Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również zamówiłem sobie pakiet z kanałami HD. Jest tylko jeden problem z płatnością. Doładowałem konto paypal przez przelew błyskawiczny(mbank) a saldo konta od godziny 0,00zł :| Wydaje mi się, że przelewy błyskawiczne wykonują się w niedzielę więc w czym problem?

 

Edit//

Już wiem gdzie leży problem. Nie mam potwierdzonego adresu email, jest napisane że wysłali email i tam należy kliknąć w link aktywacyjny jednak żadnej wiadomości z paypala nie dostałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba chodzi o to, że dokonując błyskawicznego doładowania konta musisz mieć identyczny mail (oprócz tego imię, nazwisko itp.) podany w banku i identyczny w PayPalu.

 

Co do samej realizacji to nie jest błyskawiczna, u mnie trwała ponad pół godziny (gdy wszystko było ok)

 

Gdyby dalej były problemy, to zadzwoń do nich jutro (do tych błyskawicznych doładowań), kiedyś pomyliłem się z kodem do wpisania w tytule przelewu i udało mi się to wyprostować podczas rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem. W mailu od nich był kod potwierdzający, który trzeba było wpisać na stronie paypal. Nie było linku do potwierdzenia adresu email i to mnie zgubiło. Email mam identyczny w zamówieniu i w koncie paypal. Wpłaciłem już 139 euro i w komentarzu do płatności na wszelki wypadek podałem ID zamówienia i adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście nie zawsze tak jest- wszystko sie zmienia dynamicznie. Nie ma reguły ze na +1 jest angielski zawsze, a np na +6 tylko arabski w 2 dialektach. Ot zwyczajnie- leci mecz, wciskasz przycisk do zmiany ściezki dzwiękowej i sprawdzasz. Gdy leci na HD 1 La Liga lub Serie A- komentarz jest również po angielsku. I tez nie na wszystkich meczach w SD jest angielski- tak jak wpisałem wyżej, wszystko zależne od danego spotkania. po prostu trzeba sprawdzic czy w czasie transmisji jakie scieżki dzwiękowe są dostępne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przyda się innym, moja głupota, nie zdawałem sobie sprawy.

Po wejściu na strone i po zalogowaniu w przeglądarce jest opcja tłumacz np : na polski.

Kiedy to się stało (przetłumaczona strona) kupowanie nie działa, koszyk się nie napełnia.

Dziękuje za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.socceramerica.com/article/46 ... arket.html

 

Zgarnęli główne paczki do transmisji Ligue 1, Ligi Mistrzów, Bundesligi, Serie A na omawianym wcześnie Bein Sport.. Część samodzielnie, a część z Canalem+.

 

W Anglii też się zastanawiali nad Premier League, ale ostatecznie nie wystartowali. Mówi się, że następnym razem odbiorą Sky/BT prawa do transmisji:

 

http://www.guardian.co.uk/media/2012/ju ... -tv-rights

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...