Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nie ma co gdybać, czekamy na oficjalne informacje! Cieszmy się tym co mamy teraz, a w grudniu będziemy się martwić.

No nie do końca jest tak pięknie jak mówisz bo moja karta np kończy się 31/03/2012 i co teraz ? Doładować na 12 msc i 3 msc w powietrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do beIN Sport - mam pytania, bo troche nie ogarniam. Wiem, ze musi byc kupiona karta zupelnie oddzielnie - tak jak tu: http://www.surpin.fr/aljazeera-sport-fr ... -1-an.html - nie moze byc do BIS. Czy sama karta (oryginalna od beIN Sport) wtedy pojdzie na Arivie 120 Combo ??

 

Widze tez,, ze jest oferta tansza az o 40 Euro, lecz nie wiem na czym polega: http://www.surpin.fr/aljazeera-sport-fr ... r-bis.html - wyjasni mi ktos, czy odpali na wymienionym przeze mnie dekoderze, czy jest to oferta przeznaczona tylko dla odbiorcow konkretnych platform francuskich ??

 

I ostatnia kwestia, ktore mnie najbardziej interesuje - w jaki sposob wykupic sobie doladowanie na kilka miesiecy (karta przedplacona na caly rok niezbyt mi pasuje) ?? Czy to tyczy sie tez niezaleznych kart beIN Sport, czy tylko tych z oferty BIS: http://www.surpin.fr/aljazeera-sport-fr ... nsuel.html ??

 

I w ogole - jak mozna to zakupic i aktywowac w najtanszy i najprostszy sposob ?? Wyczytalem, ze jeszcze jest koszt aktywacji, ktory wynosi bodajze 40 Euro. Interesuje mnie kwestia, czy dam rade odpalic beIN Sport na Arivie 120 Combo - nie mam zamiaru inwestowac jeszcze pieniedzy w nowszy sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Mark'o na Twoim miejscu doładowałbym kartę na 9 miesięcy (95 EUR), idealnie do końca 2013, beIN Sport karty bym na razie nie kupował, tylko 2 kanały a drożej niż 1-8 kanałów JSC, porównywalna z 1-10 i HD.. może w 2014 jak rzeczywiście nie będą ich samych sprzedawać. a tak w ogóle niech każdy napisze meila do Arabów, że jak wprowadzą dekodery to koniec z płaceniem im kasy.. wtedy może pójdą po rozum do głowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkie informacje jakie pojawiają się to plotki. Oficjalnie nie podano jakie dokładnie zmiany będą. Ja mam tylko info, że zmiany będą i mają podobno się pojawić nowe kanały w HD. A co do kart, może zmiana na kodowania, parowanie z modułami czy tunerami? dużo niewiadomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jeśli zrobią zestaw karta + tuner to zestaw taki będzie sporo droższy i ja np im podziękuję bo choinki z tunerów mi nie potrzeba.

Dla mnie strzał w kolano. Rozumie, że zabezpieczenia itp ale nie długo zaczną sprzedawać telefony z parowana kartą SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji MŚ piłkarzy ręcznych na jutro :

18.00 Islandia - Rosja Al Jazeera +7

18.00 Słowenia - Arabia Saudyjska Al Jazeera Sport 1

19.00 Węgry - Egipt Al Jazeera Sport 2

20.15 Dania - Katar Al Jazeera Sport 1

20.45 Francja - Tunezja Al jazeera Sport 2

 

Większość spotkań będzie transmitowana na kanałach niekodowanych czyli na jedynce i dwójce. W niedzielę Al Jazeera pokaże 4 spotkania, wszystkie na kanałach niekodowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo wreszcie jakieś sygnały. Wiem też o wprowadzeniu więcej kanałów w HD. Co ciekawe o sprzedaży parowanej z tunerem nikt nie mówi, nawet ci co są związani ze stacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic jeszcze nie wiadomo, nie siejcie plotek tylko poczekajmy na oficjalne stanowisko. A konsultanci>? ciekawe jacy? bo na 100% w Al Jazeera Sport nie mają takiej wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...