Skocz do zawartości

Ferguson FK-6900 CR - software


Robin28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za wskazówką kolegi powyżej, zaryzykowałem i wgrałem oprogramowanie 604 do wersji z nowym panelem.. I działa :) Jedyna różnica to przedni panel cały czas świecący się na czerwono.

 

http:// :censored:

 

Kto ma problemy z oglądaniem programów CAID 1813 powinien wgrać soft wymieniony powyżej.

 

Mimo, że jest to soft witaminkowy to mam nadzieję, że moderacja go nie usunie. Tu nie chodzi o promowanie piractwa. Soft ten jest w tej chwili jedynym rozwiązaniem na oglądanie kanałów po zmianie kodowania. A Ferguson mimo zgłoszenia problemu nic nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie sie postarali:):) potwierdzam, na sofcie 122 wszystkie kanaly c+ chodza:)

co do listy programów to po zmianie softu z 116 na 122 lista sie wgrala ale programy z listy połaczyly sie z reszta kanałów. Ale przynajmniej kolejnosc sie zachowala;)

to w sumie najmniejszy problem,zawsze można sobie ułożyc nowa liste;) ważne że programy chodza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie a tylko wy mozecie mi pomóc. Weżcie swoje FK 6900 włączcie tylko do zasilania ( nie podłączajcie żadnych kabli ani do tv ani do konwentera) i tak potrzymajcie dłuzszy czas około kilkanaście minut.Pytanie co powinno pojawić się na wyswietlaczu i czy po okresie kilkunastu minut gasnie wyswietlacz czy nie.Jestem akurat w sporze z serwisem. U mnie na FK po podłaczeniu tylko do zasilania początkowo pojawia się napis 00000 i ikonka czerwona satelitki ale póżniej po kilku minutach gaśnie wyswietlacz.Chodzi mi o to jak sprawdzić FK bez instalacji satelitarnej i rozrywania plomby. bo moze to jest prosty sposób by udowodnić czy tuner jest zepsuty czy to wpływ instalacji.( u mnie czy pod instalacją czy bez niej jak opisałem ,tuner gasnie i samoczynnie tak jakby po nagrzaniu przechodzi w stan gotowości a sklep w którym go brałem nie ma instalacji sat i nie mam mozliwości innego sprawdzenia i udowodnienia im ze tuner jest niesprawny z powodu np wady materiałowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. wrzucilem i dziala. tylko kolory sa odwrocone na panelu - swieci sie na niebiesko jak jest wylaczony, a na czerwono jak wlaczony. Ta nowa wersja oprogramowania w polaczeniu ze spliterem caly czas zawieszala mi tuner. Tutaj widze, ze dziala w miare stabilnie na sofcie 104 i sa wszystkie kanaly z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam trzy tunery Fergusona FK 6900 CR (nowy panel) system oparty na greeneightsystem 3 karty klienckie przewodowe client wire link i serwer przewodowy serwer wire link.

Od czasu zmiany kodowania w C+ mam nieustanny problem z funkcjonowaniem mojego systemu zrywa, nie dekoduje zawiesza się itd.

Obecnie w tunerach wgrany nowy soft NP 122 z najnowszą aktualizacją greeneightsystem v 3.0.0.0. - to totalna masakra działała tylko jedna karta i to na parę minut reszta nie jest dekodowana w tunerach...poprosiłem zatem producenta o podesłanie poprzedniej wersji v 1.8.2.0 i to "jakoś" z nastawieniem na "jakoś" działa...z moich obserwacji widzę że karty gubią dekodowanie, mają problem z komunikacją z serwerem bo po wysunięciu i wsunięciu karty 2-5 razy obraz powraca, czasem trzeba wył/wł i tak co kilkanaście, kilkadziesiąt minut - sprawa strasznie u[beep]liwa nie mówiąc już o komentarzach mojej żony i dzieci

Ponadto jeszcze po aktualizacji do NP 122 moje Fergusony zaczęły się blokować tzn głównie po nocy kiedy nie są używane przechodzą w jakiś tryb z jedną cyfrą na wyświetlaczu i nic nie można zrobić są jakby zawieszone, trzeba włączyć i wyłączyć z wtedy się odblokowuje. Wysłałem już to info do Fergusona ale na razie bez odpowiedzi

 

Pytanie do Was koledzy gdzie znaleźć wersję softu 104 i czy z tunerem nic się nie stanie jak cofnę się do starszego firmwere

Czy wgranie tego softu może rozwiązać mój problem czy ktoś z Was ma doświadczenia z tym problemem, może inne podpowiedzi.

Cały czas koresponduje z pomocą techniczną greeneightsystem, ale na razie niezbyt też potrafią rozwiązać mój kłopot...

 

pozdr rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam ten sam problem co poprzednik po zmianie systemu kodowania, rozjechało sie wszystko ale... tylko na FK-6900 , mam jeszcze Arivy 100E na nich problem nie wystepuje. Aktualnie mam splitter Clone+, z aktualizacja z dnia 5-11-2010 i softy w tunerze 122. Dekodowanie dziala bardzo różnie od 15minut do 1,5h (maxymalny czas jak udało mi się uzyskac) jednak wystarczy wysunąć i wsunąć karte ponownie i system na kilka chwil rusza. Jednak generalnie jest to masakra, mam dostęp do tunerów cyfry oryginalnych i na nich jest niestety OK. czyli problem wygląda iz lezy po stronie Fergusona. Czy ktos ma jeszcze podobny problem a może macie jakieś inne rozwiązanie? Tunery są z nowym panelem i od nowości miały soft 117 ale na nim tez się wykładało.

 

JAk ktoś ma jakieś pomysły prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...