Skocz do zawartości

Cyfra+ Multiroom


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś mi wyjaśnić w skrócie co mam zrobić bym miał multiroom i czy to coś kosztuje?

Mam cyfre+ z dekoderem pvr hd, 1xczasze, ale mam też jeden dekoder kiedyś wykupiony na własność philipsa, chyba z hd nie pamiętam dokładnie. Czy dałoby radę multiroom mieć na drugim tv? I czy to coś kosztuje? Jeśli tak to lipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł / karta - to pojęcia pojawia się tylko w słowniczku - nic ta nie ma o 6 godzinnym doładowaniu

 

Czy ktoś z tajniaków Cyfry+ mógłby mi to potwierdzić? Tzn przymierzam się do podpisania nowej umowy na warunkach promocyjnych, które obecnie są na stronie i chciałbym wziąć ten Multiroom na cały okres umowy (splitter mi nawalił). Czy karty na pewno nie zostaną wymienione na moduły?

 

Bo interpretacje mogą być różne, a pracownikom może coś rozjaśnili w tej sprawie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar

Jeśli będziesz podpisywał umowę to poproś o wyjasnieie tej kwestii a następnie (jeśli, to co usłyszysz usatysfakcjonuje cię) o uwzględnienie tych ustaleń w umowie którą będziesz podpisywał.

Ciekawe co ci wtedy odpowiedzą :twisted:

A tak na poważnie, sorry ale prawda jest taka że jeśli czegoś nie będziesz miał jasno i wyraźnie na piśmie to (znając podejście większości usługodawców do polskiego klienta) pewny możesz być tylko tego że w każdej chwili może się wszystko zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tropem jest to, że w umowie jest mowa o modułach, a wydawane są karty. Więc występuje pewna niezgodność towaru z umową.

 

A nigdzie nie jest napisane, że karty udostępniane są w zamian za moduły.. Więc możnaby podciągnąć, że karta 1 to moduł główny, a karta 2 to moduł dodatkowy.

 

O konieczności doładowywania co 6 godzin też chyba nie ma mowy nigdzie poza stroną (gdzie jest taki zapis w regulaminie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]O konieczności doładowywania co 6 godzin też chyba nie ma mowy nigdzie poza stroną (gdzie jest taki zapis w regulaminie?)

To już są warunki techniczne świadczenia usługi. Założe się że jeśli są gdzieś oficjalnie w dokumentach określone to, jest to ujęte tak ogólnikowo że jeśli się uprą to mogą ci wymienić sprzęt na wymagający doładowywania co 1h i nie będziesz miał się czego czepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chyba najlepiej własny czyli taki jaki kupiłbyś sobie sam. Te, które oferuje Cyfra nie są najwyższych lotów i potrafią sprawiać różne problemy. Ja mam Pace DSR 2221, dekodery sprawują się dość dobrze i właściwie nie mam powodów do narzekań ale może trafiłem na dobre egzemplarze bo ogólnie ten model też nie cieszy się najlepszą sławą i ma swoje wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, czyli mam abonament Cyfry+ z opcją multiroom, w domu wielorodzinnym planujemy kupić 2kpl spliterów i każdy "zaprzyjaźnić" z kartami C+. W jednym pracowała by karta główna a w drugim karta multiroom.

Mam wątpliwości czy to zadziała?

Może ktoś z forumowiczów posiada taki układ w praktyce i mógłby coś napisać w tym temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja mam inne pytanie..

czy moge zrobic tak ze:

1. biore pakiet cyfra+optimum a do tego pace 2221 (place 1zl aktywacji i 49zl za dekoder)

2. biore multiroom 10zl - abonent innej telewizji (place 149zl za Sagema HD bez zadnej aktywacji)

zakladajac ze chce jeden dekoder SD a drugi HD

dlaczego taka kolejnosc jesli chodzi o dekodery?

biorac je w odwrotnej kolejnosci wychodzi 230zl (Sagem HD 29zl + 100zl aktywacja = 130zl i 99zl za Pace 2221 w multiroom z 0zl aktywacji = 230zl) a w pierwszym przypadku 200zl czyli 30zl mniej..

i teraz moje pytanie.. czy taki zabieg ma racje bytu czy jest to jakos zapisane w regulamienie ze w przypadku pakietu z multiroom jako pierwszy musi byc dekoder HD?

z gory dziekuje za odpowiedz..

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...