Jump to content

antoniofavretto

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About antoniofavretto

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak też zrobiłem, takie info mam w dekoderze Opticum HD X310 Czy w takim razie uprawnienia zostały już pobrane? Niestety kanałów HBO nadal brak... ;/ zarówna z karta cameleon w dekoderze jak i w spliterze
 2. To jak nadać nowe uprawnienia na kartę? Dodam tylko ze tuner pace pvr 500 mam uszkodzony (nie uruchamia się)
 3. Witam, Mam problem z pobraniem uprawnień na karcie cameleon. Mój sprzęt to karta camelon + spliter Big 2 + Blocker/Konwerter ECM (FEDC) + 4 tunery Opticum HD x310. Ostatnio przedłużałem umową z nc+ gdzie obiecano mi przez 6 m-cy pakiet kanałów HBO. Wszystkie kanały działają natomiast nie działają kanały HBO (komunikat "kanał zakodowany"). Dzwoniłem do nc+ pakiet hbo jest włączony, pani nadała ponownie uprawnienia na kartę. Włączyłem na pół godziny kanał TVP1 HD - kanały HBO nadal nie działają. Jak sprawdzić czy mam aktualne uprawnienia? Karta cameleon jest oczywiście cały czas w blockerze. Czy mogę jakoś uruchomić HBO?
 4. Ktoś pomoże? Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
 5. Ale w jaki sposób mogę potwierdzić że moja karta cameleon ma nadany FEDC? Czy ma ktoś dostępne oprogramowanie do splittera S.L.J. ELEKTRONIK które rozwiązuje problem FEDC? Tylko jak to potwierdzić czy zmieniono mi operatora/provider z z 000068 na 00FEDC???
 6. Witam. W jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja karta Cameleon nc+ została zmodyfikowana i zmieniono operatora na 00FEDC? Karta działa w tunerze Pace, natomiast nie działa ze splitterem Card Spliter HD S.L.J. "Elektronik".
×
×
 • Create New...