Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wonsik

Przedłużałem umowę 31 grudnia 2010 bez wypowiedzenia umowa na 24 miesiące, optimum 50% zniżki na pakiet przez 9 miesięcy, philips HD za 99zł (PVR nie chcieli dać, chociaż miałem 2 lata gratis), multiroom za 1 zł a w punkcie okazało się, że ze zniżką 14 zł (a to nie to samo). Od września bym płacił 69 zł za optimum i 21zł za multiroom. Za tyle nowi dostają C+optimum z multiroomem, więc chyba sie opłaci. Jak nie zaproponują żadnej sensownej oferty to poczekam do świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla przechodzących z innych platform dekoder główny kosztuje SD - 49 zł HD - 99 + 29 natomiast drugi dekoder do Multiroomu SD - 99 zł HD - 149 zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dekoder za 1 zł do MR jest tylko w promocji dla nowych klientów (nie przechodzących z innej platformy) dla przechodzących 99 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie pytanie a jak przechodze z innej telewizji i chcialbym opcje bez multiroomu to za dekoder sd płace 49 czy 99 ??

Lepiej jest najpierw zakończyć umowę z jadną firmą i dopiero podpisać z drugą. Tak to wychodzi po tych zmianach, bo jeśli nie chcesz dekoderów HD to wtedy kupisz 2 dekodery za 2zł. + 1zł. aktywacja i krótsza umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1 pytanie . przechodze z innej platformy i chcialbym ten pakiet za 62 zl i 3 miesiace gratis. Chcialbym wziasc do tego multiroom .Czy jest mozliwosc wziecia tylko 1 dekodera do multirooma gdyz posiadam swoj czy jest nakaz by 2 brac. Jesli jest mozliwosc bym wzial 1 bo swoj posiadam to ile by za ten jeden najtaniej zaplacił z aktywacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos odpowiedziec na pytanie jak teraz w MR daja dwie karty to jedna moze byc w polsce u rodzicow a druga w anglii u mnie to nie bedzie problemu,niby to logiczne ale moze jakos namiezaja gdzie te karty sie znajduja ,ja nie wiem ,moze ktos wie . Ja jestem abonentem od 2001 r nieprzerwanie to chyba wkoncu mi sie cos od nich nalezy na ta chwile mam optimum z canal+ hd za 78.80 a teraz chcialbym dostac od nich MR za free, plus pakiet optimum hd i canal+ hd bez zmian myslicie ,ze da rade ta wywalczyc bo jak nie to sobie odpuszczam i biore TNK HD ,

dla scislosci chcialbym za 78 .80 dostac pakiet optimum HD z canal+ HD i MR za darmo ,umowa moze byc na 19 msc ? mam jeden stary dekoder sd pioneer-a ,dostalem od szwagra i teraz mam dla siebie arive 100e hd

co myslicie ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...