Skocz do zawartości

TECHNOMATE 5300D Czy jest dobry i opłaca się kupić.


Zaruchaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tak

2. Szybka aktualizacja oprogramowania, odtwarzanie MP3, przeglądanie zdjęć JPG, teoretycznie też timeshift i nagrywanie na pendrive/zewnętrzne HDD, ale nie pamiętam jak to działało - czasami zagląda tu TECHNOMATE, być może uściśli ten temat jak wpadnie ;)

3. O tym nie dyskutujemy na naszym forum - regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Technomate oceniam jako BARDZO DOBRE tunery.

z tym , że moje doświadczenie było takie, iz najpierw miałem 5300, ale tam blind scan nie funkcjonował poprawnie (nie łapał wszystkich transponderów, nawet takich popularnych, łatwo odbieranych - coś w sofcie było nie tak). zamieniłem na 5400 - i gitara!

tunerek super.

Technomate są bardzo czułe, nie wymagają nadzwyczaj precyzyjnego ustawienia anteny, mają doskonały obraz i dźwięk.

w 5400 blind scan działa prawidłowo.

jeśli nie interesuje cię dx-owanie i nie potrzebujesz blind scanu działającego perfekcyjnie, to bierz 5300, tańszy. ręcznie wpisywane transpondery są wszystkie wyłapywane.

 

miałem już parę tunerów - ten oceniam za najlepszy z tych, które przeszły przez moje ręce, a które mieszczą się w rozsądnym przedziale cenowym.

moim zdaniem bardzo warto.

czy jeszcze gdzieś kupiesz? - zerknij na stronę dystrybutora technomate: www.technomate.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Technomate oceniam jako BARDZO DOBRE tunery.

w 5400 blind scan działa prawidłowo.

 

Blind scan nie działa dobrze i daleko mu do ideału! Po pierwsze nie wpisuje prawidłowych parametrów, po drugie jest strasznie niestabilny. Każde przeszukanie daje inny wynik, a czasami dodatkowo tuner potrafi się zawiesić. Ogólnie blind scan w 5400 do bani, reszta jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tego na wyprzedaży jakiejś. Chyba na nim nie będzie wywalać TNK albo jakieś świry że program sie wiesza lub tuner.

 

Każdy tuner się wiesza, ale to wyjątkowo sporadyczne przypadki.

Jak chcesz kupuj, do TNK będzie dobry.

W podobnym przedziale cenowym możesz jeszcze upolować tuner BigSat, Linbox5818, a ostatnio Globo wypuściło mały, tani tunerek z czytnikiem, pod nazwą Opticum 4050CX (był 4050C ale FTA, na potrzeby rynku dorobili czytnik ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy możecie mi powiedzieć jak wygląda współpraca odbiorniaka Technomate TM-5400CI+ Super z kartą TNK i modułem Polsatu jednocześnie. Ma ktoś taką konfigurację? Kiedyś czytałem w SatKurierze, że odbiornik ten słabo współpracuje z modułem Polsatu, zmieniło się coś w tej materii? A poza tym są jakieś postępy przy tworzeniu spolszczonego softu? Czy raczej nie ma co liczyć na jego powstanie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie tuner współpracuje bezbłędnie zarówno z kartami TNK jak i modułem CAM Polsatu Cyfrowego.

 

Co do spolszczenia... Pojawiają się drobne zmiany w tym kierunku - poprawnie działają napisy DVB wraz z polskimi znakami, pojawiła się obsługa polskiej czcionki w teletekscie, natomiast menu nadal jest po angielsku. Pozostają też krzaczki w EPG na niektórych kanałach Cyfry+ i PC. Za to bardzo dobrze działa EPG na kanałach TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...