Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To są swa różne światy i inny pomiar oglądalności. Ale zakładam, że ludzie w serwisach typu sVOD, nie szukają programu informacyjnego :)

 

Możemy zakłamywać rzeczywistość. Ale znam kilka osób, które abonowało Playera głównie dla Magdy Gessler. Tak, programy TVN cieszą się popularnością. Tak, będą one przyciągać nowych użytkowników Maxa bardziej, niż jeden-dwa dobre seriale HBO w roku.

 

Dla mnie plusem nowej platformy Max właśnie jest to, że pod jednym adresem obejrzę nowy sezon ulubionego serialu HBO, film Warner Bros i nowy sezon Wojewódzkiego, Gessler czy dokumenty Wojciechowskiej.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, swordfish napisał(a):

Top 10 uzależnione jest od tego co sam nadawca proponuje na pierwszej stronie. Skoro komuś wyskakuje Gessler i Wojewódzki na pierwsze stronie, to nawet przez przypadek może kliknąć. Fakty TVN są schowane, a według oglądalności tv linearnej są najpopularniejszym programem TVN.

Ale fakty TVN to raczej oglądane są na żywo w tv lub przez bezpośredni streaming kanału, a nie z odtworzenia. 
 

 

1 minutę temu, muza_tv napisał(a):

To są swa różne światy i inny pomiar oglądalności. Ale zakładam, że ludzie w serwisach typu sVOD, nie szukają programu informacyjnego :)

Możemy zakłamywać rzeczywistość. Ale znam kilka osób, które abonowało Playera głównie dla Magdy Gessler. Tak, programy TVN cieszą się popularnością. Tak, będą one przyciągać nowych użytkowników Maxa bardziej, niż jeden-dwa dobre seriale HBO w roku.

 

Playera głównie miałem dla przedpremierowych odcinków właśnie kuchennych rewolucji, w tym roku dla the traitors i innych programów TVN które mogłem oglądać kiedy chce i bez reklam. 
 

Problemem jest właśnie mała ilość premierowych seriali, zwłaszcza polskiej produkcji, które są popularne w naszym kraju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po połączeniu HBO Max z Playerem, nowy gracz zyskuje przede wszystkim wiele polskich produkcji. Bez względu jak je oceniamy, to jednak lokalny kontent się sprawdza. W HBO Max brakowało polskich filmów. Teraz Max zapowiada kilkanaście polskich seriali własnych. Serwisy streamingowe zaczynają konkurować lokalnymi treściami, najmocniej Netflix i Canal+. Polskie nowości zapowiadają też SkyShowtime i Disney+. Więc może być ciekawie.

 

Przed nami też telewizyjna jesień. Kanały TVN jak nic przy każdej produkcji będą promować to, że na platformie Max zobaczysz wszystko. Tak jak robiono z Playerem. Więc oni mają mocny marketing.

 

Znajomi, którzy mieli tylko Playera dla Gesslerki, już zadeklarowali, że przechodzą na Maxa. Bo mają tam bogatszą ofertę, m.in. o treści HBO. Ci co płacili jednocześnie za HBO Max i Playera, twierdzą że zostają w Max. A ci co mieli tylko HBO Max dla HBO, i tak planują pozostać. Generalnie Max trochę namiesza na rynku.

Edytowane przez muza_tv
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, muza_tv said:

To są swa różne światy i inny pomiar oglądalności. Ale zakładam, że ludzie w serwisach typu sVOD, nie szukają programu informacyjnego :)

 

Możemy zakłamywać rzeczywistość. Ale znam kilka osób, które abonowało Playera głównie dla Magdy Gessler. Tak, programy TVN cieszą się popularnością. Tak, będą one przyciągać nowych użytkowników Maxa bardziej, niż jeden-dwa dobre seriale HBO w roku.

 

Dla mnie plusem nowej platformy Max właśnie jest to, że pod jednym adresem obejrzę nowy sezon ulubionego serialu HBO, film Warner Bros i nowy sezon Wojewódzkiego, Gessler czy dokumenty Wojciechowskiej.

 

 

16 minutes ago, muza_tv said:

Przed nami też telewizyjna jesień. Kanały TVN jak nic przy każdej produkcji będą promować to, że na platformie Max zobaczysz wszystko. Tak jak robiono z Playerem. Więc oni mają mocny marketing.

 

Znajomi, którzy mieli tylko Playera dla Gesslerki, już zadeklarowali, że przechodzą na Maxa. Bo mają tam bogatszą ofertę, m.in. o treści HBO. Ci co płacili jednocześnie za HBO Max i Playera, twierdzą że zostają w Max. A ci co mieli tylko HBO Max dla HBO, i tak planują pozostać. Generalnie Max trochę namiesza na rynku.

A bez ozdobników, dodali masę pierdół dla troglodytów (sorki, ale kto na poziomie ogłada Gessler oraz podobne badziewia) i wywindowali cenę dla wszystkich.

  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie, gdy nie będzie oceniać czyjegoś poziomu, po tym, kto co ogląda. Bo wyniki Top 10 pokazują swoje.

Osobiście sam się dziwię, jak można pasjonować się bajkami typu "Ród smoka" czy "Star Wars". Mnie to nie kręci, mógłbym napisac jak ty "badziewia", ale nie oceniam poziomu tych, co lubią to oglądać. Chociaż... najbardziej bawią nie komentarze, że telewizja ogłupia, a YouTube nie. To już poziom hipokryzji.

 

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to..nowy gracz zyskuje...nic nie zyskuje. To badziewie było dostępne i nadal jest za darmo w każdym tv...tak jak pisze @Bułgar to jest ich sposób na podwyżkę...i tyle.

 

Ludzie znów wrócą do torrentowego sposobu oglądania tv bo ileż można pracować na tv? Ileż tego HBO ma żeby się opłacało 45-50 zł płacić?

Zapomnacie dlaczego. serwisy streamingowy stale się atrakcyjne....a były z z powodu braku umów, świętej jakości i niskiej ceny...dziś taki Max staje się zwyczajną platformą... niczym Cyfra+ ..

@muza_tv ty poważnie w te rankingi wierzysz?:)

 

 

I tak..w YT bez problemu znajdę wiele ciekawszych rzeczy do obejrzenia niż w całej paczce Discovery:)

Edytowane przez Tadekb
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadekb te rankingi to pewnie spisek 🤣

Wszak programów TVN ty nie oglądasz, czyli nikt nie ogląda. Proste.

Ja też uwielbiam jak ktoś ocenia rynek i czyjeś wydatki, tylko przez swój pryzmat... ale to już inny temat.

13 minut temu, Tadekb napisał(a):

I tak..w YT bez problemu znajdę wiele ciekawszych rzeczy do obejrzenia niż w całej paczce Discovery:)

 

Pytanie co. Bo wiesz, dla niektórych Gesslerka w TVN jest be, bo wiadomo... telewizja ogłupia.  Ale głupie chellenge z YT już są super 😅

 

Więc niech każdy ogląda co chce. Nie wszystko musi nam się podobać. Nawet w Max 😎

Edytowane przez muza_tv
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bułgar napisał(a):

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Mogli dorzucić ten ściek w ramach dodatkowego pakietu, wtedy amatorzy treści mega niskich lotów dostaliby co chcą

Ale wtedy nie mogliby wycisnąć z ludzi dodatkowej forsy odkąd player był rozdawany za darmo a papka w TVN leci :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O forsę idzie. Zaslavowi żaden kontent nie śmierdzi, byle ktoś tylko zapłacił. Jest jak jest, muru głową nie przebiję, ale żeby tę chciwość i upadek kultury usprawiedliwiać? Przesada, gruba przesada!

Edytowane przez Bułgar
Literówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może widz zainteresowany Gessler nagle odkryje świat innych produkcji i seriali. Niektórzy po raz pierwszy zobaczą Biały Lotos i Grę o tron. Szansa na wzrost popularności seriali HBO. I w drugą stronę. Fani Rodu Smoka odkryją Gessler i Wojewódzkiego, bo nie korzystają z telewizji.

 
Top 10 w Maxie może być sterowane ręcznie przez nadawcę i sugeruje w ten sposób treści do oglądania. Niekoniecznie musi przekładać się na rzeczywisty wynik oglądalności.

 

Jedyne miarodajne wyniki ma Netflix, który raz w tygodniu podaje dokładny wynik minutowy oglądania globalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie...przzecież patrząc na to z perspektywy kogoś , kto chce tylko HBO to cena wzrosła i to bardzo...więc dla mnie za to samo zapłacę 50 zł..problem w tym czy się opłaca? 

Czy HBO nagle pokaże więcej? Nie z powodu bardzo limitowanych praw jakie posiadają...więc ja pewnie niektórzy pewnie zrezygnują i obejrzą film czy serial na torrentach, inni zostaną...ale patrząc jak Max rozpoczął karierę to pewnie niewielu zostanie:)

@swordfish widz TVN nagle odkryje HBO? Aha:)

Edytowane przez Tadekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, swordfish said:

Może widz zainteresowany Gessler nagle odkryje świat innych produkcji i seriali. Niektórzy po raz pierwszy zobaczą Biały Lotos i Grę o tron. Szansa na wzrost popularności seriali HBO. I w drugą stronę. 

Życzę im z całego serca, aby doznali hmm... rozwoju, ale czemu ja mam za to przepłacać? Oprócz tych seriali co wymieniasz są również naprawdę ambitne rzeczy, z górnej półki, dla których subskrybowałem wcześniej HBO Max.

Edytowane przez Bułgar
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz iTunes i kilka innych sklepów gdzie możesz wypożyczyć film zanim on w HBO się pojawi.

 

Znajomi mi się dziwią że za tv płacę skoro na firestick można wszystko obejrzeć...także daj mi luzu sami podliczą i jak się nie idą to znów rebrandnig:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Tadekb napisał(a):

Znajomi mi się dziwią że za tv płacę skoro na firestick można wszystko obejrzeć...także daj mi luzu sami podliczą i jak się nie idą to znów rebrandnig:)

 

Tylko teraz w co się zmienią powiedzmy za rok czy za dwa lata?

Połączą się z inną dużą wytwórnią filmową lub z molochem technologicznym?

W tym roku była chrapka na Paramount, ale z połączenia nic nie wyszło. Za duże oczekiwana ze strony udziałowców Paramout. Były spekulacje, że miały się połączyć Warner Bros. Discovery z Comcast (NBCUniversal), ale też cicho sza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre programy TTV już są. "Życie na kredycie", "Żony Podlasia", "Super rolnicy" itd. Wczoraj wrzucili "Gogglebox".
Oni ciągle coś tam dodają, zmieniają. Polecam śledzić zmiany na Upflix, czyli ostatnio dodane w Max
Gogglebox było od pierwszego dnia, ale dało się to znaleźć tylko przez wyszukiwarkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brakuje w Maxie dodatkowych hubów, wszystko jest w jednym hubie "TVN". Programy, które lecą np. na TTV, TVN Style, TVN Turbo, Travel Channel czy Food Network są oznaczone logiem "tvn", co nie powinno być miejsca. Ale cóż wielu tu znawców twierdzi, że nie powinno być więcej hubów, bo po co i na co to komu potrzebne. No właśnie, że by był porządek i estetyczność w markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Marek99 napisał(a):

 

Tylko teraz w co się zmienią powiedzmy za rok czy za dwa lata?

Połączą się z inną dużą wytwórnią filmową lub z molochem technologicznym?

 

Uniwersalna nazwa MAX powoduje, że już w nic się nie muszę zmieniać, a mogą przejmować i dodawać nowe huby, zakładki etc. :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...