Skocz do zawartości

Lepsza szafka "z miejscem" na telewizor w środku, czy lepsza szafka RTV - jak myślicie?


Gierek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. 

 

Wiem, może... nie wiem... przesadzam, ale czuję, że mam taki lekki problem. 

 

Mianowicie... obecnie korzystam z telewizora w szafce - taka duża szafka - pierwotnie z pięcioma regałami, ale środkowy został usunięty - na telewizor - 32-calowy - stary, swoje lata ma - bez HEVC, i myślałem nad zmianą tego rozwiązania, ale... jest problem. 

 

Mianowicie... mam problem z przyzwyczajeniem do danych rzeczy - taki psychiczny. Dziwnie się czuję z faktem, że mogę oddać tą szafkę, że mogę telewizor nowy mieć niżej, że powyżej telewizora nie będę miał dodatkowych regałów na swoje rzeczy, że mogę nie mieć miejsca na swoje rzeczy. 

 

Z drugiej strony... czuję, że gdy próbuję podczas sprzątania wytrzeć szafkę, regały, usunąć kurz, to mam z tym ogromne problemy z powodu braku miejsca w większej przestrzeni w miejscu, gdzie mam telewizor. Sam też czuję, że wtedy byłbym pozbawiony możliwości kupienia nowego telewizora, gdybym pozostawił obecną szafkę na obecny telewizor, i nawet i... mógłbym mieć problemy z montażem (gdybym kiedykolwiek kupił np. Play Now Box TV) nowego tunera - z powodu braku miejsca w obecnej szafce gdybym pozostawił obecną szafkę. 

 

Ale... przyzwyczajenie do obecnych rzeczy mnie po prostu... niszczy. 

 

Jak myślicie - co zrobić z danym faktem? Fakt, mógłbym kupić to samo, ale w większej szerokości, ale czuję, że to mogłoby nie rozwiązać problemów. Z drugiej strony - znalazłem szafki RTV w  naprawdę jak dla mnie niezłych cenach. 

 

Proszę Was o pomoc, bo... sam przeczuwam, że to moje przyzwyczajenie do obecnej sytuacji (i wielu innych rzeczy), to... może mnie prędzej do grobu wpędzić, zanim cokolwiek pokonam. 

Z góry dziękuję, i pozdrawiam, i życzę miłego wieczoru. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...