Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z uprawnieniami to jest różnie, ale generalnie nie powinno to trwać dłużej niż kilka, kilkanaście minut. Warto jednak w międzyczasie zalogować się do ICA i tam dodatkowo zrobić reaktywację, czyli "wymusić" ponowne przesłanie uprawnień do karty (kart). Ja tak zrobiłem i na aktywację drugiej karty czekałem jakieś niecałe 5 minut. :) Jaki masz model swojego "Ferdka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni przed końcem umowy zdaj dwie karty a weź zwykłą, jeden dzień po wejściu w życie aneksu dobierz drugą do multriromu.Zrobiłem dokładnie tak i już nie biegam co sześć godzin aha i nie daj się zbyć gościowi w punkcie( mi wmawiał że na drugą kartę będę musiał czekać trzy miesiące) co okazało się nieprawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni przed końcem umowy zdaj dwie karty a weź zwykłą, jeden dzień po wejściu w życie aneksu dobierz drugą do multriromu.Zrobiłem dokładnie tak i już nie biegam co sześć godzin aha i nie daj się zbyć gościowi w punkcie( mi wmawiał że na drugą kartę będę musiał czekać trzy miesiące) co okazało się nieprawdą.

 

 

czyli brac opcje mr przy przedłużaniu umowy czy dobrac pozniej Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,powiedzcie mi prosze jak to jest z dobieraniem MR,tuner jak napisaliscie mi pare postow wyzej mial byc za 1zl strong a dzisiaj dystrybutor w Nowym Saczu mowi ze i owszem ale sd za 99 a hd za 149,kto ma racje. Nadmienie ze umowa jest od 2007r i Ko. mpakt z Canal+, dzieki za info

Jak abonent będący już w trakcie umowy to SD dostajesz za 99zł. Jak dobierasz MR przy przedłużeniu umowy lub podpisywaniu nowej to masz SD za 1zł.

 

@Gregoryk, zależy jaką promocję Ci zaoferują, jak za 5zł MR to bierz przy aneksie, jak za 15zł to nie będzie miało znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku w aneksie nie było słowa o multiromie. Dostałem gratis PVR a multirom wziąłem później sam. Jeśli Ci proponują multirom za 15 zł. to spytaj czy jest coś o nim w aneksie jeśli nie to spokojnie możesz zdać i później pobrać dwie niezależne karty, chyba że dadzą Ci jakiś upust np.10 czy 5 zł. to wtedy jak zdasz to tracisz zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bo robi to za mnie siostra ja jestem poza pl i jej ciężko dogadać sie z konsultantem bo oni mówią ze nie ma 2 kart he

Prawda jest taka że druga karta, mimo że jest to zwykła karta to w systemie cyfry+ jest to jako multiroom i nie może być inaczej, ponieważ wtedy za drugą karte bez sytemu multiroom byłbyś traktowany jak nowy abonent z pełną opłata za określony pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przedłużając umowę trzeba poczekać na list z cyfry czy też po rozmowie telefonicznej dane są u nich w systemie i można odebrać kartę np. następnego dnia?

Konsultant twierdzi, że możliwy odbiór karty jest dopiero po otrzymaniu nowego aneksu do umowy.

Jak to wygląda w praktyce czy ktoś z was przerabiał ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...