więc jaki był sens testowania kanału National Geographic którego i tak nie wprowadzili do oferty , a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że n-ka zaniedbała pakiet kultura nauka świat gdyż jako jedyny nie był wzmocniony (owszem dodano tvp historia ale jest to kanał fta dostępny z astry) myślę że paczka viasata mogłaby n-ce pomóc, choć za pewne mają inne problemy na głowie obecnie jak np. przetarg na LM porażka spowoduje utrate około 1/5 abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...