Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nachodzą mnie różne pomysły i pomyślałem sobie ostatnio, że niegłupie byłoby wzięcie w Cyfrze+ opcji Multiroom. Posiadam dekoder Opticum x402p (w którym jest jeden czytnik kart i miejsce na jeden moduł dostępu warunkowego). Moje pytanie jest następujące: gdzie musiałbym włożyć moduł główny? Do czytnika kart czy też tam gdzie wkłada się moduł dostępu warunkowego? Dziękuję za odpowiedź :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kwakii

Cyfra+ teraz nie daje juz modułów multiroomu tylko niezależne 2 karty. Karty (tak samo jak dawne moduły multiroomu- główny i dodatkowy) wkłada sie do czytnika kart, jeżeli czytnik kart nie obsługuje systemu kodowania z karty wtedy dopiero musisz kupic moduł CAM i włozyc do niego karte cyfry+ i załośc do gniazda CI dekodera.

Multiroomów obecnie C+ nie daje za darmo, tylko za 15 zł., najlepiej zadzwon do obsługi C+ i popytaj - moga indywidualnie zrobic wyjatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę aktualny jakiś cennik tego Multiroomu? W tej chwili posiadam pakiet canal+kompakt i waham się czy rozdzielić sygnał poprzez spliiter czy też"kupić" usługę multiroomu? Mam na własnośc dekoder thomsona i kupiłbym najlepiej drugi dekoder sd także thomsona ile wówczas wynosiła by dopłata miesięczna ? 10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje się wam że ta usługa jest pewniejsza od splittera ? Cały czas mam wątpliwości co do tego drugiego muszę kupić porządny splitter i dekoder do tego i kurde nie umie się przekonać do tego :/

 

Bezwzględnie multiroom jest niezawodny, i w razie problemów cyfra wymienia na nowy za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...