Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strona wie:

http://www.en.aljazeerasport.tv/Promos/clip/2248300

 

Od kilku dni jest oficjalne promo.

Może zastanawiać dlaczego plansza z Hot Birdem pojawia się dwa razy. Być może decyzja o nienadawaniu HD1-HD6 czy też +5 do +10 (które miały być na tej drugiej planszy) zapadła w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z forum satclub odnośnie odbioru z 7W.

 

Kolega @pkpk raportuje dobry odbiór 12284V na antenie 110cm Famaval w Radomsku. Pozostałych brak.

Kolega @inki raportuje odbiór 12284V na antenie famaval 100cm w Opolu. Pozostałych brak.

 

11958.00 H AJS +6 do +10

12265.00 H AJS HD1 do HD5

12284.00 V AJS +1 do +5

12476.00 V AJS HD6

 

Myśle że do Łodzi spokojnie można 12284V odebrać na antenie famaval 110 za troche ponad 100zł więc chyba warto bo na AJS+5 ma bć EPL. Czy dalej na północ od Łodzi na famaval 110 jest odbiór to trzeba czekać na raporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar: czyli można już raczej definitywnie zapomnieć o odbiorze pełnego pakietu z HB. Zastanawiam sie czy jest sens robić próby z odbiorem Nilesat u mnie (50km od Kielc na południe), gdyż nie posiadam sprzętu: antena >100cm, konwerter dodatkowy (juz teraz mam zeza z astrą), jakiś przełącznik na wspólny odbiór z 3-ech satelitów, no i fundamentalne: nie wiem nawet jak ustawić by Nilesat odbierac :) Mam chęc spróbować, bo biorąc pod uwage koszty zakupu alternatywy Sky Italia, to opcja JSC z Nilesat chyba nadal wychodzi taniej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Kiedyś to bywałem :) Widzę, że wszystkich poruszył manewr ze strony arabów. Cóż tak to jest, współczuje tym co niedawno kupili kartę. Słuchajcie, zastanawiałem się nad odbiorem kanałów z Eutelsata 3D tam Al Jazeera Sport ma paczkę 1-10, nie wiem tylko czy karta nasza dekoduje je? Z drugiej strony trochę nie wierzę, by zrezygnowali z tak lukratywnego rynku jakim jest Europa. Potencjalnego araba nie stać na paczkę Al Jazeery Sport, poczytajcie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooo!!! A na innym wykazie na Kingofsat jest cała paczka... nie uzupełnili jeszcze wszystkiego. W [beep]! Ja mam ważność karty do końca roku, także jeszcze spokojnie poczekam na rozwój. Ciekawe, że na filmie promującym nowe pasma, jest dwa razy HB :) oj chyba na prędko wszystko ustalali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wieści dotyczące odbioru z 7w.

 

 

11958.00 H AJS +6 do +10 To jest tp z 201 i tego nawet na antenie 270 cm w Lubuskim nie można odbierać więc ten jest całkowicie skreślony.

 

12265.00 H AJS HD1 do HD5 te dwa są z E7WA i jest odbiór na 270 cm w Lubuskim. Czy na mniejszych jeszcze nie wiem.

12476.00 V AJS HD6

 

12284.00 V AJS +1 do +5 ten jest z 102 i pol V jest akurat mocna. Można odebrać już na 110 cm aż do Łodzi a dalej na północ trzeba potwierdzić.

 

Także realnie można zyskać AJS+5 zakładając np famaval 110. Kanały HD może w Polsce południowej na antenie 200 cm i więcej. Jeszcze zapytam kolegę z okolic Częstochowy czy odbiera na laminas 180 ale myślę że nie i trzeba co najmniej 200cm lub 230 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

zauważyłem, że większość meczy dają teraz na kanałach +1 do +4.. co ciekawe dziś aktywowałem nową kartę (do 31.05.2014) na kanały +1 do +8, przy rejestracji i zalogowaniu na konto pojawiły się available channels: full sports package... chyba się walnęli.. wiem, że nic mi z tego bo nie ma sygnału na Hot Birdzie.. ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie wszystkim podoba się że pisze tu o odbiorze AJS z 7w ale obiecałem jeszcze ze zapytam kolegę czy odbiera w okolicach Częstochowy 12265H z kanałami AJS HD 1 do AJS HD 6 i wywiązuje się :

 

Hej. Odbierasz na laminas 180 cm z 7w tp 12265 H tam sa kanały hd AJS ? Na lamisas 130 pewnie nie ma szans ?

 

Odpowiedział że na 180 cm Tak , ale nie całodobowo - są problemy tak od 13.00 do 17.00 . Na 130 cm nie ma szans .

 

Na południe będzie lepszy sygnał a na północ od jego lokalizacji gorszy. I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxa nie da się odebrać bo jest tylko w kablówkach we Francji.

Na Astrze na transponderze 12.669 V są kanały BeIN Sport MAX 3 do MAX 10, ale w systemie kodowania charakterystycznym dla Canalsatu, więc na takiej kartce Irdeto2/Viaccess4.0, którą można kupić za te 170 euro pewnie nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeciągają mi się rozmowy z NC+ to mam pytanie ile kosztuje karta na kanały Bein Sport 1 2 i MAX na roczny okres

Jezeli interesuje Cie francuska pilka polecam - teraz gdy AJS namieszalo oferta beIN Sport wydaje sie bardziej przystepna. Kanly beIN Sport 1 i 2 bedziesz odbieral - beIN Sport MAX 3-10 sa tylko w abonamencie Canalsat - z Astry 19.2 E. Glownie sa tam emitowane pojedynczo mecze ktore lece na beIN Sport 1/2 w Multiplexie, wiec strata niewielka. I tak zawsze najciekawsze mecze leca na 2-och glownych kanalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...