Skocz do zawartości

Wygląd forum - propozycja @SiG


Mr. Orbita
 Udostępnij

Ocena propozycji grafiki dla forum  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena propozycji grafiki dla forum

    • Jest OK
      28
    • Wymaga korekt, ale będzie OK
      14
    • Nie przypadła mi do gustu
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi coś wpadnie na myśl to zrobię jakieś nowe .

 

Przyszedł czas ma rangi :

 

Dla administracji :

 

rangi_admini.gif

 

Dla Userów Wersja pierwsza :

 

rangi_wersja_1.gif

 

Wersja Druga :

 

rangi_wersja_2.gif

 

Jedna od drugiej różnią się odstępami między sobą wydaje mi się że ta druga będzie Ciekawsza .

 

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu nie dogodzisz :P

 

Jakie są przedziały postów w tych rangach? Na screenie tam jest że ktoś ma jeden post i odrazu 2 literki zamiast jednej?

 

Przedziały to zależą od administracji oni sobie ustalają z góry , ja tu tylko dałem na takim przykładzie 1 Post -> Dwie literki , hehe

 

:):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle te rangi? :?: Mogę pisać kilkanaście postów dziennie i szybko zostać expertem. :!: A ze mnie expert jak z koziej d*** trąba. :!: Kto chce pisać na forum powinien mieć satysfakcję z tego, że: pomoże innym użytkownikom w rozwiązywaniu problemów, ze swojej wiedzy w dziedzinie telewizji satelitarnej, z wymiany doświadczeń itd... .

A niektórzy tłuką posty jak kapustę w beczce!!! Proponuję na tydzień wyłączyć licznik i pewnie ilość postów spadnie.

 

Uderzyłem w stół, ciekawe czy nożyce się odezwą? :wink::wink::wink:

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja że ilość postów nie jest tu najważniejsza :) Ale jak był rangi w obecnym skinie to zrobiłem i w swojej propozycji .

 

A moja propozycja jest taka , może zrobimy na forum funkcje Pomógł/Pomogła . Jeśli ktoś będzie miał problem to napisze temat i jeżeli ktoś udzieli mu odpowiedniej odpowiedzi na jakiego problem (zapytanie). To założyciel tematu będzie mógł go obdarować punktem . Im więcej takich punków będzie ktoś dostawał to wtedy znajdziemy tego eksperta na forum.

 

Jeszcze dziś wrzucę taką funkcje na moje forum . Zobaczymy jak to działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry jest Twój pomysł z funkcją POMÓGŁ/POMOGŁA. :D

 

Myślę, że rangi (jakby miały zostać) mógłby nadawać Administrator razem z grupą Moderatorów i członkami grupy SAT KURIER VIP. Wyniki ogłaszaliby np. na koniec każdego miesiąca. :D

 

Drugi pomysł mam taki, że Administrator razem z grupą Moderatorów i członkami grupy SAT KURIER VIP podają np. pięć kandydatur na awans na poszczególne rangi w dowolnym czasie a użytkownicy forum głosując wybierają np. trzech. :D

 

Oczywiście nadawanie awansów odbywałoby się bardzo rozsądnie i oszczędnie, co podniosłoby poziom merytoryczny Forum Satkuriera.

Nieprzestrzegających regulaminu forum można by degradować do niższej rangi.

 

Może rozbudowlibyśmy trochę rangi. Moja propozycja jest taka:

1. początkujący, 2. użytkownik, 3. doświadczony, 4. pasjonat,

5. zaawansowany, 6. expert, 7. zasłużony dla sprawy, 8. Sat Kurier VIP.

 

Trzeba w jakiś sposób urozmaicić to forum. :wink::wink::wink:

 

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedyś to było przerabiane ale na forum medialink, co zrobić, nie ważne rangi , ważne wypowiedzi i dobra znajomość tematów i dobra zabawa na forum chyba oto nam chodzi, a nie kto co i jak napisał, czy zrobił błąd- wiadomo trzeba poprawiać, ale nie możną przesadzać, bawmy się i zapraszajmy innych do odwiedzania, aby forum nie stało się smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...