Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karty rozprowadzać? Tam jest Irdeto 2:

Encryption: Irdeto 2

Official Box Required: NO (Embedded Irdeto Receiver recommended)

które towarzyszy AJS zdaje się od jesieni 2009.

 

Niczym się tam oferta nie różni od tej na jsc-cards.com (tam też możesz wybrać między Irdeto 2, a viaccess 4.0) oprócz tego, że jest ileś razy droższa. :wink:

Sam mam taką Irdeto 2 w szufladzie, tylko chyba nie złapała patcha do 13/19 jak wysyłali z satki i jest bezużyteczna.

 

Pozostaje współczuć tym, którzy kupili niedawno karty...

+1 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy zwrociliscie uwagę ze pakiet gdzie będą puszczali jakikolwiek mecz ANGIELSKIEJ PREMIER LEAGUE nie będzie dostępny na Hotbirdzie.Jest wyraźnie napisane ........ 2013/2014 SEASON - NOT AVAILABLE FOR HOTBIRD !!!!

Zastanówcie się też troszeczkę.....puszczając to na Hotbirdzie puszczają wszystkich z torbami....... :lol2: Więc mi się w to nie chce wierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to kogoś ciekawiło - zajrzałem na 7°W, na 180cm w Krakowie z AJS działa tylko 12,284H, są tam kanały od +1 do +5 (+5 na 13°E już nie ma, tam jest, działa). Próbuję się dobrać do pozostałych transponderów, ale sygnał jest słabiutki. Na 3°E paczka AJS to kopia 11,296H z 13°E, zestaw kanałów jest zawsze taki sam (czyli teraz +1/+2/+3/+4, Global i News).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

może kogoś zaciekawi, mam nową kartę na kanały +1 do +10 i HD1 i HD2, dostałem w prezencie - zakupiona w Dubaju, chciałem ją dziś aktywować, mówią mi, że się nie da jeżeli nie dopłacę 40 USD... niezłe jaja.. ja myślę, że kanały pójdą z Hot Birda, zbyt dużo mają do stracenia, więcej ludzi kupuje te karty w Europie niż w Azji czy Afryce.. jeżeli je wycofają stracą kupę kasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znalazło.

11.096 H, 29.900, 2/3 - DVB-S2 8PSK

Kanały beIN Sport1 i beIN Sport2.

 

Wśród systemów kodowania beIN Sport2 m.in.:

[ADD PID 1] CAID: 0603 ECM_PID: 07E6 PROVID: 000000 - Irdeto2

[ADD PID 2] CAID: 0500 ECM_PID: 07F0 PROVID: 042400 - viacces 4.0

 

Charakterystyczne dla kart rozprowadzanych przez AJS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/88518/nowe-kan ... a-13e.html - o co chodzi? Czyli nie bedzie juz na HB 13 E kanalow od +5 do +10 - "Zaprzestano emisji Al Jazeera +5/+6/+7/+8/+9/+10," ? Tylko +1 do +4? Jak z HD - niby ma nie byc tych nowych, a wedlug satkuriera są: "Na częstotliwości 11,013 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 2/3, DVB-S2/8PSK dystrybucję zakończyły stacje BeIN Sport 1 HD, BeIN Sport 2 HD i Al Jazeera Sport News. W ich miejscu pojawiły się nowe pozycje programowe Al Jazeera Sport Channel HD 3/4/5."

 

Porazka w takim razie, a cena dalej za wszystkie kanaly jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałkujemy to przecież od kilku stron :)

* Jeśli pozbędą się z Hot Birda kanałów HD, których teraz jest więcej niż było (HD1, HD2, HD3, HD4, HD5) to będzie porażka.

* Jeśli zostawią ofertę taką jaka jest na dzień dzisiejszy (o co toczy się spór) to będzie bardzo OK (+1, +2, +3, +4, HD1, HD2, HD3, HD4, HD5).

 

Nikt nie jest w stanie przejrzeć Arabów, nikt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...